Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Fidelity Investments má plány v metaverzu

Společnost Fidelity Investments podala ve Spojených státech přihlášky na ochranné známky pro řadu produktů a služeb Webu 3.0. Jde mimo jiné o NFT a metaverzum. Společnost plánuje expandovat do odvětví nových technologií.

Fidelity Investments má plány v metaverzu

Společnost Fidelity Investments podala ve Spojených státech přihlášky na ochranné známky pro řadu produktů a služeb Webu 3.0. Jde mimo jiné o NFT a metaverzum. Společnost plánuje expandovat do odvětví nových technologií.

Fidelity Investments chce vstoupit do světa metaverza

Zdá se, že jednou z klíčových oblastí, na kterou se společnost dnes zaměřuje, je metaverse. V praxi se jedná o různé záležitosti týkající se např. investičních nebo penzijních fondů.

Kromě toho mohou existovat platební služby založené na technologiích metaverza, obchodování s digitálními aktivy a virtuální měnová peněženka.

Kromě toho Fidelity poukazuje na to, že může nabízet vzdělávací služby v metaverzu ve formě „vedení kurzů, workshopů, seminářů a konferencí v oblasti investic a marketingu finančních služeb“.

Pak jsou zde NFT. Společnost plánuje spustit „online trh pro kupující a prodejce digitálních médií, konkrétně nezastupitelných tokenů“. Zatím však nebyly poskytnuty žádné další podrobnosti.

Medvědího trhu se nebojíme!

Nejnovější přihlášky Fidelity ukazují, že společnost se nezalekla pokračujícího propadu a kolapsu FTX. Naopak, chce zvýšit svoji expozici na trhu digitálních aktiv a nabídce Webu 3.0.

Odborníci společnosti zároveň vyzývají k vytvoření vhodných tržních regulací. Mluvčí Fidelity pro Cointelegraph vysvětlil, že společnost „vždy upřednostňovala ochranu zákazníků“ a poznamenal, že „nedávný vývoj“ v odvětví kryptoměn jen „zdůraznil důležitost standardů a bezpečnosti“.

Za doplnění také stojí, že v říjnu se Fidelity rozhodla rozšířit svůj tým zabývající se kryptoměnami přijetím až 100 nových zaměstnanců. Je to o to překvapivější, že přibližně ve stejném období mnoho společností z blockchainového trhu hledalo úspory a propouštělo své zaměstnance.

Začátkem tohoto kvartálu obdržela americká komise pro cenné papíry a burzu oznámení, ze kterého jsme se dozvěděli, že Fidelity uvádí na trh nový investiční produkt – Fidelity Ethereum Index Fund. Nebude fungovat jako kótovaný fond, ale bude mít strukturu „tradiční komanditní společnosti“.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář