Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Obsah

Trh s kryptoměnami si prošel za poslední rok nejednou krizí. Bear market, krach FTX a celková panika nejen na krypto trzích měla za následek velký pokles hodnot všech kryptoměn. Pro vývojáře v oblasti krypto her to ve většině případů znamenalo zpoždění vývoje z důvodu nedostatku financí a potřeba zapojení investorů, kteří by vývoj hry zafinancovali. Pojďme se společně podívat na pár tokenů, jež mohou mít potenciál přežít současnou dobu.

ILV

adresa tokenu

ILV je token ke hře Illuvium. Prodej byl spuštěn 1. 4. 2021 s počáteční cenou 47,31 USD. Své ATH dosáhl dne 30. 11. 2021, kdy se obchodoval za 1 911,26 USD. Stejně jako většina tokenů z dnešního žebříčku zažil i ILV token velký pád, ale jeho cena se pohybuje stále kolem počáteční hodnoty. Ke dni 4. 1. 2023 je tržní kapitalizace 77,8 mil USD a jeden token pořídíte za bezmála 40 USD. Díky silným partnerům a početné komunitě je token na dobré cestě a je pravděpodobné, že současný Bear market ustojí.

SILK

adresa tokenu

Jedná se o herní token ze hry Spider Tanks. Jeho prodej byl spuštěn dne 11. 1. 2022 s počáteční cenou 0,90 USD. Během dvou měsíců zažil obrovský nárůst až na své ATH, kdy se jeho cena pohybovala okolo 2,57 USD. V polovině prosince 2022 došlo k náhlému poklesu a dostal se pod svou počáteční hodnotu. SILK má ke dni 4. 1. 2023 tržní kapitalizaci 3,8 mil USD a cena jednoho tokenu je 0,84 USD. Hra samotná má početnou komunitu a díky vývojářům z Gala Games věřím, že by mohl Bear market ustát.

TOWN

adresa tokenu

Tento token vznikl ke hře Town Star a k jeho spuštění došlo dne 29. 10. 2021, kdy se obchodoval za 0,16 USD. Ve velice krátkém období dosáhl svého ATH na ceně 2,12 USD. Hra včetně tokenu byla vyvinuta vývojáři z Gala Games, kteří mají na svém kontě velkou řadu úspěšných projektů. Tržní kapitalizace ke dni 4. 1. 2023 je 5,1 mil USD a cena za jeden token je 0,015 USD. Token TOWN se koncem roku 2022 dostal na počáteční hodnotu. Hra má ale silnou základnu, díky čemuž je možné, že současnou krizi ustojí.

POLIS

adresa tokenu

Token ke hře Star Atlas, který dokázal dva dny od spuštění dne 3. 9. 2021 dosáhnout svého ATH. Počáteční cena tokenu byla 8,61 USD a o dva dny později se pohybovala okolo 14,5 USD. Do jisté míry si POLIS udržel cenu nad počáteční hodnotou. Bohužel v roce 2022 POLIS stále klesal a ke dni 4. 1. 2023 se pohybuje na hodnotě 0,3 USD s tržní kapitalizací 46,6 mil USD. Hra se však řadí mezi AAA tituly, u nichž je vývoj dlouhý a finančně náročný. Po dokončení hry bude o token pravděpodobně velký zájem a díky velké komunitě přežije tento Bear market.

GODS

Herní token ke karetní hře Gods Unchained byl spuštěn dne 30. 10. 2021 s počáteční cenou 4,60 USD. Ke dni 4. 1. 2023 je GODS na hodnotě přibližně 0,21 USD s tržní kapitalizací 32 mil USD. I když je cena tokenu oproti ATH, kdy se obchodoval za 7,28 USD, opravdu nízko, komunita hry se neustále rozšiřuje. O hru je zájem i v současném Bear marketu. Díky tomuto faktu a zkušeným vývojářům je možné, že o token GODS vzroste zájem až přijde Bull market.

Upozornění:
Jakékoliv novinky, analýzy, cenové odhady nebo jiné informace sdílené na této webové stránce nejsou finanční ani investiční rady, a proto se nedají považovat za investiční poradenství. Všechny informace obsažené v tomto článku mají pouze informační charakter. Tvůrce ani vydavatel tohoto článku nenese odpovědnost za případnou finanční ztrátu.

Názor analytika

„Současná situace na finančních trzích je pro někoho noční můra, ale pro jiného investiční příležitost. Výše zmíněné informace nelze brát jako finanční a investiční rady. Jedná se pouze o můj názor. Určitě existuje mnoho dalších tokenů, jež mají stejný nebo větší potenciál. Tyto jsem vybral, protože mě zaujaly a stojí za nimi silné společnosti spolu s komunitou hráčů.“

zdroj: coinmarketcap.com

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář