Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Vyzýváme vás na Battle Royale

Vývoj projektu Delysium je v plném proudu a nehodlá polevovat. Podívejme se jak pokročil.

Vyzýváme vás na Battle Royale

Vývoj projektu Delysium je v plném proudu a nehodlá polevovat. Podívejme se jak pokročil.

Výzva pro Web 2.0 hráče

Delysium uspořádalo na říjnovém PH Summitu 2022 akci nazvanou Playtest Fest. Jednalo se o akci, kde si lidé mohou hru vyzkoušet za sloganu “Vyzýváme vás na Battle Royale”.  Na této akci spolupracovalo Delysium s Team Secret, což je velmi známá Web 2.0 guilda na Filipínách. Tento playtest měl za úkol prolomit ledy Web 2.0 a Web 3.0 hráčů skrze kvalitní herní zážitek, který Delysium nabízí. Na akci se dokonce objevili známí filipínští profi hráči a influenceři, hrající tradiční hry jako je Valorant, League of Legends a PUBG. Je úžasné vidět, že projekt se usilovně snaží rekrutovat Web 2.0 hráče, kteří drží největší kapitál v herním průmyslu. Jejich adaptace by měla být cílem všech NFT her.

Pre-alfa test

Delysium je otevřený svět, který se bude postupně rozšiřovat pomocí hráčů. V současnosti je hratelný pouze battle royale mód. Test byl otevřený malému počtu hráčů, aby tým Delysium dostal od všech zpětnou vazbu. Během testu bylo celkově odehráno 6000 her.

Season 1

Tým Delysium nemeškal a okamžitě po pre-alfa testu spustil další alfa test Season 1. V tomto testu se hráči dočkali vyladění pohybu postav a střelby. Do hry byla také přidána funkce hlasové komunikace, což je pro střílečky velmi důležité a někdy může rozhodnout o vítězství. Vzhledem k tomu, že má hra příliš vysoké hardwarové nároky, se tým Delysium zaměřil na optimalizaci výkonu. Pokud má nyní hráč doporučený hardware, může si hru užít na 30 a více fps. Jestliže vývojáři přidají do budoucna plně ničitelné prostředí, budou mít s optimalizací ještě hodně práce.

Delysium Multiverse Accelerator

Delysium plánuje být plně decentralizovanou hrou nebo metaverzem. K tomu jim pomohou Delysium multiverse operátoři, kteří budou řídit svoji část vesmíru. Všichni mohou stakovat DES tokeny a podílet se na správě. S Delysium Multiverse Accelerator (DMA) bude mít jejich volba větší váhu a získají větší odměny za staking. Držitelé DMA se mohou těšit na denní odměny v podobně tokenu. Po 2 letech se odměny sníží na polovinu. Držitelé budou též těžit z prioritního přístupu k aktivům, jež Delysium a DMO nabídnou. V době psaní tohoto článku prodalo Delysium DMA v hodnotě 1 000 000 USD a stále jsou na Delysium marketplace k mání.

autor: Jakub Lohnický

zdroj: delysium.gitbook.io, medium.com, delysium.medium.com

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář