Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Mastercard spolupracuje s Polygonem na spuštění akceleračního programu pro hudebníky, kteří chtějí využívat technologii Web 3.0.

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Mastercard spolupracuje s Polygonem na spuštění akceleračního programu pro hudebníky, kteří chtějí využívat technologii Web 3.0.

Mastercard spojuje síly s Polygonem

Mastercard opět ukazuje, že se zajímá o technologii blockchain. V rámci spolupráce s Polygonem chce hudebníkům pomáhat při budování kariéry přes Web 3.0.

Společnost oznámila program „Mastercard Artist Accelerator“.

„Umělci získají exkluzivní přístup ke speciálním událostem, hudebním vydáním a dalšímu. První vzdělávací program svého druhu naučí umělce, jak budovat (a vlastnit) svou značku prostřednictvím Webu 3.0, jako je vydávání NFT, propagace ve virtuálních světech a vytváření angažované komunity,“ čteme v blogovém příspěvku společnosti.

Vrcholem vzdělávacího programu bude prezentace umělců, kteří se ho zúčastní.

Mastercard také spouští NFT kolekci s názvem „Mastercard Music Pass“. Tokeny obdrží ti, kteří nebyli vybráni do programu. Cílem je poskytnout hodlerům vzdělávací materiály a „jedinečné zdroje“. Společnost chce pomoci začínajícím hudebníkům dozvědět se více o integraci Webu 3.0 do hudebního sektoru.

Generální ředitel Polygon Studios, Ryan Watt, poznamenal, že „Web 3.0 má potenciál posílit nový typ umělce, který si může vybudovat základnu fanoušků, vydělat si na živobytí a využívat nová média k vyjádření se a spojení podle vlastních představ.“ 

Web 3.0 a hudba

Zdá se, že Polygon má šanci stát se centrem pro hudební Web 3.0 projekty. Spolu s Warner Music Group se spojil se společností elektronického obchodu a vývojářem interaktivní platformy LGN.io na vybudování hudební Web 3.0 platformy s názvem LGND Music. Očekává se, že platforma bude spuštěna koncem tohoto měsíce a umožní uživatelům streamovat hudbu, sbírat a obchodovat s hudebními NFT.

Mastercard zase aktivně zvyšuje svoji angažovanost v sektorech blockchainu a kryptoměn. V lednu 2022 se spojila s Coinbase, aby umožnila používání karty Mastercard na nákupy NFT na burze.

V polovině října 2022 se Mastercard spojila i se společností Paxos, aby umožnila bankám nabízet zákazníkům obchodování s kryptoměnami.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Důležité novinky ze světa NFT

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář