Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Mastercard spolupracuje s Polygonem na spuštění akceleračního programu pro hudebníky, kteří chtějí využívat technologii Web 3.0.

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Mastercard spolupracuje s Polygonem na spuštění akceleračního programu pro hudebníky, kteří chtějí využívat technologii Web 3.0.

Mastercard spojuje síly s Polygonem

Mastercard opět ukazuje, že se zajímá o technologii blockchain. V rámci spolupráce s Polygonem chce hudebníkům pomáhat při budování kariéry přes Web 3.0.

Společnost oznámila program „Mastercard Artist Accelerator“.

„Umělci získají exkluzivní přístup ke speciálním událostem, hudebním vydáním a dalšímu. První vzdělávací program svého druhu naučí umělce, jak budovat (a vlastnit) svou značku prostřednictvím Webu 3.0, jako je vydávání NFT, propagace ve virtuálních světech a vytváření angažované komunity,“ čteme v blogovém příspěvku společnosti.

Vrcholem vzdělávacího programu bude prezentace umělců, kteří se ho zúčastní.

Mastercard také spouští NFT kolekci s názvem „Mastercard Music Pass“. Tokeny obdrží ti, kteří nebyli vybráni do programu. Cílem je poskytnout hodlerům vzdělávací materiály a „jedinečné zdroje“. Společnost chce pomoci začínajícím hudebníkům dozvědět se více o integraci Webu 3.0 do hudebního sektoru.

Generální ředitel Polygon Studios, Ryan Watt, poznamenal, že „Web 3.0 má potenciál posílit nový typ umělce, který si může vybudovat základnu fanoušků, vydělat si na živobytí a využívat nová média k vyjádření se a spojení podle vlastních představ.“ 

Web 3.0 a hudba

Zdá se, že Polygon má šanci stát se centrem pro hudební Web 3.0 projekty. Spolu s Warner Music Group se spojil se společností elektronického obchodu a vývojářem interaktivní platformy LGN.io na vybudování hudební Web 3.0 platformy s názvem LGND Music. Očekává se, že platforma bude spuštěna koncem tohoto měsíce a umožní uživatelům streamovat hudbu, sbírat a obchodovat s hudebními NFT.

Mastercard zase aktivně zvyšuje svoji angažovanost v sektorech blockchainu a kryptoměn. V lednu 2022 se spojila s Coinbase, aby umožnila používání karty Mastercard na nákupy NFT na burze.

V polovině října 2022 se Mastercard spojila i se společností Paxos, aby umožnila bankám nabízet zákazníkům obchodování s kryptoměnami.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář