Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Sony Network a Astar Network připravují inkubační program Webu 3.0

Sony Network Communications, poskytovatel technologií, který působí v rámci skupiny Sony, se spojuje s inovačním centrem Astar Network společnosti Polkadot. Cílem je realizovat inkubační program Webu 3.0. Zájemci, kteří se chtějí do této iniciativy zapojit, se mohou přihlásit do 6. března 2023.

Sony Network a Astra Network připravují inkubační program Web 3.0

Sony Network Communications, poskytovatel technologií, který působí v rámci skupiny Sony, se spojuje s inovačním centrem Astar Network společnosti Polkadot. Cílem je realizovat inkubační program Webu 3.0. Zájemci, kteří se chtějí do této iniciativy zapojit, se mohou přihlásit do 6. března 2023.

Sony Network a inkubační program Webu 3.0

Co je inkubační program? Podle definice jde o podporu projektů, jejímž hlavním cílem je urychlit jejich vývoj do takové míry, aby na konci programu byly schopny samostatně obstát na trhu.

Iniciativa Sony Network Communications a Astar Network bude probíhat od poloviny března do poloviny června. Zájemci se mohou přihlásit od 17. února do 6. března. Do programu se kvalifikuje 10 až 15 uživatelů. Sony Network a Astar Network budou spolupracovat i se Startale Labs, aby do programu zapojily vlákna DeFi, DAO a NFT.

Společnost Sony Network již začala zkoumat možnosti technologie blockchain ve snaze nabídnout relevantní řešení Webu 3.0 pro spotřebitele.

Sota Watanabe – generální ředitel společnosti Astar Network – pro média uvedl, že ho „těší“, že se může podílet na této iniciativě se společností, která má rozsáhlé zkušenosti v odvětví NFT. Dodal, že on a jeho kolegové „doufají, že se podělí o znalosti a zdroje…, aby poskytli hodnotu účastníkům vybraným do programu a vytvořili nové případy použití a projekty“.

Inkubační program Webu 3.0 je otevřen pro lidi ze všech regionů po celém světě. Jeho součástí budou vzdělávací setkání s firmami rizikového kapitálu, jako jsou Fenbushi Capital, Dragonfly a Alchemy Ventures.

Sony Network a Astar Network poskytnou všem členům projektu potřebnou technickou podporu, zdroje a finanční pomoc. Poskytnou také přímý kontakt se „společnostmi světové třídy v oblasti Webu 3.0“.

Astar Network

Samotný Astar, inovační centrum inteligentních smluv, které spojuje ekosystém Polkadot se všemi blockchainy 1. úrovně, nedávno spustil funkci XVM, která umožňuje různým projektům vzájemnou spolupráci. Technický ředitel Hoon Kim vysvětlil, že jeho tým „je hrdý na to, že může představit jednu z našich nejdůležitějších funkcí pro dosažení konečné vize [Astar]: Cross-Virtual Machine (XVM).“ Ujistil, že to bude začátek další vlny inovací pro dApps.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář