Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Resurgence přichází na platformu ImmutableX

Velké Web 3.0 herní studio Emergent Games oznámilo uvedení své nové survival MMORPG hry s názvem Resurgence. Vývojářské studio, které má tým zkušených veteránů ze společností jako je PlayStation, Activision, NCSoft a mnoho dalších, chce svou hru dostat mezi hráče prostřednictvím ImmutableX, vývojářské platformy a škálovacího řešení pro herní vývojáře.

Resurgence přichází na platformu ImmutableX

Velké Web 3.0 herní studio Emergent Games oznámilo uvedení své nové survival MMORPG hry s názvem Resurgence. Vývojářské studio, které má tým zkušených veteránů ze společností jako je PlayStation, Activision, NCSoft a mnoho dalších, chce svou hru dostat mezi hráče prostřednictvím ImmutableX, vývojářské platformy a škálovacího řešení pro herní vývojáře.

Společnost Emergent si vybrala platformu ImmutableX, z důvodů pokročilé možnosti škálování a prostředí s nulovými emisemi oxidu uhličitého při zachování silného zabezpečení a decentralizovaných vlastností na platformě Ethereum.

Generální ředitel Emergent Games Ian Hambelton řekl:

„Strávili jsme velké množství času posuzováním možností toho, kdo by se mohl stát naším partnerem v oblasti vývoje her na blockchainu, a ImmutableX byla vynikající volbou. Poskytuje veškeré nástroje a technologie. Navíc i podporu, kterou potřebuje každý úspěšný vývojář her Webu 3.0. Zaměření na hry je pro nás velkým přínosem a jejich obchodní model odpovídá naší vizi sekce Emergent Entertainment, kde si představujeme vývoj vysoce kvalitních her typu AAA Game First, bezproblémový onboarding a nasazení skrytých technologií. Očekáváme, že budou dominovat Web 3.0 hrám.“

Resurgence se stala nejnovějším partnerem, který se připojil do ekosystému ImmutableX. V tomto ekosystému se nachází jedny z nejpopulárnějších blockchainových her, včetně Gods Unchained, Illuvium, Guild of Guardians, Undead Blocks a mnoho dalších.

Resurgence je AAA Free-2-Play craftingová hra o přežití v otevřeném světě, která je zasazena na pozadí postapokalyptické představy Země, kde hráči plně ovládají herní prostředí. Cílem hry je přežití a s ním spojený crafting, jelikož hráči musejí odolávat nástrahám drsného prostředí postapokalyptické krajiny.

Zájem o hru je velký, o čemž svědčí i NFT drop generace 0 Cryotag, který proběhl v minulém roce a byl vyprodán ve velmi krátké době. Tým plánuje v následujících měsících další drop NFT v následujících měsících.

Podobně jako i jiné sci-fi postapokalyptické hry se i hra Resurgence může pochlubit propracovaným příběhem, za kterým stojí zkušený tým sci-fi autorů, kteří tento smyšlený svět zakládají na reálných vědeckých poznatcích. Úkolem hráčů bude kolonizovat radikálně změněnou planetu a vytvořit na ní novou utopii. Hráči budou mít k dispozici okolní zdroje k zakládání osad, království nebo společenství a budou si rozvíjet své dovednosti pro přežití, řemeslnou výrobu, spolupráci, obchod, zbraně a technologie. Po té co se hráči usadí na nějakém místě, budou muset chránit své cenné zdroje před nájezdnickými frakcemi, predátory a dalšími hrozbami.

Andrew Sorokovsky, viceprezident pro globální obchodní rozvoj v Immutable, uvedl:

„Tým společnosti Emergent má díky svým mnoholetým zkušenostem s tvorbou a vydáváním AAA her jedinečnou pozici pro to, aby přinesl novou úroveň kvality do Web 3.0 her. Jsme nadšeni, že můžeme hru Resurgence přivítat v ekosystému IMX a nabídnout přesvědčivý a nekompromisní uživatelský zážitek.“

Hra Resurgence je jedním z mnoha nově vyvíjených titulů společnosti Emergent Games, která je vyvrcholením společných vizí jejích zkušených zakladatelů. Předseda představenstva společnosti Emergent, Simon Rutter, je bývalým EVP ze společnosti Sony PlayStation a provozní ředitel Russ Harding strávil téměř deset let jako šéf herní divize společnosti Sony Interactive Entertainment Europe.

Společnost Emergent dále zaměstnává více než 60 vývojářů a vedoucích pracovníků s mnohaletými zkušenostmi z herního průmyslu, včetně takových talentů, kteří mají za sebou hity jako Horizon Zero Dawn, Lord of the Rings, Gran Turismo,FIFA, NBA Online, Blood and Truth, The Sims, Need for Speed a mnoho dalších. Společnost dále uzavřela smlouvy na VR zážitky s významnými IP, jako jsou Doctor Who a Peaky Blinders.

zdroj: www.blockchaingamer.biz

Další novinky

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář