Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Exkluzivní NFT playlisty od Spotify

Společnost Spotify pokračuje v integraci NFT na svou platformu. Podle zprávy hudební metaverse skupiny Kingship platforma využije NFT k odemykání exkluzivního obsahu a tokeny chráněných playlistů.

Exkluzivní NFT playlisty od Spotify

Společnost Spotify pokračuje v integraci NFT na svou platformu. Podle zprávy hudební metaverse skupiny Kingship platforma využije NFT k odemykání exkluzivního obsahu a tokeny chráněných playlistů.

Playlisty chráněné nezaměnitelnými tokeny (NFT) byly společností oznámeny těsně před akcí „Stream-On“, která běží od 8. března a pravděpodobně se na ní objeví více informací o připravovaném programu.

Pilotní program Spotify bude ze začátku omezen jen na některé regiony a zatím bude dostupný jen pro uživatele se systémem Android nacházející se v USA, Německu, Austrálii, Novém Zélandu a ve Velké Británii. Majitelé iPhonů si musejí prozatím počkat, jelikož společnost Apple zatím omezuje funkce spojené s NFT.

Skupina Kingship vydá v rámci programu speciální seznam skladeb, které budou k dispozici jen pro držitele NFT klíčů, tzv. Kingship Key. Playlisty z tohoto programu budou k dispozici pouze držitelům konkrétních NFT.

Spotify potvrdilo práci na tomto projektu prostřednictvím odpovědí na tweety zveřejněné na kanále Kingshipu a herní Web 3.0 komunity Overlord. Společnost uvedla, že provádí pravidelné testy za účelem zlepšení zkušeností on-line zákazníků.

Informace o tomto pilotním programu ukazují, že společnost Spotify má o NFT velký zájem a pokud projekt uspěje, může otevřít cestu k neustále se rozšiřujícímu exkluzivnímu obsahu s tokeny a NFT.

Zájem o Web 3.0 technologie ze strany Spotify je již nějakou dobu zřejmý. Společnost už dříve nabízela pracovní místa pro své marketingové a technické oddělení s tím, že jednou z podmínek bylo, aby měl zájemce hluboké znalosti z oblasti blockchainu a Web 3.0 technologií.

zdroj: www.blockchaingamer.biz

Další novinky

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář