Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Slavná Mona Lisa jako NFT

Společnost ElmonX, která dříve působila pod jménem Vtail, oznámila na konci února novou zajímavou NFT kolekci. Ve spolupráci s Bridgeman Images uvede společnost na trh s NFT vzácnou kolekci Mona Lisa.

Slavná Mona Lisa jako NFT

Společnost ElmonX, která dříve působila pod jménem Vtail, oznámila na konci února novou zajímavou NFT kolekci. Ve spolupráci s Bridgeman Images uvede společnost na trh s NFT vzácnou kolekci Mona Lisa.

Asi nejznámější obraz Mona Lisa od výjimečného renesančního umělce a stavitele, který dalece předběhl svou dobu, Leonarda da Vinciho, asi není nutné představovat. Společnost ElmonX se rozhodla tento obraz přenést do digitálního světa a pomocí technologie blockchain udělat z obrazu NFT kolekci.

Díky partnerství s Bridgeman Images a technologii ElmonX byla Mona Lisa vytvořena ve 3D a nabídnuta jako NFT k prodeji. Držitelé těchto NFT tak dostanou možnost si obraz kdykoliv prohlédnout a „ponořit se“ do něj i v rozšířené realitě.

Tým stojící za tímto projektem vydal dva různé typy kolekcí digitálních aktiv.

První kolekce s názvem Mona Lisa Original Edition obsahuje 330 NFT a byla prodávána za 150 GBP (Britská libra), což je přibližně 181 USD. V době psaní tohoto článku je k dispozici na tržišti OpenSea a cena začíná na 1,1 ETH.

Druhá kolekce Artist Proof Edition je extrémně limitovaná a obsahuje pouze 10 NFT. Původní cena byla 900 GBP, přibližně 1 084 USD, a v době psaní tohoto článku se na tržišti OpenSea prodává od 55 ETH. Tato verze je přesnou kopií obrazu ve stejném měřítku a muzejní kvalitě.

Zájemci mohou NFT zakoupit pomocí platební karty nebo za ethereum (ETH). V současné době je prodej této kolekce umožněn na tržišti OpenSea a řídí se platebními podmínkami platformy.

zdroj: elmonx.com

Další novinky

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář