Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

První fyzické NFT prodejny na světě

Dubaj je místem neomezených možností a nyní si na konto připisují další unikátní počin. V jednom svém mezinárodním obchodním centru otevírají fyzický obchod, ve kterém bude možné nakupovat NFT.

První fyzické NFT prodejny na světě

Dubaj je místem neomezených možností a nyní si na konto připisují další unikátní počin. V jednom svém mezinárodním obchodním centru otevírají fyzický obchod, ve kterém bude možné nakupovat NFT.

Dubaj je obchodní a kryptografické centrum pro Blízký východ a severní Afriku. Společnost Fastex otevřela první fyzický NFT obchod na světě ftNFT, který umožňuje jednoduchou interakci mezi reálným a digitálním světem. Ve velice krátké době si obchod získal velké uznání hlavně pro svůj jedinečný koncept, přátelský personál a skvělý zákaznický servis. 

Po úspěšném otevření prvního phydigital obchodu, přišla společnost Faxtex s oznámením, že otevře další prodejnu ftNFT, tentokrát ovšem v největším nákupním středisku světa Dubai Mall. Nová prodejna je navržena jako unikát svého druhu a nabídne zákazníkům jedinečný společenský zážitek při nákupu NFT v reálném světě.  

Návštěvníci nového obchodu si budou moci, prohlédnou knihovnu s NFT, která je dostupná na trhu ftNFT a pokud je nějaké digitální umění zaujme, budou si ho moci ihned zakoupit. Mezi další aktivity, které na návštěvníky čekají, jsou například DJ místnost, stánek s avatary, podpora 3D skeneru a také doprovodné fyzické přívěsky digitálních NFT kolekcí, vše vytvořeno tak, aby u zákazníků vyvolal jedinečný požitek při nakupování v digitálním světě.

Obchod je také určen pro umělce, kteří mohou jednoduše vložit svá NFT umění na trh ftNFT. Pokud se nějaký umělec bude chtít podělit o své umění, bude možné za využití 3D skeneru vytvořit přímo v prodejně NFT jakéhokoliv vzhledu.

Slavnostní otevření obchodu ftNFT v nákupním středisku Dubai Mall je naplánované na 16-17. března 2023. Společnost Fastex mimo svých fyzických obchodů, nabízí i kompletní Web 3.0 ekosystém s velkým množstvím služeb, které zahrnují například, výměnu digitálních aktiv, platební brány, staking a decentralizované financování.

Phydigital zkušenosti představují budoucnost pro Web 3.0

Jelikož základy NFT jsou vytvořeny a spojeny s digitálním světem, byly nákupy a prodeje těchto digitálních aktiv vždy považovány za online praxi, to by se ovšem mohlo v budoucnu změnit.

Při online nakupování nebo prodávání chybí fyzický aspekt, po kterém zákazníci touží. Na základě mnoha průzkumů, lidé stále dávají přednost nakupování v kamenných prodejnách, protože v případě nejasností se mohou obrátit na zaměstnance, který je zrovna poblíž. Dalším důvodem proč má phydigital potenciál je společenská povaha NFT. Na základě nedávné studie odpovědělo 74 % respondentů, že NFT nakupují jen kvůli společenskému statusu, který tyto digitální aktiva propůjčují.

Maloobchodní prodejny ftNFT otevřené „zatím jen“ v Dubaji, nabízejí zákazníkům přesně to co v oblasti NFT chybělo, tedy fyzický společenský aspekt. Díky těmto unikátním místům, která ročně navštíví miliony zákazníků, je Dubaj místem, kde může NFT technologie přejít na nový stupeň vývoje.

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář