Přihlásit se
Přidej se k nám
« Nifty Island Multiverse »

Bit Hotel

Publikováno: 10.8.2022

Bit Hotel představuje sociální Play-2-Earn metaverse z prostředí luxusního hotelu. Hráči v něm soutěží o tokeny Bit Hotelu a získávají NFT.

Oficiální trailer

Základní informace

Bit Hotel je online sociální NFT metaverse, který bude jako svou herní měnu používat Bit Hotel Coin ($BTH). Hráči mohou získávat NFT pozemky (hotelové pokoje), předměty (nábytek) a postavy. Ve svých pokojích mohou vystavovat tyto předměty nebo je používat v minihrách. Každý pokoj funguje jako chatovací místnost, kde se mohou hráči setkávat, chatovat nebo obchodovat. Kromě toho mohou hráči soupeřit v různých minihrách, aby získali odměny.

Jedná se o Play-2-Earn hru, která bude dostupná na dvou herních platformách – počítač (prohlížeč) a telefon (Android i iOS). Velká inspirace je v klasické flash hře Haboo Hotel.

Road Map

Q2 2022 – fáze 5

Vydání Beta verze hry.
Oficiální uvedení hry.

Q3 2022 – fáze 6

Měsíční vylepšení.
P2P obchodování.
První velké P2E události.

Q4 2022 – fáze 7
Cross-chainové integrace.
Vylepšení správy metaverza.

Q1 2023 – fáze 8

První Bit Hotel Hackathon (společné programování velkého množství lidí).
Vylepšení P2E mechanik.

O hře

Hráči mohou kupovat NFT pokoje v různých patrech hotelu – od studiových apartmánů až po podkrovní byty a další. Uživatelé se mohou libovolně rozhodnout, jak si zařídí a vyzdobí svůj pokoj. Hráči si ve svém pokoji mohou také vystavit svou sbírku NFT. Každý pokoj bude mít dle své hodnoty bonus ke stakování pro svého majitele (menší pokoje x1,05 / podkrovní x1,1 apod.).

Možnost procházet hotel

Uživatelé mohou cestovat a toulat se po celém hotelu. Výtahem se dostanou do pokojů svých známých nebo do zóny miniher. Ve hře budou často vycházet aktualizace s novými pokoji a funkcemi.

 

Play-2-Earn

Herní předměty a herní měnu může hráč získat dokončením miniher a výzev pro více hráčů. Položky ve hře budou mít různé úrovně vzácnosti a budou volně obchodovatelné prostřednictvím tržního systému ve hře.

Žebříček

Bit Hotel bude obsahovat výsledkové tabulky s různými typy turnajů. Tyto tabulky budou zobrazovat dvacet nejlepších hráčů (z hlediska výher) v různých minihrách a každý týden/měsíc bude pět nejlepších hráčů odměněno vzácnými NFT a herními tokeny.

Vztahy

Aby bylo možné motivovat herní komunitu k pořádání setkání, budou hráči moci budovat v metaverzu herní vztahy. Být ve vztahu bude mít výhody a poskytne hráčům možnost získat jedinečné odměny.

Marketplace

Bit Hotel zavede marketplace, kde budou moci hráči a investoři nakupovat a prodávat NFT. NFT se budou skládat z různých digitálních objektů, jako jsou např. postavy, nábytek, doplňky atd.

Akce

Ve hře Bit Hotel se hráč účastní řady akcí, kde může poznat další uživatele, diskutovat, rozhodovat o nových funkcích ve hře nebo získat nové limitované edice NFT.

Rozhodování

Hráči Bit Hotelu mohou získat hlasovací práva, aby si mohli vybrat, s jakými událostmi, minihrami a odměnami se v budoucnu setkají. Decentralizovaný model hlasování pro budoucí obsah bude založen na množství zastakovaných aktiv a úspěších ve hře. Větší váhu hlasů budou mít vzácnější postavy.

Pokoje

Hráči si mohou koupit hotelový pokoj o různé velikosti a s různým vybavením a dekoracemi. Hráč tam může pořádat akce či minihry a generovat z toho pasivní zisk.

Odkaz na prodej pokojů je ZDE.

Postavy

Pro vstup do hry musí hráči vlastnit jednu z herních postav. Jednotlivé postavy se v dovednostech příliš neliší, každá má však svůj stručný příběh. Hlasování vzácnějších (epických) postav ohledně budoucnosti hry bude mít vyšší váhu než těch měně vzácných. Další výhody zatím nejsou známy.

Každý měsíc bude na marketplace uvedeno určité množství postav. Uživatelé však mohou koupit postavy i z druhé ruky. Nejlépe přes Discord projektu.

Nejlevnější postavu lze pořídit za 20 USD (470 CZK), naopak ty nejdražší mohou stát víc než 10 000 USD (229 000 CZK). Úvodní vlny prodeje postav (cca 1600 postav) byly vždy vyprodané během několika dnů.

Požadavky na hráče

Pro vstup do hry je potřeba úvodní investice ve formě zakoupení NFT postavy. Dále nejsou zapotřebí žádné speciální požadavky.

Tokenomika

Hlavní herní token $BTH bude sloužit jako herní měna pro vše se hrou spojené. Token bude možné získat ve hře, nebo jej lze zakoupit na burzách MEXC, PancakeSwap a BitMart.

Ekonomika

Kromě standardního držení NFT se dá ve hře vydělat i jinak. Hráči mohou získávat herní tokeny v různých minihrách a plněním úkolů. Herní token poté mohou stakovat. Dále bude možné získat ve hře předměty z limitované edice NFT, a to v různých speciálních akcích.

Stakování

Stakováním $BTH budou hráči generovat $sBTH token, za který si budou moci kupovat NFT do hry (nábytek, malby apod.). Vycházet budou také limitované edice NFT, které bude také možné koupit pouze za $sBTH.

Hráči mohou stakovat do vybraných sektorů přímo na stránkách hry. Tyto investice jsou dlouhodobější (3–6 měsíců).

Je také možnost stakovat tokeny přímo ve hře. Hráč může investovat například do provozu a vybavení určité nemovitosti (bar, restaurace), a na oplátku bude odměněn násobkem svého vkladu.

Odkaz na stránku je ZDE.

1 $BTH = 1 $sBTH

Partneři

Tým

Názor analytika

„Jde o velmi originální metaverse hru. Jednotlivé pokoje jsou hezky zpracované a o hru je již velký zájem (vyprodání postav). Co se týče zábavy pro uživatele, tak zde zatím nemáme informace, jak budou vypadat jednotlivé akce a minihry. Nicméně musím vyzdvihnout silná partnerství v čele s gigantem Yahoo!

Hru velmi doporučuji. Dává příležitost každému, aby se do metaverza zapojil, jelikož nejlevnější postavy stojí v přepočtu méně než 500 CZK. Hráči mohou navíc získávat herní NFT odměny prostřednictvím různých miniher a akcí komunity.

Do tokenu doporučuji investovat pouze uživatelům, kteří již mají herní postavu, jelikož mohou stakovat a získávat tak $sBTH na kupování limitovaných herních NFT.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář