Přihlásit se
Přidej se k nám
« Alien Worlds Upland »

Duckie Land

Publikováno: 9.12.2022

Duckie Land je multiplayerový Play-2-Earn metaverse plný NFT her.

Oficiální teaser

Základní informace

Duckie Land je hra, která bude dostupná na Windows, MacOS, iOS a Android. Momentálně se nachází v posledním stádiu vývoje a již brzy by měla být splněna celá Road Map.

Road Map

Fáze 3

 • E-sport turnaje.
 • Systém pozemků.
 • AR verze hry.
 • Chov
 • Guildy
 • Počáteční nabídka NFT.
 • Marketplace
 • Války guild.
 • Dobývání oblastí.
 • Cross-chain Ethereum, Solana, Cardano.
 • Otevření multiverse API.

O hře

Duckie Land je multiplatformní online hra pro více hráčů, založená na blockchainu. Ve hře se nachází NFT postavičky Duckie (kachničky). Každý se může do hry zapojit a získávat tokeny jako odměnu za hraní a za budování ekosystému. Duckie je inspirován memem kachního emoji. V Duckie Land mohou hráči sbírat, bojovat, farmařit, vyrábět a stát se kachním pánem.

Každý hráč má možnost vytvořit si vlastní postavičku Duckie, kterou lze přizpůsobit pomocí mnoha doplňků a variací. Ve hře se nachází i postavičky Duckie, které patří slavným lidem v reálném světě, se kterými můžete komunikovat. Hráči si mohou koupit pozemky s různým využitím např. na farmaření, těžbu, výrobu a mnoho dalšího. Kromě toho mohou hráči svůj pozemek využít k vytvoření komunitního prostředí pro ostatní hráče, kde mohou diskutovat, obchodovat nebo vyrábět předměty. Hráči se snaží vytvořit mezi sebou co nejlepší tým, aby porazili jiné týmy a dostali se tak výše v turnajové tabulce. Před každou bitvou si hráči mohou složit tým ze svých Duckie postaviček.

Na výběr jsou dva módy:

Adventure stage (PvE)

Tento mód je ideální pro zvyšování úrovně Duckie postaviček. Hráči musí plnit každodenní úkoly, aby zvýšili svou úroveň a získali různé odměny. Na výběr je několik map s různou obtížností.

Battle arena (PvP)

V tomto módu bojují hráči proti sobě. Za vítězství postupují v žebříčku a tím získají lepší odměny.

V obou herních režimech dostanou hráči $WAFER token jako odměnu. Tyto odměny jsou hlavním zdrojem potřebným k farmaření a prodeji za skutečné peníze.

Požadavky na hráče

Hra zabere denně zhruba 30 minut. Pro hraní je zapotřebí koupit NFT v podobě Duckie. Transakce budou probíhat na Binance Smart Chainu, takže je zapotřebí MetaMask peněženka. Platit se bude pravděpodobně v governance tokenu MMETA. Minimální investice není známa, protože prodej ještě nebyl spuštěn. V průběhu hry bude možnost investovat například do pozemků.

Tokenomika

V Duckie Land jsou tyto dva tokeny:

$MMETA (Duckie Multi Metaverse) je governance token založen na Binance Smart Chainu. Token je dostupný na burzách MEXC, BitGet a PancakeSwap. Staking bude dostupný a jeho hlavní funkcí bude DAO.

 

$WAFER (Wonderful Amazing Fantastic Excellent Reward Token) je herní měna, kterou hráči dostávají jako odměnu a lze ji použít např. k vylepšování nebo produkci dalších NFT.

Ekonomika

 1. Dokončení denních úkolů.
 2. Boj s nestvůrami v dobrodružném režimu (PvE).
 3. Boj hráčů v režimu Arena (PvP).
 4. Obchodování s tokenem.
 5. Crafting (již brzy).

Partneři

Tým

Názor analytika

„Tento typ her se mi hodně líbí. Hra má mnoho fanoušků a velký počet investorů a partnerů. Je to takový Shakes and Fidget s kačenkami. Za mě dobré, a pokud bude do budoucna vylepšena monetizace, má hra velký potenciál.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář