Přihlásit se
Přidej se k nám
« Somnium Space Wilder World »

DVISION NETWORK

Publikováno: 14.4.2022

Dvision Network je multichainový VR metaverse, který se prezentuje tím, že je vlastněný hráči. Postaven je na Ethereum Networku a Binance Smart Chainu.

Hodnocení projektu Dvision
Hodnocení projektu Dvision Network

Oficiální trailer

Základní informace

Dvision Network je multichainový VR metaverse, který se prezentuje tím, že je vlastněný hráči. Postaven je na Ethereum Networku a Binance Smart Chainu. Dvision je rozdělen do tří platform, známých jako Meta-City, Meta-Space a NFT Market.

 1. Meta-City je veřejná Dvision země, kde si uživatelé mohou užívat metaverse a účastnit se s ostatními různých aktivit a eventů.
 2. Meta-Space je místo, kde uživatelé mohou získat a upravovat svůj vlastní pozemek za účelem vytváření vlastního virtuálního majetku. Každý pozemek je jedinečné NFT.
 3. NFT Market je místo, kde mohou uživatelé vytvářet předměty a obchodovat s nimi.

Pro vstup do Dvision metaverza si hráči potřebují vytvořit vlastního avatara, který se stane NFT, a získá tak přístup do hlavního lobby (vstupní prostor) nazývaného Dvision World. Toto lobby spojuje všechna existující Meta města.

V traileru se můžete na zmiňované lobby (Dvision World) podívat.

Dvision integruje do svého metaverza model Play-2-Earn (P2E), neboli vydělávej hraním. P2E bude nezbytnou součástí každého města, protože hráčům umožní zapojit se do bojového režimu pro očistu pozemků. Pozemky budou totiž obsazeny monstry. V momentě, kdy bude pozemek vyčištěn od všech monster, automaticky se přesune do aukce. Výtěžek z aukce bude rozdělen mezi uživatele, kteří se účastnili očisty, a podíl bude určen podle toho, jak moc k dané očistě konkrétní uživatelé přispěli.

NFT v Dvision metaverzu

V metaverzu budou 4 druhy NFT: pozemky, avataři, mazlíčci a předměty.

 1. Pozemky jsou digitální části virtuálního majetku v metaverzu, pozemek bude v každém Meta městě s nabídkou omezenou na 200 000 parcel.
 2. Avataři jsou jedineční a pomáhají uživatelům vyniknout mezi ostatními. Každý účastník si bude muset pro vstup do metaverza vytvořit vlastního avatara.
 3. Mazlíčci slouží k již zmiňovanému čištění pozemků. Mazlíčky lze vylepšovat a čím vetší úroveň mají, tím lépe pročistí pozemky od monster.
 4. Předměty mohou být například nábytek a ozdoby, oblečení pro avatary, vybavení a zbraně pro mazlíčky nebo dokonce venkovní budovy.

zdroj: https://dvision.gitbook.io/dvision-network-english/what-is-dvision-network/nfts-in-dvision-metaverse

Road Map

 • Q4 2021 – První a druhé kolo prodeje pozemků, rozvoj Meta-City mobilní verze
 • Q1 2022 – Třetí kolo prodeje pozemků, různé herní rozvoje (atributy avatarů, vybavení mazlíčků a avatarů apod.)
 • Q2 2022 – Zveřejnění vybavení mazlíčků, předprodej mazlíčků, čtvrté kolo prodeje pozemků
 • Q3 2022 – Páté a šesté kolo prodeje pozemků, prodej mazlíčků, NFT objektů, avatarů a vybavení pro mazlíčky, spuštění P2E očisty pozemků
 • Q4 2022 – Spuštění PvP soubojů mazlíčků, sedmé kolo prodeje pozemků, eventy (black-friday, Vánoce apod.)

Celá Road Map

Tokenomika

Dvision Token – $DVI je užitkový a řídící token, založený na síti Ethereum a Binance Smart Chain, který pohání celý ekosystém uvnitř Dvision metaverza.

Maximální zásoba 1 000 000 000

Nakoupit lze na Gate.io, Uniswap, CoinW, MEXC a PancakeSwap.

Odkaz na CoinMarketCap

Možnosti stakingu mají být zveřejněny začátkem roku 2022 (15.02. nejsou prozatím žádná aktualizovaná veřejná data).

Ceny pozemků na OpenSea zatím nejsou ustálené a hodně se liší, držitelé pouze zkouší, za kolik je možno prodat. Na herním marketu je zatím jen pár kousků vybavení.

Partneři

zdroj: https://dvision.network/

Názor analytika

„Projekt působí velmi propracovaně, a to jak graficky, tak i herním rozdělením do sekcí. Můžete si zde užívat pobytu v metaverzu a chovat se jako v reálném životě nebo si vytvářet například svoje vlastní NFT.

Kladně hodnotím také svobodu volby, co zde vlastně můžeme dělat. Velmi mě láká si tento metaverse vyzkoušet, a to i přesto, že avataři působí spíše jako karikatury.

Na druhou stranu projekt nabírá menší zpoždění a například možnost stakování, které mělo být spuštěno začátkem roku 2022, není stále aktuální, což projektu ubírá na důvěryhodnosti.

Rozhodně stojí za zvážení i koupě tokenu DVI, který by mohl po kompletním spuštění projektu narůst na hodnotě, ale jako u všech projektů, i zde je riziko spojené s investováním do tokenu v ranné fázi.“

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář