Přihlásit se
Přidej se k nám
« Exverse Bloktopia »

Ethereum towers

Publikováno: 12.10.2022

Staňte se součástí první komunity v Ethereum worlds. Vstupte do luxusních mrakodrapů, kde si můžete koupit svůj vlastní apartmán, s kterým můžete naložit dle vlastní libosti.

Teaser

Základní informace

Ethereum Towers je rezidence v Ethereum worlds. Hlavní interakce s Ethereum world a residencí bude především přes VR headset. Uživatelé Ethereum worlds mají možnost si zde zakoupit apartmán, který mohou upravit a setkávat se v něm s přáteli nebo se socializovat ve veřejných prostorách Ethereum Towers. Uživatelé, kteří nebudou vlastnit apartmán v Ethereum Towers stále mohou residenci navštívit.

Road Map

2022

 • Prototyp
 • Spuštění tokenu
 • Staking
 • Uzavřená beta
 • Marketplace
 • Spuštění

O hře

Ethereum towers je vertikální metaverse. Prostředí bude reflektovat skutečný svět s nádechem moderní futuristiky. Prostředí kolem Ethereum Towers se bude neustále rozšiřovat a vylepšovat, také kolem věží nalezneme přírodu jako stromy, rybníky atd.

 

Interakce se světem

V Ethereum worlds se budou hráči pohybovat se svým avatarem pomocí VR headsetu. Díky headsetu se mohou rozhlížet pomocí pohybu hlavy a těla. Pokud se chce hráč pohnout se svým avatarem, může tak učinit pomocí joysticku na ovladači.

 

Customizace apartmánů

Každý hráč, který vlastní apartmán bude mít možnost přizpůsobit si ho dle vlastní libosti. Můžou si ho postavit jak se jim zlíbí, proto lze neustále vymýšlet nové místnosti, pokud tedy mají dostatek volného prostoru. Vše je možné upravit a zdem, stropu a podlaze přidat texturu. Také si hráči mohou do bytu přidat nábytek s různými vzácnostmi. Hráči si budou moci najít nábytek v Ethereum Towers katalogu, který jim ve výběru pomůže. Všechny tyto předměty budou prezentovány na blockchainu, což z nichž činí NFT, garantující vlastnictví předmětů. Aby toho nebylo málo, hráči si mohou vzít své NFT obrázky a vystavit je na odiv. Kdyby jste tedy například vzali Board Ape NFT a dali ho do svého apartmánu, Unity engine převede tento 2D model do 3D, a Vy si ho tak můžete vystavit.

 

Využití apartmánů

Každá vlastník apartmánu si bude moci nastavit, kdo může a kdo nemůže navštěvovat či svůj byt otevřít pro veřejnost, pro členy stejného klubu. Vlastníci dále mohou uspořádat akce se vstupem zdarma nebo za poplatek. V případě, že vlastníci neplánují sami apartmán využít, mohou ho i pronajímat.

 

Architektura

Prostředí Ethereum Towers je designováno oceněnými architekty, a tak bude vlajkovou rezidencí Ethereum Worlds. Vývojáři a architekti se chtěli tímto designem zaměřit hlavně na komunitu. Proto má stavba Ethereum Towers představovat šroubovici DNA, která spojuje celou komunitu prostřednictvím řad vertikálních teras, jež se vinou kolem věže. Každá podlažní deska je otočena tak, aby na vnější fasádě vytvářela dojem šroubovice. Základ věže, kde se nachází lobby, je na plovoucím ostrově a má představovat logo Etherea. Na vrcholu věže zase najdeme krásné zahrady s dechberoucím výhledem na okolí.

Apartmány

V Ethereum Towers se bude nacházet 4 388 apartmánů, které jsou rozděleny do 3 skupin:

Standartní apartmán

3 960 apartmánů v obou věžích. Jedná se o nejběžnější typ apartmánu. Nachází se mezi 1. a 99. patrem, s tím, že na každém patře jich bude 20.

Luxusní apartmán

396 luxusních apartmánů, taktéž v obou věžích. Na jednom patře najdeme pouze dva apartmány tohoto typu, a to mezi 1. a 99. patrem.

Penthouse

Vnímán jako vrchol luxusu. V obou věžích se bude vyskytovat pouze 32 penthousů. Bude se jednat o dvoupodlažní byt, který najdeme pouze v patrech číslo 100 a 101.

 

 

Společenské prostory

Aby Ethereum Towers přinesli hráčům pocit, že jsou součástí komunity, jsou společenské prostory velmi důležitou součástí. V Ethereum Towers hráči najdou spoustu prostorů pro socializování s ostatními rezidenty. Tyto prostory jsou rozděleny do tří kategorií:

 • Amenity Areas – Vnitřní a venkovní prostory, kterými hráči mohou procházet a příležitostně poklábosit.
 • Branded Areas – Maloobchodní prostory, které jsou pronajímány organizacím a komunitám.
 • Atrium Base – Prostory s vysokou návštěvností, které budou obklopovat výtahy ve středu věží.

Požadavky na hráče

Pokud se chce hráč stát rezidentem, musí si zakoupit přístupovou kartu pro určitý byt. Aktuálně je lze zakoupit na OpenSea. K plnému ponoření do hry je zapotřebí VR headset a dostatečně výkonný počítač. Zatím ještě není úplně jasné, zda ke spuštění postačí webový prohlížeč nebo PC aplikace.

https://opensea.io/collection/ethereum-towers

Tokenomika

$TWR

síť: Ethereum

Typ: ERC20

Celková zásoba: 1 000 000 000

Využití:

 • Nákup předmětů do apartmánu, na avatara atd.
 • Přístup na premium eventy.
 • Governance

Vlastnictví NFT apartmánu opravňuje ke governance hlasování.

Ekonomika

V Ethereum Towers lze vydělat:

 • Účastí na eventech.
 • Designovaním apartmánů.
 • Hostováním akcí ve svém apartmánu.
 • Splněním časově limitovaných eventů.

Výše zmíněné možnosti se budou násobit hráčům, dle toho v jakém patře byt vlastní.

 • Stakováním $TWR.
 • Pomáháním růstu komunity jako je například video na YouTube.
 • Pronajímáním apartmánu.

Partneři

Tým

Názor analytika

“Jedná se o velmi unikátní projekt a nemohu se dočkat, až uvidím finální verzi Ethereum Towers. Přijde mi však, že většinu dostupných aktivit Ethereum Towers lze již vykonávat ve VRChatu. Hlavním rozdílem je, že VRChat nepodporuje NFT. Musíme však mít na mysli, že hráčům o to moc nejde a chtějí se hlavně socializovat. Výhodou Ethereum Towers je libovolně upravitelný soukromý prostor, kam mohu pozvat jen vyvolené lidi.

I přesto, že se jedná o nádhernou stavbu, na níž pracují opravdu talentovaní architekti, nemá podle mě metaverse šanci se uchytit, pokud se nebudou vytvářet další světy ve spolupráci s komunitou. Ale mohu se mýlit a apartmány v Ethereum Towers budou plně fungovat. Dále ještě uvidíme, jak to v Ethereum Towers dopadne s avatary, jelikož si tým ještě sám není jistý, jakým směrem se vydat. Krása VRChatu spočívá hlavně v tom, že si lidé mohou vzít jakéhokoli avatara nebo si vlastního vymodelovat. Asi neuškodí, že avataři budou NFT, neboť většina hráčů VRChatu si své avatary koupila a možná by NFT model uvítali. Zatím mi ale Ethereum Towers přijde jako exkluzivní svět VRChatu, kde se budou scházet většinou jenom bohatí lidé a celebrity.”

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář