Přihlásit se
Přidej se k nám
« The Nemesis Nifty Island »

World of Cryptoids

Publikováno: 25.8.2022

Na Twitteru je poslední příspěvek z května 2022. Discord pozvánka je neplatná, a když chcete hru spustit, objeví se Error. Marketplace a staking je také nefunkční. Hru z Google play a App store jsme z důvodu bezpečnosti nezkoušeli.

Teaser

Základní informace

Ve hře World of Cryptoids si musí každý hráč poskládat tým, složený ze tří příšerek Cryptoids. Jedná se o karetní tahovou hru, ve které je potřeba porazit co nejvíce nepřátel a získat tak odměnu v podobě tokenu a potřebných zkušeností pro vylepšení Cryptoids příšerek.

Road Map

Q1 – 2022

 • Arena (sezóna 2).
 • Zahájení vývoje módu Království.

Q2 – 2022

 • Prodej NFT pozemků.
 • Nové Cryptoids a dovednosti.
 • Uzavřená Beta.
 • Zahájení Play-2-Earn.

Q3 – 2022

 • Ukázka z módu Království.
 • PvP turnaj.
 • Vývoj tokenu World of Cryptoids.
 • Oficiální spuštění hry.
 • Začátek vývoje metaverza pro Cryptoids.
 • Globální marketing.
 • Cross-gameplay token pro všechny hlavní Cryptoids hry.

O hře

Celá hra World of Cryptoids je založena na nákupu, chovu a případném křížení příšerek Cryptoids. Hráči je posílají do boje s nepřáteli, aby získali odměny v podobě tokenů. Hra obsahuje celou řadu příšerek, jež mají různé schopnosti a statistiky, které hráči využijí v boji. Před samotným soubojem musí každý hráč vlastnit minimálně tři Cryptoids. Hra nabízí náhodné příšerky zdarma v režimu tréninku, kde rozbitím vajíček získáte přístup k vyzkoušení hry.

Souboje fungují jako tahová karetní hra. Hráč vybere karty s útokem, a ty použije proti nepříteli. Každý útok spotřebuje určitou část energie, kterou má hráč k dispozici pro dané kolo. Po dokončení kola se část energie doplní a připočítá se i ta energie, jež nebyla spotřebována v předchozím kole. To se opakuje do doby, dokud hráč neporazí nepřítele nebo nepřítel neporazí hráče. Odměnou za vítězství jsou zkušenosti pro příšerky a po dokončení celé úrovně hráč obdrží i herní token.

Ve hře jsou dva herní režimy: Adventure a Arena.

Adventure

Jedná se o singleplayerový režim, ve kterém hráči postupují po úrovních a porážejí různá monstra. Za dokončení každé úrovně získá hráč odměnu v podobě herního tokenu, vylepší si statistiky svých Cryptoids, a poté může přejít na další úroveň. Každá úroveň je těžší, ale díky vylepšování statistik příšerek bude porážení nepřátel snazší.

Arena

V tomto režimu se hráči postaví proti sobě a za pomocí strategie se pokusí zvítězit. Princip hry je stejný, jako v režimu Adventure, jen s tím rozdílem, že hráči nepostupují po úrovních, ale bojují mezi sebou. Poražením nepřítele získá hráč body a je umístěn v žebříčku všech hráčů. Žebříček je po nějakém čase uzavřen a hráči obdrží ceny. Čím výše se hráč v žebříčku nachází, tím lepší odměna ho čeká.

Chov a křížení Cryptoids

Jednou ze zajímavých mechanik hry je chov a následné křížení příšerek Cryptoids. Křížením lze získat lepší i dražší příšerky, které je možné následně prodat, nebo je využít v boji. Za křížení platí hráč herním tokenem.

Trénink

Slouží k odemčení náhodných příšerek a k vyzkoušení hry. Za každodenní přihlašování je možné získat odměnu v podobě kladiva, které se použije k rozbití vajíčka, čímž se dají získat Cryptoids zdarma.

Království

Do budoucna bude spuštěn režim Království, v němž si hráči budou moci nakupovat pozemky v podobě NFT. Pozemky bude možné pronajímat, farmařit na nich a získávat další Cryptoids.

Požadavky na hráče

Hra je dostupná pro mobilní zařízení a v internetových prohlížečích. Je sice Free-2-Play, ale aby hráč mohl rychleji postupovat a získat lepší příšerky, je zapotřebí propojit hru se softwarovou peněženkou. Každý den získává hráč odměny za přihlášení.

Tokenomika

Hra nabídne dva obchodovatelné tokeny.

Cryptoid Admin Coin ($CAC token)

Celková zásoba 500 000 000 jednotek. Tento token zatím není k dispozici, ale měl by do budoucna sloužit k nákupu majetku a nemovitostí v rámci World of Cryptoids metaverza a dále pak k chovu a křížení Cryptoids příšerek. Další funkce tohoto tokenu budou zveřejněny později.

 

Cryptoid Game Coin ($CGC token)

Token $CGC slouží jako hlavní herní měna, kterou hráči získají za hraní. Slouží k nákupu Cryptoids příšerek, a v kombinaci s tokenem $CAC bude využíván i k jejich chovu a křížení.

 

Stakování bude umožněno. Vývojáři tím chtějí hráče motivovat k držení tokenu a posílit tak jeho hodnotu i bezpečnost celé sítě. Odměny za staking zatím nejsou k dispozici, ale vývojáři věří, že budou pro hráče natolik atraktivní, aby do budoucna staking využívali.

Ekonomika

Každá Cryptoids příšerka je NFT a její hodnota se určuje podle statistik a úrovně. Hráči tedy vydělávají hlavně na vylepšování a nakupování Cryptoids příšerek, které je možné následně prodat nebo zkřížit, a tím získat příšerku s vyšší hodnotou.

Partneři

Tým

Matthew Yuen – Hlavní ředitel

Yuki Yu – Kreativní ředitelka

Zeta Lo – Marketing

Elizabeth Gamina – Ambasador a manažer kumunity

Názor analytika

GAME OVER

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář