Přihlásit se
Přidej se k nám
« The Nemesis Nifty Island »

World of Cryptoids

Publikováno: 25.8.2022

Na Twitteru je poslední příspěvek z května 2022. Discord pozvánka je neplatná, a když chcete hru spustit, objeví se Error. Marketplace a staking je také nefunkční. Hru z Google play a App store jsme z důvodu bezpečnosti nezkoušeli.

Teaser

Základní informace

Ve hře World of Cryptoids si musí každý hráč poskládat tým, složený ze tří příšerek Cryptoids. Jedná se o karetní tahovou hru, ve které je potřeba porazit co nejvíce nepřátel a získat tak odměnu v podobě tokenu a potřebných zkušeností pro vylepšení Cryptoids příšerek.

Road Map

Q1 – 2022

 • Arena (sezóna 2).
 • Zahájení vývoje módu Království.

Q2 – 2022

 • Prodej NFT pozemků.
 • Nové Cryptoids a dovednosti.
 • Uzavřená Beta.
 • Zahájení Play-2-Earn.

Q3 – 2022

 • Ukázka z módu Království.
 • PvP turnaj.
 • Vývoj tokenu World of Cryptoids.
 • Oficiální spuštění hry.
 • Začátek vývoje metaverza pro Cryptoids.
 • Globální marketing.
 • Cross-gameplay token pro všechny hlavní Cryptoids hry.

O hře

Celá hra World of Cryptoids je založena na nákupu, chovu a případném křížení příšerek Cryptoids. Hráči je posílají do boje s nepřáteli, aby získali odměny v podobě tokenů. Hra obsahuje celou řadu příšerek, jež mají různé schopnosti a statistiky, které hráči využijí v boji. Před samotným soubojem musí každý hráč vlastnit minimálně tři Cryptoids. Hra nabízí náhodné příšerky zdarma v režimu tréninku, kde rozbitím vajíček získáte přístup k vyzkoušení hry.

Souboje fungují jako tahová karetní hra. Hráč vybere karty s útokem, a ty použije proti nepříteli. Každý útok spotřebuje určitou část energie, kterou má hráč k dispozici pro dané kolo. Po dokončení kola se část energie doplní a připočítá se i ta energie, jež nebyla spotřebována v předchozím kole. To se opakuje do doby, dokud hráč neporazí nepřítele nebo nepřítel neporazí hráče. Odměnou za vítězství jsou zkušenosti pro příšerky a po dokončení celé úrovně hráč obdrží i herní token.

Ve hře jsou dva herní režimy: Adventure a Arena.

Adventure

Jedná se o singleplayerový režim, ve kterém hráči postupují po úrovních a porážejí různá monstra. Za dokončení každé úrovně získá hráč odměnu v podobě herního tokenu, vylepší si statistiky svých Cryptoids, a poté může přejít na další úroveň. Každá úroveň je těžší, ale díky vylepšování statistik příšerek bude porážení nepřátel snazší.

Arena

V tomto režimu se hráči postaví proti sobě a za pomocí strategie se pokusí zvítězit. Princip hry je stejný, jako v režimu Adventure, jen s tím rozdílem, že hráči nepostupují po úrovních, ale bojují mezi sebou. Poražením nepřítele získá hráč body a je umístěn v žebříčku všech hráčů. Žebříček je po nějakém čase uzavřen a hráči obdrží ceny. Čím výše se hráč v žebříčku nachází, tím lepší odměna ho čeká.

Chov a křížení Cryptoids

Jednou ze zajímavých mechanik hry je chov a následné křížení příšerek Cryptoids. Křížením lze získat lepší i dražší příšerky, které je možné následně prodat, nebo je využít v boji. Za křížení platí hráč herním tokenem.

Trénink

Slouží k odemčení náhodných příšerek a k vyzkoušení hry. Za každodenní přihlašování je možné získat odměnu v podobě kladiva, které se použije k rozbití vajíčka, čímž se dají získat Cryptoids zdarma.

Království

Do budoucna bude spuštěn režim Království, v němž si hráči budou moci nakupovat pozemky v podobě NFT. Pozemky bude možné pronajímat, farmařit na nich a získávat další Cryptoids.

Požadavky na hráče

Hra je dostupná pro mobilní zařízení a v internetových prohlížečích. Je sice Free-2-Play, ale aby hráč mohl rychleji postupovat a získat lepší příšerky, je zapotřebí propojit hru se softwarovou peněženkou. Každý den získává hráč odměny za přihlášení.

Tokenomika

Hra nabídne dva obchodovatelné tokeny.

Cryptoid Admin Coin ($CAC token)

Celková zásoba 500 000 000 jednotek. Tento token zatím není k dispozici, ale měl by do budoucna sloužit k nákupu majetku a nemovitostí v rámci World of Cryptoids metaverza a dále pak k chovu a křížení Cryptoids příšerek. Další funkce tohoto tokenu budou zveřejněny později.

 

Cryptoid Game Coin ($CGC token)

Token $CGC slouží jako hlavní herní měna, kterou hráči získají za hraní. Slouží k nákupu Cryptoids příšerek, a v kombinaci s tokenem $CAC bude využíván i k jejich chovu a křížení.

 

Stakování bude umožněno. Vývojáři tím chtějí hráče motivovat k držení tokenu a posílit tak jeho hodnotu i bezpečnost celé sítě. Odměny za staking zatím nejsou k dispozici, ale vývojáři věří, že budou pro hráče natolik atraktivní, aby do budoucna staking využívali.

Ekonomika

Každá Cryptoids příšerka je NFT a její hodnota se určuje podle statistik a úrovně. Hráči tedy vydělávají hlavně na vylepšování a nakupování Cryptoids příšerek, které je možné následně prodat nebo zkřížit, a tím získat příšerku s vyšší hodnotou.

Partneři

Tým

Matthew Yuen – Hlavní ředitel

Yuki Yu – Kreativní ředitelka

Zeta Lo – Marketing

Elizabeth Gamina – Ambasador a manažer kumunity

Názor analytika

GAME OVER

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář