Přihlásit se
Přidej se k nám
« EpicWar Ilu Universe »

Angels Creed

Publikováno: 24.9.2022

Angels Creed je Play-2-Earn RPG hra, vytvořená na protokolu Binance Smart Chain. Vývojářský tým je složený ze zkušených lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti blockchainu.

Oficiální trailer

Základní informace

Ve hře Angels Creed si může každý hráč zakoupit svého NFT hrdinu, poskládat tým a postavit se proti jiným hráčům a monstrům v různých herních módech. Díky vylepšování a vkládání magických krystalů do zbraní si hráči své postavy vylepšují a tím se stávají silnějšími.

Road Map

Q1/2022

 • Zalistování tokenu.
 • Play-2-Earn
 • Spuštění hry, PvP.

Q2/2022

 • Bojový systém.
 • Systém výzev.
 • Turnaje
 • Zápasy s bossy.
 • Týmy
 • Mining systém.

Q3/2022

 • NFT staking.
 • Herní guildy.
 • Soutěže
 • Systém doporučování jiných hráčů.
 • Denní úkoly.
 • Leasingová služba.

Q4/2022

 • Světové turné.
 • Offline herní eventy.
 • Vylepšení hry.
 • Cross-chain
 • Spolupráce
 • Organizace hry.

   

O hře

Pro připojení se do hry Angels Creed je zapotřebí, aby si hráči zakoupili minimálně jednoho hrdinu. Hra momentálně nabízí šest hrdinů a čtyři třídy, jež mají specifické vlastnosti. V budoucnu by měli být přidáni další hrdinové a třídy. Každá postava má tři atributy, které hráči vylepšují zvyšováním úrovně svého hrdiny.

Atributy jsou útok, obrana a rychlost.

Útok:

Jedná se o poškození, které hrdina uštědří protivníkovi. Hráči mohou svého hrdinu vybavit zbraní a tím zvýšit jeho útok. Čím vyšší útok bude hrdina mít, tím vyšší je šance na výhru, a proto se jedná o nejdůležitější atribut ve hře.

Obrana:

Tento atribut představuje schopnost hrdiny odolávat fyzickému poškození od nepřátel.

Rychlost:

Určuje rychlost útoku.

Úroveň:

Každý hrdina začíná na úrovni jedna a maximální úroveň je devět. Na zvyšování úrovně je potřeba utratit dostatečné množství herních tokenů. Čím vyšší úroveň, tím větší odměny postavy obdrží.

Ve hře nalezneme celkem čtyři herní módy. Za vítězství v těchto módech postupují hráči výše v žebříčku a tím mohou získat hodnotné odměny.

PvE:

V tomto módu budou hráči muset zabíjet nestvůry, porážet bosse a získávat truhly s poklady. Za vítězství mohou obdržet herní tokeny (Angels, GEM), zbraně, knihy dovedností, materiály a vybavení. Každý hráč má omezený počet vstupů do PvE módu za den a před vstupem je potřeba zaplatit poplatek tokenem GEM.

PvP:

Tento mód slouží k farmaření tokenu GEM. Hráči jsou vybíráni podle své hodnosti v PvP režimu a bojují mezi sebou s hrdiny, kteří nejsou NFT. Hra vybírá protivníky stejné úrovně, a proto jsou zápasy vyrovnané a férové. Každým vítězstvím si hráči úroveň zvyšují, a tím více tokenu GEM dostávají za vítězství.

Turnaje:

Pro vstup do turnaje musí hráči zaplatit vstupní poplatek. Mód je pro čtyři nebo osm hráčů, kteří jsou rozděleni do dvojic. Vítěz postupuje výše, dokud nezůstane jen jeden hráč, který jako jediný obdrží odměnu za vítězství.

Výzva:

V tomto módu může jeden hráč vyzvat druhého k souboji. Oba musí zaplatit vstupní poplatek tokenem GEM a vítěz si odnese součet těchto poplatků mínus poplatek za zprostředkování zápasu.

Požadavky na hráče

Hráči musí vlastnit softwarovou peněženku a koupit alespoň jednoho hrdinu, aby mohli hrát. Hra funguje v internetovém prohlížeči.

Tokenomika

Hra obsahuje dva tokeny.

AngelsCreed token (Angels)

Jedná se o hlavní token hry, sloužící hlavně k nákupu a vylepšování hrdinů. Je obchodovatelný na burze.

 

GEM

Jedná se o herní měnu a je provázán se všemi transakcemi ve hře, vstupy do PvE, turnajů a výzev. Není obchodovatelný na burze.

 

Staking

Hra by měla staking do budoucna umožnit, jen zatím není jasné, jak bude fungovat a co hráčům přinese.

Ekonomika

V současné době hra nabízí pouze jednu možnost výdělku. Každý hráč může jednou denně provést celkem pět transakcí se svými NFT hrdiny. Tito hrdinové se dají nakupovat nebo prodávat, ale jen pětkrát denně. Každé postavě, kterou si hráč zakoupí, je náhodně vygenerována třída, atributy a vzácnost. Tyto statistiky určují její následnou cenu, za kterou ji může hráč prodat a tím vydělat.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Hra mě hned na začátku zaujala grafikou, která není nijak převratná, ale má své kouzlo. Po seznámení s hrou začalo kouzlo mizet a došlo mi, že celá hra je úzce spojena s nutností vlastní investice a že ji nelze otestovat zdarma. Hra nemá zatím žádný gameplay, takže podívat se na hratelnost bez vložení peněz zatím není možné. Každopádně hra má i zajímavé prvky. Nejvíce mě zaujal opravdu férový PvP režim, ve kterém je soupeř na stejné úrovni, jako já, a tak vítězství závisí jen na mně, nikoli na vybavení nebo úrovni mé postavy. Za hrou stojí opravdu zkušený tým lidí, kteří mají zkušenosti ve všech oblastech blockchain světa i mimo něj. Díky tomu věřím, že by hra mohla do budoucna nabídnout více možností. Např. malý Free-2-Play režim pro hráče, jako jsem já, kteří si hru chtějí nejdříve vyzkoušet, než do ní vloží vlastní prostředky.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář