Přihlásit se
Přidej se k nám
« Pegaxy ECIO SPACE »

Angels & Devils

Publikováno: 12.9.2022

Angels & Devils je projekt, postavený na platformě Minecraft. Jednotlivci či skupiny si zde mohou zasoutěžit v arénách, zahrát si plno P2E miniher a vyzkoušet si PvP oblasti.

Základní informace

Projekt Angels & Devils zahrnuje ručně kreslenou sbírku 5 000 andělů a 5000 ďáblů, tvořících kolekci 10 000 NFT.

Samotná hra byla vytvořena společností Entity Builds. Ta buduje tzv. Nebeské město plné P2E miniher, PvP oblastí, komunitních akcí, VIP prostorů pro držitele, uměleckých galerií či speciálních projektů pro partnery, kde mohou hráči hrát, získávat a vlastnit virtuální nemovitosti. Také mohou zhodnotit své herní zážitky pomocí hlavního tokenu $WRLD.

Hra má svůj merch, kde si mohou hráči zakoupit například tričko, mikinu, či suvenýry s logem projektu Angels & Devils.

Road Map

10%

 • 5 andělů a ďáblů bylo zasláno náhodným držitelům.
 • Jediný kus Angels & Devils NFT byl vylosován náhodnému účastníkovi.

20%

 • Držitelům projektu Angels & Devils byla oznámena komunitní peněženka. Do peněženky bylo vloženo 5 ETH, použitých na první fázi sdíleného vlastnictví. V peněžence byly uloženy současné a budoucí NFT s modrými žetony (chipy).
 • Zavedena mechanika DAO jako klíčová komunikační cesta pro budoucí aspekty projektu.
 • Náhodnému hráči bylo přiděleno 1 000 tokenů $WRLD.

40%

 • Odhalen Rarity Sniper pro sbírku Angels & Devils a vypuštěna kolekce ručně kreslených rysů, které budou seřazeny podle vzácnosti.
 • Náhodnému hráči bylo přiděleno 2 000 tokenů $WRLD.

60%

 • Vyhlášení speciální kolekce ručně kreslených triček Angels & Devils.
 • Náhodnému hráči bylo přiděleno 4 000 tokenů $WRLD.

80%

 • Odhalení nástrojů Rarity.
 • Oznámena první IRL událost. Vstupenka na NFT akci pro každého hráče zdarma.

100%

 • Do komunitní peněženky bylo přidáno 25 ETH. Ve veřejném hlasování se rozhodlo, do kterého NFT projektu s modrým žetonem (chipem) bude firma investovat.
 • Náhodnému hráči bylo na oslavu otevření světa Angels & Devils zasláno 1 NFT zdarma.
 • Zásadní změny směřující k Road Map 2.0.

Road Map 1.0. byla úspěšně splněna.

O hře

Hlavní projekt Angels & Devils se soustředí na budování P2E $WRLD metaverse na NFT světech Celestia World. Držitelé NFT budou mít VIP přístup k metaverzům a budou mít nárok na řadu výhod. Držitelé se budou také moci podílet na správě komunitní peněženky a mají možnost zúčastnit se hlasování o klíčových rozhodnutích.  

Vstup do každého metaverza bude pro veřejnost bezplatný. Pro držitele pak budou vyhrazeny exkluzivní oblasti a řada výhod.

Základní myšlenkou projektu Angels & Devils je zpřístupnit metaverzum všem a za dostupnou cenu. Aby hra byla úspěšná, bylo určeno několik základních aspektů:

 1. Společenské hraní: Úspěch her projektu Angels & Devils vychází ze socializace s ostatními hráči, ale také ze spolupráce, vedoucí k vítězství a splnění zadaných úkolů.
 2. Vyprávění příběhů: Založeno na špičkovém MMO a tvorbě příběhu, který navazuje na komiks společnosti.
 3. Jednoduchý, ale udržitelný herní model: Vytvoření snadno pochopitelného mechanismu pro hráče, kteří dávají přednost zapojení do hry na jiné úrovni a stále získávají odměny.
 4. Zábava: Cílem je poskytnutí platformy, kde si hráči užijí zábavu a vzrušující zážitek.

Hra také nabízí různé možnosti, mezi kterými si hráč může vybrat:

 • PvE: Hráči se spojí do skupin, kde je čekají výzvy v Pekelném nebo Nebeském světě. Od sbírání předmětů, přes záchranu NPC, až po souboje s různými monstry. Cílem je ukázat, jak silnou skupinu hráči dokážou vytvořit.
 • PvP aréna: V Aréně padlých andělů budou hráči moci prokázat, jak zkušení jsou v boji. Vítězové se dostanou do týdenního žebříčku. Hráči mohou hrát sólo či ve skupině. Každý měsíc získá hráč s nejvyšším počtem vítězství speciální odznak a ocenění.
 • Dobývání hradu: Hráči mohou dobývat jeden ze čtyř hlavních hradů v metaverzu. Každý týden bude moci hráč se skupinou přátel jeden z těchto hradů takzvaně “vyzvat” a dobýt. Hráči tak dostanou k dispozici výhled na město, pohodlný pokoj a přístup k mnoha věcem uvnitř hradu. Akce bude placena pomocí tokenů $WRLD. Držitelé tokenů získají jeden lístek měsíčně, který může být použit právě na tuto akci.
 • Nabídky práce: Každou sezónu budou přidána nová povolání, jako například rybaření, prodej řemeslných výrobků atd., která budou generovat nové cashflow tokenů $WRLD.
 • Levelování: Hra umožňuje zvyšovat úroveň postav a vylepšovat je tak.

Požadavky na hráče

Aby byla hra konkurenceschopná a umožnila oddaným hráčům vydělávat hraním, bude od hráčů vyžadovat určitý čas. Od plnění hlavního úkolu až po plnění všech vedlejších úkolů, včetně miniher. Vývojáři budou dodávat každý měsíc přibližně 100 hodin obsahu.

Tokenomika

$WRLD

Je hlavní měnou projektu Angels & Devils.

 • $WRLD je token postavený na blockchainu Ethereum. Je považován za primární token, používaný při hraní ve světě NFT. Hráči mohou token využít k exkluzivním výhodám a přístupu k zvláštnímu obsahu či předmětům v rámci NFT světa.

Celková zásoba tokenu je 5 000 000 000 jednotek.

Rozdělení tokenu:

 • 2 500 000 000 $WRLD (50 %) bude uzamknuto a cíleno tak, aby bylo rozděleno během pětiletého cíle mezi hráče interagující s hrami.
 • 500 000 000 $WRLD (10 %) bude nárokovatelných během dvou určitých období. V každém období bude vypuštěno 250 000 000 $WRLD.
 • 1 750 000 000 (35 %) bude uzamknuto a distribuováno v cílovém pětiletém horizontu vlastníkům, kteří stakují svá NFT Worlds.
 • 250 000 000 $ERLD (5 %) bude uzamknuto v pokladně týmu NFT World. Budou použity na propagační akce ve hrách či pobídky pro partnery.

Stakování

Staking NFT Worlds poskytuje vlastníkům způsob, jak uzamknout nabídku, získat token $WRLD, a zároveň těžit z celkového ekosystému NFT Worlds. Kromě toho mohou majitelé uzamknout a vložit svůj svět, a po jeho vložení jej poskytnout k pronájmu. Vklad na NFT Worlds odemkne dvě následující možnosti:

 • Generování tokenu $WRLD jen za to, že byl vložen. Majitelé světa si mohou kdykoliv vyzvednout svůj token, získaný z vkladů.
 • Svět, na který byl proveden vklad, může být volitelně nastaven k pronájmu. Vlastník může nastavit měsíční cenu za pronájem.

Celkem je uzamknuto 1 750 000 000 tokenů $WRLD, které budou distribuovány jako odměny za vklady po dobu pěti let. Nájemci získají plný přístup do světa NFT, který si pronajímají a stávají se jeho vlastníkem.

Projekt Angels & Devils se zaměřuje na udržitelnost pro držitele. 35 % zisků bude k dispozici držitelům, kteří vkládají, a 5 % jako dodatečná pobídka pro stakery. Pokud hráč vloží více než 25+ NFT najednou, má zmíněných 5 % navíc z takzvaného “velrybího fondu”.

Ekonomika

Hlavním nástrojem projektu je získávání tokenů $WRLD. Tokeny lze získat například za čas strávený v metaverzu, bojováním v arénách o ceny, plněním úkolů či hraním miniher. Majitelé světů mohou motivovat hráče k jejich návštěvě prostřednictvím soutěží, her zdarma a dalšími, které budou odměňovat hráče tokeny $WRLD.

Tým

Hlavní členové týmu:

 • Eduardo Soares (D12) – Zakladatel společnosti Celestal Studios, současně studuje magisterské studium podnikání a inovací.

Twitter: https://twitter.com/Cryptogallerist

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/eduardohenriquesoares/

 • Ethan (Aces) – Vedoucí digitálního marketingu a konzultant s dlouholetými zkušenostmi z práce pro různé technologické startupy v San Franciscu. Specializuje se na organická sociální média, influence marketing a obchodní strategii.

Twitter: https://twitter.com/AcesOrFaces

 • Lucas (pz) – 10 let zkušeností s prodejem, posledních 5 let řídí prodejní týmy a pomáhá společnostem dosahovat jejich prodejních cílů. Vystudoval mezinárodní obchod a magisterský obor prodej a vyjednávání.

Twitter: https://twitter.com/pzzNFT

 • Grumpydad – Komunitní manažer. Softwarový inženýr s více než 20 lety zkušeností s prací pro mezinárodní high-tech společnosti.
 • Bruno Cesar (Caesar) – Studoval vizuální design na nejlepší univerzitě v Brazílii zdarma, díky vynikajícím studijním výsledkům. Práci s uměním se věnuje od roku 2017.

Instagram: https://www.instagram.com/cesarbramatti/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/bruno-c%C3%A9sar-soares-16606a210/

 • Cutulli Umělec a specialista na polorealistickou fantasy.
 • Zalamander – Vývojář a odborník na implementaci smart kontraktů.

Názor analytika

„Celý projekt má zajímavý koncept v tom, že se nejedná čistě o hru, ale také o ručně kreslenou sbírku andělů a ďáblů, jež si mohou hráči zakoupit. Oceňuji vlastní merch, např. oblečení či suvenýry s logem projektu.

Hra je sama o sobě zajímavá, nabízí mnoho možností a módů, které si hráči mohou vyzkoušet. Líbí se mi myšlenka strávit nějaký ten čas hraním s přáteli.“

Šárka

Šárka

Publikováno: 12.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář