Přihlásit se
Přidej se k nám
« Calo App NFT11 »

Arcus

Publikováno: 24.8.2022

Arcus je MMO Play-2-Earn hra, ve které se s lukem a šípy postavíte proti jiným hráčům v aréně.

Gameplay

Základní informace

Arcus je akční online PvP hra, v níž se každý hráč chopí luku a šípů a utká se s nepřáteli v jednom ze tří PvP módů. Cílem vývojářů je vytvořit nový model hraní, který se vrací k původní myšlence, a to hlavně si hru užít. Tento model pojmenovali „Play-2-Enjoy“

Road Map

Q1 – 2022

Teaser na hru.

Zveřejnění na webu.

Seed prodej.

Q2 – 2022

Smart kontrakt tokenu.

Audit smlouvy.

Zahájení marketingu.

Aktualizace webových stránek.

Další teaser na hru.

Q3 – 2022

Předprodej NFT (základní postava, zbraň, zvířata).

Staking tokenu.

Spuštění marketplace.

Komunitní Beta test.

DEX

Q4 – 2022

Oprava chyb.

Vydání P2E (PvP, výroba, opravy).

Přidání materiálů.

Přidání mazlíčků.

Přidání doplňků.

Q1 – 2023

Guildovní války.

Výpravy hrdinů.

Q2 – 2023

Minihry

Týmové výpravy hrdinů.

O hře

Hra Arcus funguje na jednoduchém modelu: vzít luk a šípy a porazit jiného hráče v aréně. Měla by obsahovat celkem tři PvP módy: Guild wars, Výpravy hrdinů a Minihry.

1 vs. 1:
Hra náhodně vybere jiného hráče a vaším úkolem je ho porazit za pomocí vlastní taktiky a schopností. V tomto módu se hráči naučí používat zbraň a zdokonalí své schopnosti.

Deathmatch:
Tento mód je pro 5 a více hráčů. Princip je opět jednoduchý – stačí porazit všechny nepřátele v aréně. Zde si hráči naplno vyzkoušejí všechny prvky hry. Odměna za vítězství je token $ARCUS.

Deathmatch turnaje:
Hráči si budou moci kdykoliv uspořádat turnaj. Organizátor tohoto turnaje určí pravidla, mechaniky, a dokonce i vstupní poplatky. Hráči jsou následně vybráni podle úrovně, aby byl zápas spravedlivý. Stejně jako u předchozího módu, vyhrává poslední hráč, který přežije.

Guild wars:
Ve hře bude možné vytvořit guildu s přáteli a vyzvat jiné guildy k boji v různých turnajích, které jsou rozděleny na sezónní turnaje, mini turnaje a speciální turnaje.

Výpravy hrdinů:
Jedná se o singleplayerový mód, v němž budou celkem čtyři vesnice, které ukrývají vždy jeden artefakt, tzv. Kámen živlů. Aby hráč získal tento artefakt, bude zapotřebí porazit nepřátele, kteří kámen hlídají. Odměnou za získaný artefakt jsou herní tokeny $ARCUS.

Týmové výpravy hrdinů:
Tento mód bude spuštěn jakmile hráč dokončí singleplayerovou část a spojí všechny Kameny živlů. Následně se odemkne část, ve které je potřeba porazit těžké démony. Tento mód hry je pro čtyři hráče, popřípadě je možnost pronajmout si umělou inteligenci ve hře, která pomůže s poražením nepřátel.

Minihry:
Mají za úkol udržet hráče ve hře. Příkladem je minihra Lucky Puzzle.

Požadavky na hráče

Hra je zdarma dostupná pro Windows na oficiálních stránkách, stačí se pouze zaregistrovat. Po spuštění hry je zatím k dispozici pouze PvP deathmatch, ale později by měly být k dispozici všechny módy. Pro hraní není zapotřebí nakoupit token.

Tokenomika

Hra má dva tokeny, které zatím nejsou obchodovatelné za reálné peníze.

Go Innov8 ($GO8)

Tento token by měl v budoucnu sloužit ke správě společnosti a k dalšímu rozvoji hry.

$ARCUS

Jedná se o herní měnu, za kterou bude v budoucnu možnost nakupovat NFT předměty ve hře (zbraně, mazlíčky atd.). Počáteční zásoba je 1 miliarda. Bude vytvořen mechanismus spalování, aby se hodnota tokenu udržela.

Ekonomika

Ve hře bude možnost získávat token $ARCUS za vítězství v PvP módech a později i za plnění úkolů v tzv. Výpravách hrdinů. Za tento token pak lze nakoupit NFT luky, vybavení, mazlíčky a mnoho dalšího. NFT předměty lze následně prodat a získat tak zpět token $ARCUS za hodnotu, kterou v době prodeje bude mít.

Stakování mají vývojáři v plánu. Bohužel zatím nejsou informace, jak bude staking fungovat, a jaký bude mít pro hráče procentuální přínos.

 

Partneři

Tým

Názor analytika

„Po spuštění hry a následném přihlášení je zatím na výběr pouze Deathmatch mód, na který je potřeba minimálně pět hráčů. To je celkem problém, protože mně osobně to nikdy dalšího hráče nenašlo, a proto jsem nemohl hru vyzkoušet. Gameplay záběry na YouTube ukazují, že hra potřebuje ujít ještě hodně velký kus cesty, než bude připravena konkurovat jiným NFT hrám. Rozhraní hry je sice jednoduché a přehledné, ale hratelnost, fyzika nebo samotná střelba z luku vypadá strašně. Až budou dostupné i ostatní módy a opravena alespoň střelba z luku, tak by hra mohla být zajímavější. Bohužel se obávám toho, že hra zabaví jen na chvíli a po určité době omrzí, protože jedinou zbraní ve hře je luk, což může být pro některé hráče nezáživné. Dále chybí hodně informací, tokeny ještě nejsou dostupné a není jisté, jakou hodnotu budou mít. Projekt je stále ve vývoji a jen čas ukáže, zda se vývojářům podaří dokončit hru, která bude zábavná a splní očekávání.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář