Přihlásit se
Přidej se k nám
« Moniwar Swords of Blood »

Cantina Royale

Publikováno: 25.11.2022

Cantina Royale je Free-2-Play taktická střílečka s herními režimy pro jednoho i více hráčů. Nabízí hratelné postavy ve formě NFT, z nichž každá má své vlastní jedinečné dovednosti a vzhled.

Oficiální trailer

Základní informace

Cantina Royale je Free-2-Play, Play-2-Earn NFT střílečka, ve které mohou hráči bojovat buď proti herní AI, nebo proti ostatním uživatelům v různých herních režimech.

Projekt nabízí herní mód PvE, ve kterém se hráči mohou spojit s přáteli, a také herní mód PvP, ve kterém uživatelé hrají proti sobě a získávají odměny.

Cantina Royale používá postavy a zbraně ve formě NFT. Jejich vzácnost se liší, a to od bronzové (Bronze), stříbrné (Silver), zlaté (Gold), epické (Epic) až po legendární (Legendary), což má vliv na schopnost hráče vydělávat lepší tokeny. NFT zbraně jsou k dispozici na marketplace a lze je vylepšovat, čímž se navyšují základní schopnosti každé zbraně.

Road Map

Q2 – 2022

 • Privátní prodej
 • IDO
 • Genesis Collection IGO
 • NFT marketplace

Q3 – 2022

 • Beta verze hry
 • PvP herní módy
 • Vydání hry v režimu předběžného přístupu (Early Access)
 • Platforma na pronájem NFT
 • Systém najímání hráčů s NFT

Říjen – 2022

 • Oficiální vydání hry

Q4 – 2022 a Q1 – 2023

 • PvP mód Team Deathmatch
 • PvP turnaje
 • PvP mód Battle Royale

2023

 • NFT zbraně
 • Systém na vylepšování NFT zbraní
 • PvP mód Team Objective
 • Spuštění kampaně PvE
 • Co-Op režim pro až 4 hráče

O hře

Cantina Royale je NFT střílečka, ve které hráči bojují proti sobě nebo proti herní umělé inteligenci a získávají odměny. Uživatelé si mohou ke hře zakoupit NFT, ale není to podmínkou.

Ve hře budou dva hlavní herní režimy:

 • Herní režim PvE: Tento herní režim umožňuje 1 až 4 hráčům vstoupit do mise a společně se vydat na honbu za pokladem, kde budou bojovat proti nepřátelům, banditům a botům. K dispozici je sada denních misí s postupnou úrovní obtížnosti.
 • Herní režim PvP pro více hráčů: Hráči proti sobě bojují v aréně a pouze nejsilnější tým přežije a získá odměnu. Aréna může hostit až 50 hráčů najednou. 

K dispozici jsou čtyři typy PvP:

 1. Mód 1v1 Match: Dva hráči vstoupí do arény, aby proti sobě bojovali. Zápas vyhrává ten, kdo zůstane na nohou jako poslední.
 2. Mód Free-For-All: Čtyři až osm hráčů bojujících proti sobě. V tomto herním režimu se netvoří žádné týmy. Vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem zabití.
 3. Mód Team Deathmatch: Čtyři až osm hráčů se spojí do jednoho týmu, aby bojovali proti ostatním. Vyhrává tým, který vyřadí všechny hráče soupeřova týmu.
 4. Mód Team Objective: Čtyři až osm hráčů se spojí do jednoho týmu, aby splnili určité úkoly. Tým se musí pokusit dokončit úkoly dříve než ostatní týmy.

NFT postavy mají také různé úrovně vzácnosti. Čím vyšší je jejich vzácnost, tím více tokenů mohou hráči získat. 

Úrovně vzácnosti jsou následující:

 • Bronze
 • Silver
 • Gold
 • Epic
 • Legendary

Každá postava má své vlastní statistiky, které lze vylepšovat utrácením „korun“ (herní měna se nazývá Crowns), aby se tato NFT stala silnějšími. Například Vitality (vitalita), Defense (obrana) a Agility (obratnost). Každé NFT postavě jsou také přiřazeny dva náhodné perky nebo zvláštní schopnosti. Čím je NFT exkluzivnější, tím lepší perky může získat.

Požadavky na hráče

Pro zahájení hraní hry nejsou stanoveny žádné požadavky. Jediné, co musí hráči udělat, je stisknout tlačítko „Start“.

Tokenomika

Token: $CRT

Celková zásoba tokenu: 1 000 000 000

$CRT slouží především k nákupu a prodeji postav NFT na marketplace, stakingu a verbování postav.

 

Herní měna: Crowns

Celková zásoba: nekonečno

Crowns jsou přepočtem částky $CRT

Tyto „koruny“ se používají nejen na odměny, ale také jako herní mince, které slouží například k vylepšování postav a NFT zbraní, otevírání loot boxů, odemykání herních aktiv, najímání postav a nákupu kontraktů a lukrativních odměn.

Cantina Royale nabízí stipendijní program pro ty, kteří si nemohou dovolit platit za zvyšování úrovní a vylepšovat tak své NFT. Tento program spočívá v tom, že si držitelé NFT vyberou hráče, kterým NFT zapůjčí, aby je mohli použít k postupu ve hře. Majitelé NFT si ponechávají kontrolu nad svým majetkem a zisky se dělí mezi obě strany.

Ekonomika

Hráči mohou získávat mince Crown hraním herních režimů PvP a PvE nebo půjčováním svých NFT ostatním uživatelům, za což získá Crowns jak majitel, tak i ten, který si je zapůjčil.

NFT postavy a zbraně lze také směnit za $CRT na herním marketplace a hráči mohou získávat $CRT stakováním jak $CRT, tak NFT.

Vlastnictví NFT zvyšuje šance na získání většího množství a lepších odměn v závislosti na jeho vzácnosti.

Partneři

Investoři

Tým

Alexandru-Palade

Alexandru Palade – Executive Producer

Dan-Bojan

Dan Bojan – Game Designer

Vladimir-Zakrevsky

Vladimir Zakrevsky – Chief Technology Officer

Názor analytika

„Myslím si, že tato hra je velmi jednoduchá na pochopení a lze ji snadno začít hrát, což ji činí přístupnou pro každého. Dokonce i nehráči mohou rychle zjistit, o co ve hře jde, a naučit se její mechanismy. Další skvělou věcí je také to, že k zahájení hraní není potřeba nic extra. Dokonce ani nemusíte připojovat svou kryptopeněženku. A konečně, vždy když vidím model Free-2-Play, je to pro mě jako balzám na duši, protože hráči si mohou hru nejprve vyzkoušet, než se skutečně rozhodnou zda do ní chtějí investovat.

Hra však odměňuje spíše ty, kteří utrácejí více než ostatní uživatelé. Zakoupením NFT a vložením peněz do hry získají hráči vyšší odměny, což je činí silnějšími a úspěšnějšími ve hře. I když se tedy jedná o Free-2-Play hru, mezi odměnami, které hráči dostávají, je obrovský rozdíl. Navíc grafika hry není moc dobrá. Neřekl bych, že je nejhorší, jakou jsem kdy viděl, ale mohli se pokusit alespoň přidat větší rozsah a plynulejší pohyby u animací postav.

Přesto doporučuji hru vyzkoušet, protože si ji lze zahrát zcela zdarma a nevyžaduje žádný předběžný nákup.“

Diego Kebork

Diego Kebork

Publikováno: 25.11.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář