Přihlásit se
Přidej se k nám
« Clementine’s Nightmare Pagan Gods »

Champions Ascension

Publikováno: 5.8.2022

Titáni a nestvůry z království Massina proti sobě bojují v rámci velké rituální bitvy, aby získali čest a slávu.

Oficiální trailer

Základní informace

Champions Ascension je hra postavená na blockchainu, která se nachází ve válečném metaverzu, a nabízí neuvěřitelnou sérii bitev s vícero druhy posílených postav. Myšlenkou projektu je stát se zábavnou alternativou v rámci RPG bitevních her, díky výhodám, jež může Web 3.0 poskytnout hráčům. Přitáhnout hráče by mělo zejména shromažďování, převádění nebo využívání virtuálních aktiv, jako jsou nemovitosti, předměty nebo odměny, a také socializace nebo vytváření nového obsahu.

Tvůrčí tým Jam City slibuje, že Champions Ascension je nový způsob, jak hrát a vydělávat. Projekt byl propagován prostřednictvím mnoha platforem a aplikací sociálních médií, jejichž cílem je spolupráce mezi vývojáři a hráči.

Před spuštěním projektu je v prodeji sbírka 7 622 NFT postav „Prvověčných (Prime eternal)“ šampionů. Lze je koupit na OpenSea nebo LooksRare a držet pro pozdější využití ve hře.

Road Map

Převzato z oficiálního účtu Medium, další informace naleznete ve zdrojích.

Fáze 1.0 |  Drop (počátek 2022)

 • Whitelist/presale pro uvedení projektu.
 • Soukromý prodej: 2 000 Prvověčných je vyhrazeno pro soukromý prodej, jeden na osobu.
 • Veřejný prodej: 7 500 Prvověčných je k dispozici během veřejného prodeje k zakoupení na webových stránkách projektu. 500 jich bude vyhrazeno pro propagační účely.

Posun 1.1

 • Vylepšení pro vlastníky Prvověčných: Airdropy pro ty, kteří se účastnili počátečního dropu.

Fáze 2.0 | Stakování (počátek 2022)

 • Tokeny a stakování: tokeny a odměny za stakování jsou spuštěny.

Posun 2.1

 • Režim stakování: nová mechanika, která využívá možnosti stakování zábavným a obohacujícím způsobem.

Fáze 3.0 | PvM režim (počátek 2022)

 • Bitvy šampionů: bojujte na různých bojištíc, porazte nestvůry, bossy a další šampiony pro slávu a bohatství.
 • Mechanika vzestupu: vzestupte na vyšší úrovně a získejte přístup k dalším možnostem.
 • Vytvořte nové šampiony: vytvářejte nové šampiony na základě genů stávajících šampionů.

Posun 3.1 (polovina 2022)

 • Spuštění bitevních módů: více bitevních módů, odměny za stakování.

Posun 3.2 (polovina až závěr 2022)

 • Režim pozemků: získejte vlastní kousek světa Massina a zvyšte své výdělky prostřednictvím tokenů a stakováním.

Posun 3.3 (polovina až závěr 2022)

 • Tvorba vybavení: výroba je jednou z nejzábavnějších částí podnikání, o kterou nechcete přijít, ale nezapomeňte mít připraveny všechny zdroje. 

O hře

Žádný herní režim nebyl zatím dokončen. Vývojářský tým na tom usilovně pracuje. Obrázek níže je pro ukázku.

Whitepaper projektu však vysvětluje herní možnosti, ke kterým budou mít hráči přístup. Níže jsou stručně vysvětleny:

 

 • Sbírejte a vzestupte: rozmnožujte, vylepšujte a sbírejte různé šampiony během bitev nebo aktivit.
 • Bitva: hrajte svoje bitvy nebo sledujte bitvy ostatních. Využijte šampiony k boji proti bossům, nestvůrám nebo jiným šampionům. Pohybujte se, útočte a používejte schopnosti.
 • Tvorba vybavení: NFT aktiva, která poskytnou šampionovi více možností do soubojů. Hráči budou moci vyrobit předměty s daným seznamem dílů a požadavkem na tokeny. Množství takto získaných výhod bude omezené.
 • Vlastnictví pozemků: využitím zdrojů blockchainu budou mít hráči nebo zainteresovaní investoři prostředky k vybudování a vlastnictví části království Messina.

Přehled šampionů

 

Struktura: Každý šampion patří do jedné z 12 rodin, seskupených do 6 tříd, 2 rodiny na třídu. Existuje pouze 7 esencí, ze kterých každý šampion získává svou základní sílu:

Úrovně:

Šampioni jsou rozděleni do 4 úrovní:

 • Vyzyvatel (Challenger)
 • Gladiátor (Gladiator)
 • Věčný (Eternal)
 • Prvověčný (Prime eternal)

Vzestup: pro vzestup svého šampiona budete muset utratit žetony ($ESSENCE) a zdroje, které můžete získat hraním a bojem s jinými šampiony. Proměna probíhá tímto způsobem:

 

Vyzyvatel → Gladiátor → Věčný

 

Když dojde k procesu proměny, spotřebované tokeny se v blockchainu navždy spálí. To znamená, že budou stoupat na hodnotě, kvůli snížení celkové zásoby.

 

Smrt a znovuzrození: Pokud postava padne v boji, hráči budou mít dvě možnosti, jak šampiona oživit. První je čekat určitou dobu ve stavu duše. Druhou je odnést ostatky na Ministerstvo kostí a vytěžit z nich tokeny ($BONE a $ESSENCE).

Tokenomika

Tokenomika je koncipována z hlediska několika aspektů. Hráči budou mít s tokeny různé možnosti, proto se tato aktiva nazývají utility tokeny. Whitepaper zmiňuje následující:

$ESSENCE: Lze získat vítězstvím v bitvách a plněním výzev. Může být použit mnoha různými způsoby, včetně množení nových šampionů a výroby nového vybavení.

$MASSINA: Získává se postupně při stakování Prvověčných (NFT stakování) a bude vyplácen denně. Je navržen pro aktivity, při kterých mohou hráči vyrábět předměty nebo získat přístup k některým herním službám.

$DIAMOND: Získává se také postupně při stakování Prvověčných a vyplácí se denně, dokud má hráč zastakovaného svého Prvověčného. Lze jej použít k získání Diamond vybavení, jež dokáže vygenerovat pouze zastakovaný Prvověčný.

*Potenciální DAO token: Whitepaper zmiňuje návrh na vytvoření budoucího DAO tokenu, který obohatí zážitky a přinese řízení. Není jasné, jestli to bude jeden z výše uvedených tokenů nebo nová třída aktiv, pouze pro členy DAO. Bude to však ERC-20 token.

Ekonomika

Token $ESSENCE bude hlavním aktivem, takže lze předvídat jeho spuštění na blockchainu Ethereum. Není k dispozici dostatek informací, aby bylo možné říci, že tento i ostatní tokeny budou směnitelné za jiná likvidní aktiva, jako jsou $ETH nebo $USDT na CEX nebo DEX.

Odměny

Hráči budou odměněni za použití tokenů a NFT. Sbírka Prvověčných dá držitelům příležitost stakovat a zajistit si příjem aktiv. Také držitelé $DIAMOND nebo $MASSINA získají v průběhu času tyto tokeny v souladu s pravidly stakování NFT a tokenů.

Tým

Projekt vede společnost Jam City, zabývající se mobilní zábavou, uznávaná díky milionům stažení hráči po celém světě. Hlavní tým je složen ze zkušených profesionálů: 

Názor analytika

„Jedná se o komplexnější projekt v rámci metaverse her. Mezi typickými možnostmi, které dnes jako hráči máme, vypadá jako velmi inovativní. Studio Jam City přinese velmi brzy komunitě šanci hrát a vydělávat na skutečném zážitku. Dobře naplánovaná tokenomika, herní mechanika v AAA 3D kvalitě, hra sandboxového typu… to vše jsou cenné prvky, které je třeba vzít v úvahu. Webové stránky ani whitepaper však nezobrazují žádné investory nebo partnery projektu.

Myslím, že pro tvůrce obsahu a budoucí hráče je k dispozici příliš mnoho informací, než aby si uvědomili příležitost, kterou se Champions Ascension snaží nabídnout trhu, Webu 3.0 a komunitě.“

Leo

Leo

Publikováno: 5.8.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář