Přihlásit se
Přidej se k nám
« Ember Sword Genopets »

City States: Medieval

Publikováno: 24.4.2022

CityStates: Medieval je strategická MMO hra pro mobilní zařízení a stolní počítače. Hráč musí rozvíjet své město sběrem surovin, výrobou předmětů a obchodováním na trhu. Hráči mají ve hře volnou ruku. Mohou se rozhodnout, co postaví, kam to umístí, a v případě potřeby to následně změnit.

Gameplay

Základní informace

City States: Medival je strategická crossplay MMO hra, kde hráči budují své říše. V současné době je ve vývoji pro mobilní zařízení (tablety/smartphony) a stolní počítače. Ačkoli se na první pohled podobá jiným hrám jako například Lords Mobile, v mnoha ohledech se liší. Vizuální 3D zážitek ve stylu lowpoly zaujme, a každá budova a ikona byla ručně namalována s láskou k detailům. Nejúchvatnější součástí hry je možnost Play-To-Earn, hráči si mohou hraním vydělat peníze.

Ikona Domku ze Hry Ember Sword

zdroj: citystatesm.com/images/slider_barracks.png

Road Map

Road Map neexistuje, ale jeden moderátor na discordu ji popsal takto:

„Road Map vypadá následovně: Vývoj -> testování – > úpravy -> další testování -> vydání hry“

O hře

Hráč začíná s několika málo vesničany a prostředky potřebnými ke stavbě budov, které jsou nezbytné pro chod ekonomiky. Jak se město rozrůstá, je potřeba více vesničanů, kteří budou později pracovat a doplňovat vojenské stavy. Vesničané a vojáci mají potřeby, jež musí hráč naplnit, jako je třeba dostatek jídla a dřeva na zahřátí. S tím, jak město vzkvétá, se tyto potřeby časem mění. Hráčům je poskytnuto více herních stylů a volnost v tom, co kdy a kde mohou stavět. Hráč může například upravit své město tak, aby produkovalo zboží s vysokou poptávkou a zároveň nakupovalo potřebné zdroje levněji na trhu.

Tokenomika

CSM token představuje vlastnictví ve hře „CityStates: Medieval“. CSM token byl na PancakeSwap uveden již v červnu 2021. Celkem je k dispozici 1 000 000 000 tokenů. Názory a nápady budou vyslyšeny skrze DAO ankety, kde budou moci držitelé tokenů předkládat své návrhy. Držitelé tokenů budou mít nárok na odměny ze zisku hry podle svého procentuálního podílu na celkové zásobě.

Obrázek Tokenu Hex

zdroj: citystatesm.com/images/hex-shield.png

V nastavení si budete moci zvolit preferovanou měnu, v niž chcete přijímat platby, a adresy na whitelistu. Po skončení prvotní fáze se plánuje držitelům tokenů platit měsíčně. Každý obchod, nákup a prodej v CSM probíhá pomocí HEXu. HEX je token v síti Stellar, který lze koupit nebo shromáždit produkcí surovin a prováděním obchodů. Je v plánu několik soutěží a dalších funkcí, ve kterých lze HEX vyhrát nebo získat bez nutnosti za něj platit, například doporučení nových hráčů do hry.

Tým

Dirk Pollmann (Germany)
CEO – návrh hry, řízení týmu, finance, marketing

Abelardo Pastor (Philippines)
Spoluzakladatel, poradce, organizace

AbimaelGonzalez(Mexico)
3D modelování, ikony, UI

Fabio Pineda (Venezuela)
Tvorba webových stránek

Riccardo Triglia (Italy)
Skladatel

Názor analytika

„Strategická mobilní hra s možností výdělku, to je žánr, který přitáhne mnoho hráčů. Funkce crossplay hráčské zastoupení jen rozšíří. Osobně si myslím, že ve hře bude spoustu mikrotransakcí, jako je tomu u zmíněného Lords Mobile. Avšak kdo ví, Play-2-Earn hry se obecně Pay-2-Win mechanice vyhýbají. Na odpověď si však musíme počkat.“

Obrázek lidí ze hry Ember Sword

zdroj: citystatesm.com/images/population.png

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář