Přihlásit se
Přidej se k nám
« Idle Cyber Kaby Arena »

CryptoMines Reborn

Publikováno: 19.11.2022

Sci-Fi NFT hra se zajímavým rozjezdem, ale tým neustál tlak a od vývoje upustil.

Oficiální trailer

Základní informace

Oznámení z oficiální skupiny na Telegramu:

CryptoMines byla nejhranější Click-2-Earn hrou v historii blockchainu. Díky velkému množství transakcí za sekundu jsme byli zodpovědní za více než 50 % transakcí řetězce BNB (BSC). Dařilo se nám udržet kvalitu našich služeb, kdy nedocházelo k žádným hackům, exploitům nebo několikadenním údržbám. Vytvořili jsme nový standard kvality v odvětví blockchainových her.

Bohužel všechno jednou končí a navzdory veškerému úsilí okolnosti způsobily, že projekt CryptoMines nemohl jít plánovaným směrem, aby byl i nadále projektem dle očekávání komunity.

Velmi jsme se snažili být co nejtransparentnější v každém našem rozhodnutí a jednání. To však nebylo dostatečně atraktivní ke spokojenosti celé komunity. Vyvolalo to vlny nenávisti a honu na čarodějnice vůči zaměstnancům CryptoMines.

Věříme, že jsme patřili mezi transparentnější týmy, abychom jsme se více přiblížili k lidem v Play-2-Earn komunitě. Vždy jsme se snažili, aby většina z nich nebyla postižena, případně jsme vše nějakým způsobem kompenzovali. Vrátila se nám však jen nenávist, zveřejnění soukromých informací, obtěžování online i fyzické a výhrůžky smrti.

Od doby Legacy jsme trpěli tímto jednáním, což bylo jedním z mnoha důvodů, proč jsme už nechodili na chat jako dříve. Když jsme dali komunitě další šanci a zkusili to znovu, přišel jen nárůst těchto útoků.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli od Play-2-Earn komunity navždy odejít.

Dle našich zvyků: 🖖 Šťastnou cestu, průzkumníci! 🚀

Na shledanou,

Manu – generální ředitel CryptoMines

Road Map

Road Map není dostupná. Tým místo toho uvedl, že bude vydávat pravidelná oznámení a aktualizace. Oznámení však pravidelně nevycházela.

O hře

Těžba planet

Aby mohli hráči cestovat na nové planety, budou si muset postavit flotilu. Vzácnost vlastněných dělníků určuje těžební sílu, která zase určuje planety dostupné k těžbě.

Pokud mají hráči dělníky se vzácností 2 a vesmírnou loď se vzácností 2, mohou těžit na planetě úrovně 2.

Dělníci budou shromažďovat zdroje pouze jednou za 24 hodin. Od 00:00 UTC budou moci všechny flotily vyrazit na nové expedice.

Odměny: Odměny hráčům za zdroje vytěžené na planetách se budou odvíjet od úrovně jejich flotily a typu navštívené planety.

NFT: nikde nejsou dostupné ceny mintu/nákupu NFT.

 

Vesmírné lodě

Vesmírné lodě umožní přepravu dělníků na nové planety, kde mohou hráči získat lepší odměny v závislosti na těžební síle. Lodě získají po mintování určitou vzácnost. Každý hráč bude mít ve své flotile maximálně 10 lodí.

Vzácnost lodi určuje, kolik dělníků se vejde na palubu. Na loď se vzácností 1 se vejde 1 dělník. Maximální vzácnost je 5, taková loď převeze 5 dělníků.

Dělníci

Dělníci jsou hlavní těžařskou silou, nasazenou k těžbě $WCRUX. Mohou mít také různé vzácnosti.

Dělníci mohou být propuštěni (spáleni), což hráči vrátí 20 % z mintovací ceny v $WCRUX.

Flotily

Toto jsou NFT vytvořená kombinací všech pracovníků a lodí, jež hráči vlastní. K flotilám lze přidat další NFT nebo je úplně rozebrat a znovu získat všechny své pracovníky a lodě samostatně.

Hráčské flotily budou mít různé atributy – jméno, těžební síla, rank, úroveň a smlouva flotily.

Neexistuje žádný maximální limit flotil na účtu. Nedoporučuje se však vlastnit více než 300 NFT (dělníci, lodě, flotily) na jednom účtu, z důvodu plynulosti hry a nebezpečí přetížení hráčského lobby.

Palivo

Palivo je nezbytné pro podnikání expedic na vzdálené planety. Před zahájením cesty je třeba ho doplnit.

Cena paliva se bude lišit v závislosti na planetě, kterou chtějí uživatelé prozkoumat. Čím vzdálenější planeta, tím více paliva bude potřeba k jejímu prozkoumání.

Planety

Dělníci cestují galaxií při hledání $WCRUX a čelí vážným nebezpečím při jejich těžbě. Planety jsou hodnoceny podle obtížnosti těžby tohoto drahocenného minerálu. Na nejnebezpečnějších planetách se skrývá nejvíce $WCRUX.

V současné době je známo 40 planet.

V zájmu ochrany dělníků mohou hráči cestovat pouze na planety, na které mají potřebnou těžební sílu. Pokud má hráč flotilu složenou z dělníků s celkovým množstvím těžební síly 500, může se vydat na planetu úrovně 5.

Odměna každé planety se exponenciálně zvyšuje, v závislosti na těžební síle a vzdálenosti planety. Hráči, co více riskují, budou mít plné kapsy $WCRUX.

Raidy

Raidy jsou týdenní akce v rámci CryptoMines metaverza, umožňující hráčům prozkoumat 3 planety ovládané jinou civilizací (mimozemšťany). V této události budou rozdány různé odměny v závislosti na tom, kdo Raid vyhraje.

Aby se hráči mohli zúčastnit Raidu, nesmí být jejich flotila vyčerpaná po expedici a musí mít aktivní smlouvu. Není však potřeba doplnění paliva.

Raidy budou probíhat formou PvE (hráč proti počítači).

Požadavky na hráče

Hráči si musí před zahájením hry koupit alespoň jednoho NFT dělníka a jednu NFT loď. Vhodné by bylo pravidelně se do hry připojovat a vysílat nové expedice.

Tokenomika

$CRUX slouží jako měna pro CryptoMines. Pro herní úkony musí hráči směnit $CRUX za $WCRUX token, který má stejnou hodnotu a používá se přímo ve hře.

Token – $CRUX

Název tokenu: $CRUX – CryptoMines Reborn

Celková zásoba: 5 000 000

Původní cena: 32,83 USD

Aktuální cena: ZDE

Token od svého zalistování klesl již pod hranici 0,1 USD.

 

Token – $WCRUX

Název tokenu: $WCRUX – Wrapped CRUX

Token se dá používat pouze ve hře na nákup NFT apod.

Token je dostupný na těchto burzách: LATOKEN, ApeSwap, PancakeSwap.

Ekonomika

Lze vydělat vlastnictvím NFT, kdy je vždy šance, že hráči získají dělníka či loď s velkou vzácností a toho pak mohou s velkým profitem prodat.

Hlavní zisky budou plynout z průzkumu a těžby $WCRUX, za který lze nakoupit nová NFT, nebo ho prodat na marketplace.

Partneři

Tým

Manu – zakladatel, majitel, vývojář her a blockchainu.

Dragorobert – vývojář her a blockchainu.

Hito – herní poradce a hlavní designer.

Darkpeanut – marketing a tokenomika.

Yurei – vývoj umělé inteligence.

Nimu – ředitel umělecké tvorby.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář