Přihlásit se
Přidej se k nám
« Aradena Crown Chaser »

Decimated

Publikováno: 27.6.2022

Spojte se s ostatními hráči nebo s nimi bojujte, shánějte kořist, transportujte náklad nebo VIP osoby na různá místa, získávejte legální i nelegální zdroje a obchodujte s nimi. To vše vám nabídne postapokalyptické online RPG Decimated.

Oficiální trailer

Road Map

Q2 2018
Založení společnosti a fáze přípravy.
Q3 2018
Pre-seed investice.
Q4 2018
Vývoj prototypu.
Q1 2020
Zásadní investice do projektu.
Q2 2020
Herní test pre-alfa verze.
Q4 2021
Předprodej tokenu.
Q2 2022
Marketplace a další předprodej.
Q1 2023
Vydání alfa verze a minihry pro PC.
Q3 2024
Uvedení hry pro konzole PlayStation a Xbox.

O hře

Decimated je RPG hra, odehrávající se v nepříznivém prostředí ponurého cyberpunkového světa. Hráči mají za úkol zajistit přežití jejich postavy, kdy jim titul nabízí možnost hrát buď za člověka nebo cyborga. Aby přežili, musí získávat suroviny a technologie. Díky nim pak mohou opravovat vozidla, stavět základny, opevňovat svoje úkryty, lovit, přepadávat, plenit a obchodovat.

Online svět o rozloze 64 km², který bude možné procestovat po zemi, na moři i vzduchem, přináší hráčům velké možnosti. V počátku je budou muset prozkoumat zejména po svých. Nabízí se ale i možnost tzv. rychlého cestování, které nabízí NPC za poplatek. V pustině pak existuje možnost najít kusy vozidel, náhradní díly a stavební materiál. Všechny potřebné prvky lze najít na mapě nebo zakoupit na marketplace.

Aby hráči přežili, musí také hledat jídlo, vodu a v některých případech i kyslík. Pokud se hráč zraní, musí si zranění ošetřit, jinak riskuje vykrvácení. Léky a medikamenty jsou návykové a vzniká na nich závislost, což mimo jiné ovlivňuje i jejich účinnost. Pokud ve hře zemřete, znovu se objevíte pouze s pár předměty. V pozdějším stádiu hry jsou k dispozici trezory a sejfy, kam lze ukládat předměty, abyste o ně nepřišli. Nabízí se také možnost volby vlastního respawnu. Aby hráči v Decimated přežili, musí využít svoje dovednosti a důvtip, a to za pomocí spolupráce s ostatními, či naopak během soupeření s nimi.

Online prostředí bude zahrnovat rozpadající se města, pouště, opuštěné oblasti, jeskyně a bezpečné zóny, chráněné policejními cyborgy. Hráči budou moci tuto rozsáhlou oblast volně prozkoumávat a plenit, obchodovat, stavět budovy nebo plnit mise, které se náhodně objevují na mapě. Za mise náleží hráčům odměna, přičemž mise samotné lze plnit buď sólo nebo v týmu. Jestliže se mise plní v týmu, hráč dostane svůj podíl na kořisti pouze tehdy, když přežije až do konce a ostatní hráči ho nezradí.

Hráči a NPC ve hře mezi sebou mohou mít přátelské či nepřátelské vztahy. Vše bude záležet na reputaci hráče, uložené na blockchainu. Na reputaci nebudou reagovat jen NPC, ale i ostatní hráči.

Titul je dostupný zdarma. Na začátku však hráči neobdrží nic. Všechny věci si budou muset zajistit zejména placenou prací. Kromě toho si mohou věci, jako vozidla či zbraně, zakoupit za herní token DIO. Budou-li se hráči chtít posunout dál, musí si na vše vydělat nebo nakoupit za token DIO. Za token si mohou koupit především vozidlo nebo zbraně.

Jádro hry je tvořené v Unreal Engine 4, avšak dnes se již postupně přesouvá na novější verzi Unreal Engine 5. Decimated je stále v pre-alfa verzi a vývojáře čeká ještě spousta práce. Všechno, co bylo zatím prezentováno, je jen provizorní a bude vylepšeno v průběhu vývoje hry. Při tvorbě se autoři silně inspirovali modifikací ARMA Altis Life, kterou víceméně zkombinovali s konceptem hry GRIP Combat Racing.

Požadavky na hráče

Doporučené systémové požadavky:
OS: Windows 10
Procesor: AMD Ryzen 5 3600X
Paměť: 16 GB RAM
Grafika: Nvidia Geforce RTX 2060
DirectX: verze 12
Úložiště: 5 GB

Minimální systémové požadavky:
OS: Windows 8
Procesor: Intel® Core i7/i5
Paměť: 2 GB RAM
Grafika: Nvidia Geforce GTX670
DirectX: verze 11
Úložiště: 5 GB

 

Uvedené informace jsou orientační a mohou se v průběhu vývoje změnit. 

Tokenomika

Ve hře bude pouze jeden typ tokenu, který se bude nazývat DIO a ponese symbol Ð. Token je založen na blockchainu Solana, jenž bude do hry integrován. Se všemi digitálními předměty a měnou mohou hráči mezi sebou obchodovat. Celková zásoba tokenu je 1 000 000 000.

Staking
Staking je dostupný zde
Limit: 10 000 DIO
Doba stakování: 1 den
Odměna za den: 1 000 DIO

Limit: 10 000 DIO
Doba stakování: 5 dní
Odměna za den: 1 000 DIO

Limit: 3 000 000 DIO
Doba uzamčení: 30 dní
Odměna za den: 3 000 DIO

Staking tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=AmKIFhs7gkc&t=35s

Vesting období:

– Seed round prodeje tokenu DIO: prodáno 50 000 000 tokenů (5%). 2.5% odemčeno při TGE (Token Generation Event = generování tokenu), poté 60 dní cliff období s následnou týdenní distribucí po dobu 18 měsíců.

– Strategic round prodeje tokenu DIO: prodáno 50 000 000 tokenů (5%). 3.75% odemčeno při TGE, poté 45 dní cliff období s následnou týdenní distribucí po dobu 15 měsíců.

– Private round prodeje tokenu DIO: prodáno 37 500 000 tokenů (3.75%). 5% odemčeno při TGE, poté 30 dní cliff období s následnou týdenní distribucí po dobu 12 měsíců.

– Při Public round se bude prodávat 10 000 000 tokenů (1%). 10% odemčeno při TGE, poté 14 dní cliff období s následnou týdenní distribucí po dobu 3 měsíců.

– Týmové tokeny byly uzamčeny po dobu 6 měsíců, poté se postupně uvolňují na týdenní bázi po dobu 36 měsíců.

Distribuce tokenů:

– 40% všech tokenů je vyhrazeno na play-to-earn hru, airdropy a odměny ve hře.
– 13% bude vyhrazeno pro základní tým. Procenta se rozdělí mezi stále se rozrůstající tým, který bude celý projekt vyvíjet.
– 15% bude prodáno ve čtvrté fázi prodeje.
– 20% bude použito na marketing.
– 10% bude použito na udržení likvidity.
– 2% určeno pro advisory (odborné poradce).

$DIO je možné zakoupit na těchto burzách:

Raydium.io
Huobi.com
Gate.io

Ekonomika

Hráči mohou ve hře získat DIO:

  • Vykonáváním legálních nebo nelegálních zakázek s různým poměrem rizika a zisku.
  • Krádežemi zásilek nebo přepadáváním konvojů.
  • Doprovodem zásilek a jejich ochranou.
  • Vybíráním odměn za uvěznění/zabití hráčů a cílových NPC.
  • Osvobozováním vězňů.
  • Obchodováním předmětů s ostatními hráči nebo na marketplace.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Postapokalyptické akční RPG – rozhodně kombinace, která se mi velmi líbí. Zamlouvá se mi i vývoj na Unreal Engine 5. Jednoznačně bomba. Decimated má našlápnuto stát se AAA titulem. Grafika je úžasná a ovládání vypadá jednoduše a intuitivně. Z herního videa, ve kterém vývojáři testovali alfa verzi, bylo vidět, že má celý projekt před sebou ještě dlouhou cestu. Osobně si myslím, že se vyplatí čekat.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář