Přihlásit se
Přidej se k nám
« GLOBULA Fishing Town »

Dracards

Publikováno: 5.9.2022

Karetní hra plná epických stvoření, která se velmi podobá Hearthstone. Pojďte vytvořit silný tým a porazte své protivníky v boji.

Oficiální trailer

Základní informace

Dracards je sběratelská karetní NFT Play-2-Earn hra, navržená a vytvořená hráči, kteří milují karetní hry a technologie. Hráči zde mohou bojovat, sbírat nebo vyměňovat karty a využívat mnoho dalších funkcí ve vesmíru Dracards.
Dracards využívá systému Play-2-Earn, jenž slouží k odměňování hráčů za jejich zásluhy v ekosystému, nebo-li hrajte, abyste vydělali.
Hráči mohou získat odměny v soutěžních PvP bitvách, plněním denních úkolů nebo obchodovat s kartami na marketplace.
Podmínkou pro vytvoření herního účtu je připojení peněženky Nami blockchainu Cardano. Peněženka je k dispozici i v rozšíření Google Chrome.

Road Map

Q4 2021:
– Soukromý prodej tokenu FIRE.
– Předprodej tokenu FIRE. 

Q1 2022:
– Veřejný prodej tokenu FIRE.
– Zalistování na DEX.
– Integrace peněženky Nami.
– Pasivní staking.

Q2 2022:
– Spuštění Open Boosters webu.

Q4 2022:
– Vkládání aktiv.

Q1 2023:
– Spuštění PvP.

Q2 2023:
– Marketplace a správa.

Q3 2023:
– Spuštění PvE.

O hře

Dracards je fantasy sběratelská karetní hra.

Hráči musí postavit balíček 50 karet, které jsou pak náhodně zamíchány a vylosovány na začátku hry. Každý souboj se odehrává mezi dvěma soupeři.

Po fázi losování karet (5 karet) se každé kolo hraje na základě spotřeby energie.

V prvním tahu začíná každý hráč se dvěma body energie a může do hry rozmístit bytosti podle jejich vyžadované energie.

Po rozmístění bytostí proběhne fáze boje, ve které se porovnají síly obou hráčů. Rozdíl mezi jejich silami se odečte od počáteční hodnoty 500 bodů.

Po skončení fáze boje začne fáze dobírání, v níž se hráči rozhodnou, které karty si ponechají na ruce z předchozí fáze dobírání. Zbylé vrátí zpět do balíčku, který se znovu zamíchá. Na konci musí mít hráč vždy 5 karet v ruce.

Hráči mohou mít v balíčku maximálně 9 stejnojmenných karet. Pokud hráč vyloží více stejnojmenných karet najednou, spojí se na herním stole v jednu silnější. Hra končí ve chvíli, kdy má jeden z hráčů nula bodů. Pokud se tak nestane ani po 10. tahu, vyhrává hráč s vyšším počtem zbylých bodů.

Požadavky na hráče

Pro vytvoření herního účtu je potřeba připojit peněženku Nami.

Tokenomika

Tokenomika je založená na jednom hlavním tokenu $FIRE, který má celkovou zásobu 100 000 000 jednotek.
Lze využít na:

– Nákup budov (v nich lze stakovat karty).
– Obchodování na marketplace.
– Nákup boosterů (doplňujících balíčků karet).

Každá herní karta má hodnotu HASHPOWER, která vypovídá o efektivitě při stakování. HASHPOWER karty je nastaven podle úrovně její rarity (Common, Uncommon, Rare, Epic, Legendary). Čím vzácnější karta, tím vyšší má HASHPOWER, a tím vyšší je odměna za stakování.

Každý hráč má k dispozici budovu, která má omezený limit HASHPOWER a není NFT. Tuto budovu nelze prodat či směnit a má omezený počet slotů, jež se využívají na stakování karet.

Ekonomika

Je několik způsobů, jak mohou hráči získat odměnu. Pro ty nejlepší v žebříčku je připravena pravidelná odměna v podobě $FIRE tokenů. Majitelé NFT budov mají možnost pronajímat své sloty na stakování ostatním hráčům a získávat tak odměnu. Když hráč zničí svoji kartu, získá patřičnou část $FIRE. V plánu jsou také turnaje, kde budou hráči odměněni tokeny nebo unikátními kartami.

Názor analytika

„Dracards je opravdu dobře propracovaná karetní hra, plná epických bytostí. Velmi se podobá hře z názvem Hearthstone a nejvíce si ji oblíbí právě fanoušci tohoto typu her. Moc se mi líbí grafické zpracování kompletního světa Dracards a ještě mnohem více samotných karet, které je možné v této hře sbírat a pak s nimi bojovat. Možnosti zesílení bytosti pomocí více stejných karet je také skvělý nápad. Hra bohužel vyžaduje již při vytvoření účtu připojení peněženky Nami (Cardano). Pokud půjde vše podle plánu vypadá to, že se máme na co těšit.“

Monika Fürbacherova

Monika Fürbacherova

Publikováno: 5.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář