Přihlásit se
Přidej se k nám
« ZomFi City States: Medieval »

Ember Sword

Publikováno: 25.4.2022

Ember Sword je moderní Free-To-Play MMORPG pro PC a prohlížeče s ekonomikou řízenou hráči, bojovým systémem a vzácnými sběratelskými předměty.

Ember Sword

Základní informace

Ember Sword je multiplayerová online RPG (MMORPG) hra, která se odehrává v dystopickém fantasy světě. Budete si moci vytvořit postavu, vybrat si svůj národ a vydat se do tajemného světa, kde se setkáte s příšerami, bossy i ostatními hráči. Nebo se jen můžete loudat světem a prozkoumávat ho jako mírumilovný sběrač vzácností a proslavit se jako talentovaný řemeslník. Ember Sword vyjde nejprve na PC. V současné době se nachází ve fázi pre-alfa a po spuštění je v plánu začít pracovat na mobilním cross-play. Ember sword je plně založen na hráčských schopnostech a hra nebude obsahovat mechaniku „Pay-2-Win“.

City01_5d0edfbe77

Road Map

Zatím nezveřejněno. (22. 8. 2022)

O hře

Ember Sword by měl obsahovat prvky PvP i PvE.  Zóny „Outlaw“ jsou plánovány jako Free-For-All PvP a PvE, kam se vydáváte sbírat nejvzácnější suroviny, zabíjet příšery nebo bojovat s ostatními hráči. V zónách Wilderness a Kingship se můžete vyzbrojit a pomoci svým přátelům porazit bosse v otevřeném světě nebo se vydat do nebezpečného světa vstříc tisícům příšer jako osamělý vlk a vyzkoušet tak své zbraně a schopnosti. V těchto oblastech se můžete setkat s hráči z jiných národů a zapojit se s nimi do boje. Pokud dáváte přednost PvE, budete moci získat i ty nejlepší předměty prostřednictvím sběru surovin, dungeonů a craftingu, ale ti, kteří se odváží zapojit do PvP, získají řadu odměn, takže se vyplatí riskovat.

Tokenomika

Ember je ERC-20 token. Bude se používat k získávání pozemků, sběratelských předmětů všeho druhu (ty se budou primárně kupovat od ostatních hráčů), na volitelné předplatné (extra sloty v bance, unikátní sběratelský předmět každý měsíc a další vymoženosti, které nemají vliv na hraní) a na omezený počet spotřebního materiálu. Nikdy jej však nepůjde vyměnit za herní zlato. Token Ember půjde zakoupit skrze hru, pokud budou zásoby. Na burzách a marketplace není.

Tým

Za Ember Sword stojí vývojářské studio Bright Star Studios Limited, které má 48 zaměstnanců z toho 14 se aktivně podílí na vývoji Ember Sword. 

Tým projektu Ember Sword

Názor analytika

„Hra má velmi aktivní tým i komunitu na discordu což je dobré, ale bohužel stále nemáme žádné zprávy o road mapě. Je dost možné, že ani žádná nebude tým se zcela jistě soustředí na něco důležitějšího. Klasické prvky RPG a grafické zpracování stylu low-poly, doplněné pastelovými barvami, se mi líbí. Hra má rozhodně kouzlo, které snad po spuštění přiláká další hráče. Pokud hra vyjde, určitě si ji rád zahraji.“

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář