Přihlásit se
Přidej se k nám
« ZomFi City States: Medieval »

Ember Sword

Publikováno: 25.4.2022

Ember Sword je moderní Free-To-Play MMORPG pro PC a prohlížeče s ekonomikou řízenou hráči, bojovým systémem a vzácnými sběratelskými předměty.

Ember Sword

Základní informace

Ember Sword je multiplayerová online RPG (MMORPG) hra, která se odehrává v dystopickém fantasy světě. Budete si moci vytvořit postavu, vybrat si svůj národ a vydat se do tajemného světa, kde se setkáte s příšerami, bossy i ostatními hráči. Nebo se jen můžete loudat světem a prozkoumávat ho jako mírumilovný sběrač vzácností a proslavit se jako talentovaný řemeslník. Ember Sword vyjde nejprve na PC. V současné době se nachází ve fázi pre-alfa a po spuštění je v plánu začít pracovat na mobilním cross-play. Ember sword je plně založen na hráčských schopnostech a hra nebude obsahovat mechaniku „Pay-2-Win“.

City01_5d0edfbe77

Road Map

Zatím nezveřejněno. (22. 8. 2022)

O hře

Ember Sword by měl obsahovat prvky PvP i PvE.  Zóny „Outlaw“ jsou plánovány jako Free-For-All PvP a PvE, kam se vydáváte sbírat nejvzácnější suroviny, zabíjet příšery nebo bojovat s ostatními hráči. V zónách Wilderness a Kingship se můžete vyzbrojit a pomoci svým přátelům porazit bosse v otevřeném světě nebo se vydat do nebezpečného světa vstříc tisícům příšer jako osamělý vlk a vyzkoušet tak své zbraně a schopnosti. V těchto oblastech se můžete setkat s hráči z jiných národů a zapojit se s nimi do boje. Pokud dáváte přednost PvE, budete moci získat i ty nejlepší předměty prostřednictvím sběru surovin, dungeonů a craftingu, ale ti, kteří se odváží zapojit do PvP, získají řadu odměn, takže se vyplatí riskovat.

Tokenomika

Ember je ERC-20 token. Bude se používat k získávání pozemků, sběratelských předmětů všeho druhu (ty se budou primárně kupovat od ostatních hráčů), na volitelné předplatné (extra sloty v bance, unikátní sběratelský předmět každý měsíc a další vymoženosti, které nemají vliv na hraní) a na omezený počet spotřebního materiálu. Nikdy jej však nepůjde vyměnit za herní zlato. Token Ember půjde zakoupit skrze hru, pokud budou zásoby. Na burzách a marketplace není.

Tým

Za Ember Sword stojí vývojářské studio Bright Star Studios Limited, které má 48 zaměstnanců z toho 14 se aktivně podílí na vývoji Ember Sword. 

Tým projektu Ember Sword

Názor analytika

„Hra má velmi aktivní tým i komunitu na discordu což je dobré, ale bohužel stále nemáme žádné zprávy o road mapě. Je dost možné, že ani žádná nebude tým se zcela jistě soustředí na něco důležitějšího. Klasické prvky RPG a grafické zpracování stylu low-poly, doplněné pastelovými barvami, se mi líbí. Hra má rozhodně kouzlo, které snad po spuštění přiláká další hráče. Pokud hra vyjde, určitě si ji rád zahraji.“

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář