Přihlásit se
Přidej se k nám
« Phantom Galaxies Ascenders »

EpicHero

Publikováno: 4.5.2022 

Bojová karetní hra dostupná pro počítače i telefony.

Hodnocení hry Epic Hero
Celkové hodnocení hry Epic Hero

Základní informace

EpicHero je bojová karetní hra, dostupná pro počítače i telefony. Abychom si ji mohli zahrát, musíme si koupit alespoň jednu NFT kartu hrdiny. Karty jsou jedinečné a dělí se podle třídy, vzácnosti, elementu a síly, podle čehož se určuje i cena karty. Hra se řadí do kategorie Play-2-Earn.

Obrázek Hrdinů ze hry Epic Hero

Road Map

Q1 2022:

– Vybavení hrdinů a marketplace.

– Arény (1v1, 3v3, 5v5 a tisíce proti tisícům).

– Zveřejnění mapy.

– Najímání hrdinů ostatních hráčů.

Q2 2022:

– Válka o zdroje mezi národnostmi.

– Systém pro mazlíčky.

Q3 2022:

– Systém práce.

– Možnost vlastnit parcelu a vylepšovat ji.

O hře

Hrdinové:

Hrdiny můžeme spojovat za účelem vytvoření jednoho silnějšího, nebo jim vylepšovat úroveň za token EPICHERO. Čím mají hrdinové větší úroveň, tím více vydělávají (viz tabulka).

Statistiky ze hry Epic hero

Jak koupit hrdinu:

Propojíme peněženku s EpicHero. K dispozici je Metamask, ale i další peněženky, například Infinity Wallet, Ledger nebo Wallet 3. Pro telefon je potřeba TokenPocket. Koupíme token $EPICHERO, za který můžeme koupit buď konkrétního hrdinu na Marketplace, nebo truhlu, z které získáme náhodného hrdinu.

Boj o Olympus:

Naši hrdinové se mohou účastnit boje o Olympus. Zde si můžeme vybrat mezi třemi legiemi, které se od sebe nijak neliší. Vítězná legie bude vždy v sobotu vylosována živě na YouTube na základě útočné síly hrdinů, kteří si ji vybrali. Výherci získají odměnu a k tomu budou mít dvojité odměny do konce neděle.

Katakomby:

Nejzábavnější částí hry by podle tvůrců měly být katakomby (Dungeon). Dělí se na malé, střední a velké a také podle úrovní hrdinů. V malých katakombách dochází pouze k soubojům 1v1, ve středních 3v3 a ve velkých 5v5. Vstup je za poplatek podle typu katakomby (viz obrázek).  Pro vstup do katakomb musí mít hrdinové také dostatek „many“, která určuje počet vstupů za den. Pokud hrdinovi mana dojde, můžeme jej poslat do práce či na Olympus a počkat na další den, než se mana obnoví.

Obrázek 2 ze hry Epic Hero

Požadavky na hráče

Denní úkoly (práce):

Hrdinové mohou plnit denní úkoly za odměny. Můžeme je poslat plnit úkoly klidně celý den a budou nám nepřetržitě vydělávat (říká se tomu úkoly, ale víceméně posíláme hrdinu „do práce“, aby nám vydělával). Úkoly mají různé úrovně, které určují jejich výdělek. Ve všední den jsou odměny vyšší, než o víkendech.

Je zapotřebí plnit denní úkoly, to si jistou časovou náročnost žádá. Odhad může být okolo čtyř hodin herního času denně. Ke hraní není potřeba nijak silný počítač/telefon nebo další zařízení. 

 

Monetizace

EpicHero je 3D NFT na Binance Smart Chainu (BSC), kde byl zaveden nový mechanismus. Držitelé NFT obdrží 7% z každé transakce ve formě BNB (BinanceCoin).

Druhou výhodou pro držitele je, že NFT mají omezený počet a díky možnosti spojování dvou hrdinů v jednoho s lepšími atributy bude množství hrdinů postupně klesat. Cílem je, aby se NFT stávaly vzácnějšími.

Tokenomika

EPICHERO je řídící herní token.

CoinMarketCap                            

Max. zásoba 1 000 000 000   

Logo hry Epic Hero

Za každý nákup a prodej si projekt účtuje poměrně vysoké poplatky v rozsahu 5 % při nákupu a 15 % při prodeji. Tyto tokeny se později rozdělují mezi držitele tokenu, tým a management projektu a zbytek jde zpět do oběhu. Nepatrné procento je přitom spáleno.

Projekt plánuje během svého působení spálit až 50 % celkového množství tokenu.

Token je možné zakoupit pouze na decentralizované burze PancakeSwap.

V plánu je také farming, nicméně podrobnosti o něm nejsou známé, ani nefiguruje v Road Map.

Partneři

Partneri hry Epic Hero

Tým

Tým za projektem není vidět, není nikde zmíněn ani není dohledatelný.

Názor analytika

„Samotná hra, alespoň jak je prezentována, nevypadá zle, ale i kdyby fungovala perfektně, stejně by měla obrovskou konkurenci, protože podobných projektů vzniká mnoho. Mnoho jiných projektů se také nebojí odkrýt svůj tým nebo má silnější partnerství, což EpicHero rozhodně neprospěje.

Projekt zároveň nemá ani vlastní discord. Co se týče ostatních sociálních sítí, jejich členská základna se postupně tenčí a není se čemu divit. Projekt za více než měsíc neudělal jediný krok kupředu, Road Map je o více než kvartál pozadu a samotné webové stránky rozhodně nejsou něčím, co bychom nazvali „přehledným“.

Některé myšlenky projektu nemusí být nutně špatné, ale neshledávám důvod k tomu, aby někdo riskoval koupi tokenu. Projekt proto nedoporučuji.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář