Přihlásit se
Přidej se k nám
« City States: Medieval The Parallel »

Genopets

Publikováno: 23.4.2022

Genopets je první mobilní Move-2-Earn hra, která vybízí k aktivnějšímu životnímu stylu. Fyzická aktivita v reálném světě je převáděna na odměny do světa herního.

Ukázka ze hry

Základní informace

Genopets je Move-2-Earn hra neboli hra, v níž lze vydělávat pohybem. Je založena na blockchainu BSC a Solana. Systém Free-2-Play zaručuje, že k zahájení hry není třeba žádný vstupní poplatek. Hra bude dostupná také pro mobilní telefony.

Obrázek souboje ze hry Genopets
Obrázek Momo ze hry Genopets
Obrázek příšer ze hry Genopets

zdroj: https://www.genopets.me/game

Road Map

FÁZE 1 – Získávání XP za chůzi.

FÁZE 2 – Prodej NFT na marketplace, GENE staking.

FÁZE 3 – Otevřený svět, výdělek prostřednictvím předmětů.

FÁZE 4 – PvP, PvE, vlastní úkoly.

O hře

Princip hry spočívá ve sběru Genopets, čímž hráč vydělává. Genopets žijí v metaverzu, kde lze prozkoumávat jejich svět, vytvářet zbraně či sbírat různé předměty. Příbytky Genopets nazývané Habitats vypadají jako nory či domky lesních skřítků. Habitats jsou NFT, a proto je lze volně prodávat. Zároveň generují krystaly a tokeny, které zvyšují úroveň Genopets. Platí, že čím lepší jsou Genopets, tím vyšší je jejich hodnota.

Schopnosti Genopets jsou: skill, rychlost, síla a počet životů.

Move-2-Earn – Data z aplikací Fitbit či Strava jsou synchronizována s účtem Genopets, díky čemuž dochází k vylepšování mazlíčků. Krom toho také získávají hráči za pohyb XP (body v herním v prostředí).

Pojmy:

Gene token – governance a staking token

KI token – token pro odměny

XP – body, které vylepšují Genopets

Gene crystals – NFT vytvořené z GENE a KI, díky kterým lze vylepšit i Genopets

Na hlavní stránce hry najdete tlačítko „Play now“, skrz které si můžete vytvořit svého Genopet. Ve hře jsou různé předměty: Vajíčka, elixíry, půda.

Obrázet Habitatů ze hry Genopets

zdroj: https://docsend.com/view/b9bqd2j78nekzdgr

Požadavky na hráče

Hra není nijak časově náročná, závisí pouze na hráči, zdali ji věnuje celý den nebo pár minut. Nevyžaduje žádnou vstupní investici, ale v jejím průběhu je možné investovat do „potřebných“ věcí. V současnosti lze nakupovat například vajíčka, elixíry či půdu, ale předpokládáme, že další věci budou vznikat postupně. Na případné herní poplatky je určen token KI, avšak momentálně se platí pomocí SOL, a proto hráči potřebují peněženku Phantom. Některé z herních předmětů lze také zakoupit na burze, i v tomto případě probíhají platby v Solaně.

Tokenomika

GENE – governance token na blockchainu Solana. Token lze nakoupit na burzách jako MEXC, Bitget a další. Vlastníci tohoto tokenu získávají podíl v DAO a mohou se podílet na vývoji hry. Token by mělo být možné v budoucnu stakovat.

KI – herní měna na blockchainu Solana, budou ji dostávat lidé, kteří si zakoupili Habitat. Můžete si ho zakoupit i na burze. Dále bude sloužit k urychlení vývoje Genopets anebo k tvorbě předmětů ve hře. Staking nebude možný. (více informací zatím není k dispozici)

Tým

Tým projektu Genopets

zdroj: https://www.genopets.me/team

Názor analytika

„Hra se mi líbí pro kvůli formátu Move-To-Earn, který není tak obvyklý. Zcela jistě se bude líbit minimalistům, vypadá přehledně a má jednoduché ovládání.

Velkým otazníkem zůstává, zdali hry spojené s pohybem mají v dnešní době smysl. Narážím tím na rozmach metaverz a přesouvání se do virtuální reality.

Umím si představit založení farem určených na zlepšování Genopets za účelem jejich zhodnocení, avšak to závisí na adaptaci hry.“

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář