Přihlásit se
Přidej se k nám
« City States: Medieval The Parallel »

Genopets

Publikováno: 23.4.2022

Genopets je první mobilní Move-2-Earn hra, která vybízí k aktivnějšímu životnímu stylu. Fyzická aktivita v reálném světě je převáděna na odměny do světa herního.

Ukázka ze hry

Základní informace

Genopets je Move-2-Earn hra neboli hra, v níž lze vydělávat pohybem. Je založena na blockchainu BSC a Solana. Systém Free-2-Play zaručuje, že k zahájení hry není třeba žádný vstupní poplatek. Hra bude dostupná také pro mobilní telefony.

Obrázek souboje ze hry Genopets
Obrázek Momo ze hry Genopets
Obrázek příšer ze hry Genopets

zdroj: https://www.genopets.me/game

Road Map

FÁZE 1 – Získávání XP za chůzi.

FÁZE 2 – Prodej NFT na marketplace, GENE staking.

FÁZE 3 – Otevřený svět, výdělek prostřednictvím předmětů.

FÁZE 4 – PvP, PvE, vlastní úkoly.

O hře

Princip hry spočívá ve sběru Genopets, čímž hráč vydělává. Genopets žijí v metaverzu, kde lze prozkoumávat jejich svět, vytvářet zbraně či sbírat různé předměty. Příbytky Genopets nazývané Habitats vypadají jako nory či domky lesních skřítků. Habitats jsou NFT, a proto je lze volně prodávat. Zároveň generují krystaly a tokeny, které zvyšují úroveň Genopets. Platí, že čím lepší jsou Genopets, tím vyšší je jejich hodnota.

Schopnosti Genopets jsou: skill, rychlost, síla a počet životů.

Move-2-Earn – Data z aplikací Fitbit či Strava jsou synchronizována s účtem Genopets, díky čemuž dochází k vylepšování mazlíčků. Krom toho také získávají hráči za pohyb XP (body v herním v prostředí).

Pojmy:

Gene token – governance a staking token

KI token – token pro odměny

XP – body, které vylepšují Genopets

Gene crystals – NFT vytvořené z GENE a KI, díky kterým lze vylepšit i Genopets

Na hlavní stránce hry najdete tlačítko „Play now“, skrz které si můžete vytvořit svého Genopet. Ve hře jsou různé předměty: Vajíčka, elixíry, půda.

Obrázet Habitatů ze hry Genopets

zdroj: https://docsend.com/view/b9bqd2j78nekzdgr

Požadavky na hráče

Hra není nijak časově náročná, závisí pouze na hráči, zdali ji věnuje celý den nebo pár minut. Nevyžaduje žádnou vstupní investici, ale v jejím průběhu je možné investovat do „potřebných“ věcí. V současnosti lze nakupovat například vajíčka, elixíry či půdu, ale předpokládáme, že další věci budou vznikat postupně. Na případné herní poplatky je určen token KI, avšak momentálně se platí pomocí SOL, a proto hráči potřebují peněženku Phantom. Některé z herních předmětů lze také zakoupit na burze, i v tomto případě probíhají platby v Solaně.

Tokenomika

GENE – governance token na blockchainu Solana. Token lze nakoupit na burzách jako MEXC, Bitget a další. Vlastníci tohoto tokenu získávají podíl v DAO a mohou se podílet na vývoji hry. Token by mělo být možné v budoucnu stakovat.

KI – herní měna na blockchainu Solana, budou ji dostávat lidé, kteří si zakoupili Habitat. Můžete si ho zakoupit i na burze. Dále bude sloužit k urychlení vývoje Genopets anebo k tvorbě předmětů ve hře. Staking nebude možný. (více informací zatím není k dispozici)

Tým

Tým projektu Genopets

zdroj: https://www.genopets.me/team

Názor analytika

„Hra se mi líbí pro kvůli formátu Move-To-Earn, který není tak obvyklý. Zcela jistě se bude líbit minimalistům, vypadá přehledně a má jednoduché ovládání.

Velkým otazníkem zůstává, zdali hry spojené s pohybem mají v dnešní době smysl. Narážím tím na rozmach metaverz a přesouvání se do virtuální reality.

Umím si představit založení farem určených na zlepšování Genopets za účelem jejich zhodnocení, avšak to závisí na adaptaci hry.“

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář