Přihlásit se
Přidej se k nám
« Untitled SOULS OF META »

Hello Coaster

Publikováno: 13.3.2023

Postavte si zábavný park, zaměstnávejte personál, který se bude starat o údržbu parku a přilákejte do něho spoustu návštěvníků!

Road Map

FÁZE 0

 • Prodej a aukce NFT balíčků.

FÁZE 1

 • Fáze těžby
  • Hráči mohou těžit svá NFT a získat tak tokeny.

FÁZE 2

 • Fáze parku
  • Hráči mohou začít stavět parky a podnikat v nich další aktivity, jako je výstavba horských drah, zaměstnávání personálu, nebo pozvání hostů.

FÁZE 3

 • Fáze morality.

FÁZE 4

 • Fáze designu.

Hra se nyní nachází v první fázi.

O hře

Hello Coaster je projekt s tématikou zábavního parku. Všechny stavební složky parku jsou na sobě závislé. Hosté potřebují zábavu, personál si udržuje vysokou morálku díky dobré náladě hostů a horské dráhy je potřeba opravovat personálem. Hra využívá systém 3 tokenů. Majitelé parku spotřebovávají energii a mohou jí doplnit kombinací tokenů. Množství získaných tokenů závisí na vzácnosti NFT.

Na začátku hry mají hráči k dispozici dva sloty, do nichž mohou umisťovat svá NFT. Počet dalších slotů, které hráči mohou ve hře odemknout, je neomezený, ale hráči za odemknutí nového slotu musí složit poplatek v tokenech.

NFT ve hře:

První fáze hry obsahuje 5 NFT:

1. Klub

Klubová NFT mají omezené členství a jejich držitelé získávají výhody do hry. Ve hře je prozatím jen jeden klub, a to Park Lord Coaster Club. Mezi výhody, na které mají držitelé nárok, patří jeden NFT Coaster Layout, který je měsíčně aidropován, VIP přístup ke zlevněným dropům a role v Coaster Club na Discordu.

2. Coaster types

Každý zábavní park má horské dráhy, kde první fázi NFT hry představuje samotná jízda na každém typu horské dráhy. NFT Coaster types lze těžit za tokeny $FUN. Ve druhé fázi hry budou hráči moci umístit tento typ horské dráhy, ve 3. fázi ho budou moci postavit a ve 4. fázi budou moci navrhnout typ horské dráhy.

3. Coaster layout

Představuje design horských drah. Hráči mohou tato NFT získat jediným způsobem, a to prostřednictvím Coaster klubu a aukcí. NFT lze těžit za token $FUN. V pozdějších fázích hry bude držitelům NFT odemknut tento návrh horské dráhy a bude jim umožněna jeho stavba. Ve 4. fázi hry budou mít hráči možnost těžit NFT ze svých vlastních návrhů.

4. Hosté

V první fázi hry lze hosty těžit za pomoci tokenu $VIBE. Po ukončení fáze těžby bude držitelům NFT odemknuta možnost prodeje vstupenek hostům a dostat je tak do parku.

5. Zaměstnanci

Mezi zaměstnance parku patří například mechanici, údržbáři, nebo uklízeči. Tato NFT lze těžit za tokeny $FIX. V dalších fázích hry budou moci hráči zaměstnávat a řídit své zaměstnance v parku.

Vzácnost NFT:

Běžná NFT – základní prvky parku, jako údržbáři, usmrkané děti, nebo podložky s divokými myšmi.

Neobyčejná – vybrané doplňky parku, jako klasické dřevěné podložky, údržbáři a akademici.

Vzácná – znaky prosperujícího parku: ocelové hypertácky, mechanici a profesionální davy.

Legendární – skvosty parku: giga coastery.

Park lordi – výborné doplňky parku: park je oblíbený laiky i znalci vzrušení.

1 of 1 – park je tak jedinečný, že na planetě není stejně dobrý.

 

Ve hře si hráči budou moci vybrat jednu ze dvou cest, kterou chtějí jít:

Hříšná cesta – hráči mohou uplatňovat pochybné taktiky, aby dosáhli vysoké návštěvnosti hostů. Hlavními protivníky jsou znepokojení rodinní příslušníci, úřady a média.

Šlechetná cesta – hráči vytvoří bezpečný zábavní park, který bude lákat hosty prostřednictvím propagace, jedinečných atrakcí a komfortního vybavení. Hlavním protivníkem jsou zákazníci, protože unavení nezůstanou v parku dlouho.

Požadavky na hráče

Pro vstup do hry musí hráči připojit svou peněženku. Hra akceptuje peněženky Wax a Anchor.

Tokenomika

V první fázi hry jsou zavedeny tři vzájemně závislé tokeny:

 • $FUN – hráči ho mohou použít pro těžbu NFT Coaster types a layout.
 • $FIX – hráči ho mohou použít pro těžbu NFT zaměstnanců.
 • $VIBE – hráči ho mohou použít pro těžbu NFT hostů.

 

V první fázi se tyto tři tokeny těží a po ukončení první fáze se jejich celková zásoba sníží tak, aby odpovídala zásobě v oběhu. Tokeny si hráči uloží na svůj herní účet. Pokud hráči budou chtít tokeny ze svého účtu vybrat, bude jim naúčtován 8% poplatek.

Ekonomika

Jediný způsob, jak v této fázi získat tokeny, je těžba NFT. Získané tokeny pak budou hráčům v dalších fázích hry přinášet výhody.

Názor analytika

„Hra má podle mého názoru velký potenciál a v budoucnu si najde své obdivovatele a stálé hráče. Jelikož je prozatím hra v první fázi Road Map, lze najít informace jen o této fázi a další informace budou zveřejněny v průběhu dalších fází. Každopádně nápad se mi velice líbí.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář