Přihlásit se
Přidej se k nám
« Town Star Town Crush »

HoneyWood

Publikováno: 4.7.2022

Včely a spousta medových tokenů čekají na nenasytné medvědy.

Oficiální trailer

Základní informace

HoneyWood je Free-2-Play a Play-2-Earn hra.

Je založená na vlastním blockchainu s názvem Cosmos network a Tendermint.

Ve hře se kombinují dvě nejoblíbenější herní mechaniky příležitostných her, jmenovitě „match3” (ve stylu Candy Crush Sagy) a farmaření (obstarávání včelínů a sázení stromů).

Jedná se o prohlížečovou hru, která je tak hratelná na všech zařízeních.

Hra obsahuje režimy PvE a PvP.

Road Map

Fáze 1

Vývoj a testování – 4. čtvrtletí 2021.

První spuštění herního webu – 1. čtvrtletí 2022.

Vydání hry – 25. 3. 2022 (dostupné pouze pro beta testery).

Oficiální vydání hry – 13. 5. 2022

Předsoukromé kolo – 1. čtvrtletí 2022.

Soukromé kolo – 2. čtvrtletí 2022.

 

Fáze 2

Soukromé kolo 2 – 2. čtvrtletí 2022.

IGO – 2. čtvrtletí 2022.

Marketplace a NFT včely – 3. čtvrtletí 2022.

Token HoneyCoin do oběhu – 3. čtvrtletí 2022.

 

Fáze 3

Kompletní decentralizace hry – 4. čtvrtletí 2022.

Token CONE do oběhu – 4. čtvrtletí 2022. 

O hře

Příběh

Kdysi dávno se pár těžce pracujících medvědů ocitlo v neprozkoumaných a pustých oblastech. Medvědi okamžitě začali pracovat, sázet stromy, stavět včelíny, a dokonce chovat samotné včely. Postupem času se dříve opuštěná země proměnila v bohatou krajinu, plnou přírodních krás. Biosystém, který medvědi společně se včelami vytvořili, začal produkovat sladký a lahodný med. Medvědi dali této kouzelné zemi nejpříhodnější jméno, které se zachovalo dodnes – HoneyWood.

Gameplay

HoneyWood je hra, v níž mohou hráči hrát a vydělávat. Můžete se těšit na budování své farmy, chování včel a bojování proti ostatním v aréně 7×7 „match3”.

Hra běží na Free-2-Play mechanikách, což jí umožňuje zařadit se do sekce her Play-And-Earn, a ne pouze Play-2-Earn.

Match3

Po oficiálním vydání hry bude k dispozici zatím pouze jedna herní mechanika – „match3”. Farmaření se do hry přidá postupem času.

Skládá se z režimů PvP a PvE
V PvE režimu hráči soupeří proti počítači, aby zlepšili své herní dovednosti a porozuměli herním mechanismům. Tento režim je vhodný především pro nové hráče nebo ty, kteří nemají dostatek financí na PvP hraní.

Režim PvP staví proti sobě hráče (medvědy) v bitvě o herní tokeny. V tomto režimu vítěz bere vše. Možnost hrát PvP budou mít pouze hráči, kteří si koupí herní tokeny, jež pak budou moci v boji použít. Souboj bude mít čtyři kola, každý hráč tak provede dva tahy.

Hrací aréna 7×7 je plná různých žetonů s různou hodnotou. Za propojení žetonů tak získá hráč body podle jejich vzácnosti. 

Hraním PvP režimu navíc medvědi (hráči) vylepšují svůj rank, což je hodnota, udávající míru úspěšnosti medvěda v PvP bitvách. Při vstupu do hry je hráči přidělen počáteční rank 200 a následně se vypočítává podle výsledku PvP bitvy:
+15 za výhru, +5 za remízu, -5 za porážku.

Hra se snaží docílit toho, aby se spolu utkávali podobně zkušení hráči, proto při vstupu do PvP režimu budou hráči bojovat pouze s medvědy podobného ranku. Pokud se nenajde rovnocenný protivník, rozsah hledání se automaticky rozšíří.

Farming

Farmaření ve hře bude zpočátku upozaděno, ale později na sebe také začne poutat pozornost. Mělo by fungovat tak, že hráči budou nakupovat včely a včelíny na herním marketplace. Poté umístí včelín na svůj pozemek a pravidelně ho budou chodit vybírat, čímž budou generovat tokeny HoneyCoin.

Kapacita včelínu však bude omezená, takže hráči budou muset dokupovat jak včelíny, tak včely, aby získali co nejvíce tokenů HoneyCoin. Jakmile hráčům dojde kapacita jejich území a nebudou moci nikam umístit další včelín, mohou si na marketplace rozšířit své pozemky a pokračovat ve zvyšování příjmu.

Hráči si musí dávat pozor, aby na svých pozemcích měli dostatek kyslíku. Jakmile by začal kyslík ubývat, výrazně se sníží produkce medu u včel. Pokud by kyslík téměř vymizel, včely by mohly zahynout. To hráči ovlivní dokoupením stromů, které budou kyslík generovat. Rozšiřováním hráčského území bude k udržení funkčnosti včel potřeba čím dál více stromů. Vždy je potřeba najít ideální poměr mezi stromy a včelíny, protože si navzájem zabírají území.

Marketplace

Hra je doplněna o herní marketplace. Zde si hráči mohou nakoupit herní položky za tokeny HoneyCoin. Jsou to: včely, včelíny, semínka stromů, dekorace a nové pozemky. Na marketplace se čas od času objeví také limitované speciální předměty, které bude možné koupit pouze za druhý herní token CONE.

Marketplace je samostatnou sekcí ve hře HoneyWood. Hráči mohou nakupovat a prodávat své NFT mezi sebou (včely/včelíny/dekorace). Všechny položky hráče jsou automaticky synchronizovány s herním marketplace. Decentralizace systému poskytuje možnost obchodovat s NFT předměty, aniž by hráči museli opustit hru. Tato sekce bude do hry přidána až po zalistování herního tokenu HoneyCoin.

Požadavky na hráče

Hráči mohou hrát zdarma a vyzkoušet si tak herní mechaniky. Po zalistování herního tokenu a zpřístupnění marketplace bude hráčům zpřístupněna sekce PvP, kde budou moci vydělat skutečné peníze.

Pro zapojení se do PvP budou hráči muset nakoupit herní tokeny HoneyCoin.

Ke hraní stačí kterékoliv herní zařízení s připojením k internetu. Před vstupem do hry je hráč povinen vytvořit si účet na oficiálních stránkách.

Tokenomika

NFT

Mezi herní NFT patří včely, medvědi a řada dalších věcí. Aktiva každého hráče budou automaticky zpřístupněna na marketplace a v herním obchodě.

Po oficiálním vydání budou do hry přidány boostery „match3” a bude rozšířena funkčnost farem. Objeví se laboratoř a trh NFT postav s jedinečnými herními vlastnostmi. V režimu PvE „match3” se objeví příběhová část a mnoho různých úkolů.

 

Jak vydělat ve hře

Hra přináší prozatím dva způsoby výdělku. Zaprvé lze podstupovat PvP souboje a obírat své protivníky o tokeny, avšak s rizikem ztráty. Druhou možností bude farmaření a rozšiřování včelínů a včel. Postupem času tak hráči mohou získat solidní základnu včel, která jim bude generovat tokeny HoneyCoin. Je potřeba se do hry pravidelně přihlašovat a vybírat nahromaděné tokeny ve včelínech.

 

Tokenomika

Ve hře HoneyWood se setkáme se dvěma tokeny. Ani jeden z nich není smart contract token. Jejich zalistování na top 20 světových burz je v plánu ve 3. a 4. čtvrtletí 2022.

$HoneyCoin – hlavní herní token

Název: HoneyCoin

Celková zásoba: 287 966 667

Původní cena: 0,02 USD

Rozdělení tokenu

Likvidita: 64,24 % – 184 989 786

IGO: 14,47 % – 41 668 776

Soukromý a veřejný prodej: 8,68 % – 24 995 506

Předsoukromý prodej: 5,21 % – 15 003 063

Marketing: 1,39 % – 4 002 736

Odměny: 0,17 % – 489 543

Tým: 5,21 % – 15 003 063

Poradci: 0,63 % – 1 814 190

$CONE – governance a staking token

Název: $CONE

Celková zásoba: 18 993 665

Cena tokenu by měla být oznámena před zalistováním.

Rozdělení tokenu

Stakování: 51,02 % – 10 200 767

Likvidita: 12,50 % – 2 499 208

Předsoukromý prodej: 7,50 % – 1 499 524

Soukromý prodej: 16,98 % – 3 394 924

Odměny: 4,50 % – 899 714

Marketing: 1,50 % – 299 904

Tým: 5,00 % – 999 683

Poradci: 1,00 % – 199 936

Hráči obdrží 1 $CONE za každých 10 $HoneyCoin, které utratí za semínka stromů. 

Stakování

Jedná se o dočasné zamknutí tokenů CONE, za účelem získání odměn ze systému ve formě HoneyCoin. Během hry bude část utracených HoneyCoin účtována jako provize pro hráče, kteří své tokeny nastakovali.

Detaily stakování budou zveřejněny po zalistování obou herních tokenů.

Partneři

Tým

Roman Chizhikov – ředitel společnosti

Alex Bulbenov – provozní ředitel

George Moskalev – vedoucí produktového oddělení

Andrew Busygin – majitel

Názor analytika

„Jedná se o velice zajímavý projekt s originální myšlenkou. Hra kombinuje mechanismy „match3” a farmaření. Hráči se tak určitě nudit nebudou. Hra je teprve v rané fázi, takže je těžké soudit, jaká skutečně bude. Podle dostupných informací to však vypadá na propracovaný koncept, ve kterém lze vydělat peníze (pravděpodobně ne mnoho).

Výhodou je, že si každý může hru vyzkoušet ve formě Free-2-Play a až poté se rozhodnout, zda do hry bude investovat.

Grafika působí velmi pěkně a postavy ve hře připomínají dětskou pohádku.

Ani jeden token ještě není zalistovaný, nicméně dostupná tokenomika nepůsobí vůbec zle.

Osobně si myslím, že hra bude velmi oblíbená mezi příležitostnými hráči, kteří nechtějí hraním trávit celé dny, ale zároveň mají chuť zkusit si něco vydělat.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář