Přihlásit se
Přidej se k nám
« Angels Creed Galactic Arena: The NFTverse »

Ilu Universe

Publikováno: 23.9.2022

Ilu Universe je fantasy RPG hra, kde hráči mohou prozkoumávat nové herní lokace, bojovat proti ostatním hráčům, farmařit, množit stvoření Ilu, vyrábět a prodávat NFT předměty NPC postavám nebo jiným hráčům.

Základní informace

V této Free-2-Play hře můžete bojovat proti nestvůrám (PvE) a dalším hráčům (PvP Arena), směňovat herní aktiva a NFT za digitální měny, plnit úkoly, porážet bossy a objevovat neprozkoumaná místa.

Ve světě Ilu existují dvě formy měny. První je $ILU token, což je hlavní měna. Druhou je $ILLIUM, sekundární token, navržen tak, aby posílil Play-2-Earn systém odměn.

V Ilu Universe můžete množit stvoření stejným způsobem, jako to dělají zvířata ve skutečnosti, a vyrábět cokoli od jídla po domácí dekorace. Ty můžete později prodávat na marketplace.

Magická stvoření mají miliardu druhů. Mohou používat kouzla, nápomocná při průzkumu, farmaření, boji a získávání NFT a kryptoměn.

Road Map

Definována v 6 fázích:

– Fáze 1 (Q1 2022)

Koncept projektu.

Sestavení týmu.

Brainstorming herní mechaniky.

Koncept designu Ilu.

Sociální média (Instagram / Facebook / Twitter), spuštění Discord serveru, Telegram kanál, spuštění webu.

– Fáze 2 (Q1 2022)

Uvolnění litepaperu.

Reklamy na Instagramu / Facebooku / Twitteru.

Aktivní sociální marketing.

Růst komunity.

$ILU airdrop.

NFT událost.

– Fáze 3 (Q2 – Q3 2022)

Výtvarné soutěže.

Mediální influenceři.

Vývoj smart kontraktů.

Ukázka hry.

Vydání whitepaperu.

Vydání promo traileru.

Počáteční prodej NFT (Ilu Eggs).

– Fáze 4 (Q3 2022)

Veřejný prodej tokenů.

Zalistování tokenů na DEX.

Zalistování na CMC a Coingecko.

Herní marketplace.

Událost líhnutí vajec.

– Fáze 5 (Q4 2022)

$ILU stakování.

Zalistování tokenů na CEX.

Spuštění uzavřené Alpha verze (PC + Mac).

Testování PvP arény (Alpha).

Spuštění otevřené Beta verze (PC + Mac).

– Fáze 6 (Q1 2023)

Vydání plné verze hry (PC + Mac).

Mobilní aplikace (Android + iOS).

PvP turnaj.

Více uživatelů.

O hře

Jde o fantasy RPG hru, kde budete bojovat proti zlu za pomoci tvorů Ilu, které můžete množit. Dále budete plnit každodenní úkoly a účastnit se událostí. Hra nabízí možnost získat vzácné předměty, tokeny a herní vybavení. S těmito herními zdroji vylepšíte dovednosti svého Ilu a zesílíte, abyste se mohli přesunout z jednodušších do složitějších lokací. Budete čelit silnějším nestvůrám a získávat více zdrojů pro NFT předměty, jež můžete později prodat NPC postavám nebo jiným hráčům na marketplace.

Ilu bytosti jsou jedinečná NFT, tvořena kombinací těla, uší, úst, očí, rohů a elementu. Celkem mají Ilu 285 částí, což má za následek téměř 37 miliard variací. Budoucí aktualizace zvýší počet možností na téměř nekonečno.

Ilu při vylíhnutí získají dva náhodné typy elementů z osmi dostupných: oheň, voda, země, vítr, blesky, led, světlo a temnota.

Taktéž získá dva náhodné druhy kouzel z magických kategorií:

– Nativní magie: Tělo a efekty (dostupné po vylíhnutí).

– Magie duše: Symbol těla (vyvíjí se během růstu stvoření).

 

Budete moci prozkoumávat různé náhodně generované biomy, nacházet vzácné NFT předměty a bojovat s nebezpečnými monstry, abyste se přesunuli z jednodušších do složitějších míst, kde se zlo snaží ovládnout svět Ilu.

Během průzkumu se setkáte s mnoha druhy nestvůr a hráčů. V závislosti na úrovni poražené nestvůry získáte užitečné předměty a zkušenosti. Mějte na paměti, že čím vyšší je úroveň a dovednost vašeho Ilu, tím silnější nepřátele budete moci porazit.

Můžete pěstovat užitečné věci zaséváním semínek, jako jsou stromy pro řemeslné zpracování nebo bylinky pro alchymii a jídlo. Kromě toho musíte najít semena pro vaši domácí farmu. Tyto položky jsou NFT a lze je použít pro tvorbu nebo pro prodej NPC postavám nebo jiným hráčům na marketplace.

Proces množení vyžaduje zdroje a čas, neboť probíhá způsobem jako u skutečných zvířat. Je však omezen na maximálně deset cyklů. Množení Generace 0 bude vyžadovat méně zdrojů, a každý následující cyklus bude vyžadovat více.

Ekosystém Ilu Universe patří výhradně hráčům. Hráči mohou směňovat svá herní aktiva a NFT za digitální měny. Všechna herní aktiva jsou reprezentována ve zvolené měně – fiat nebo krypto.

Veškeré transakce se však provádějí pouze v Ilu tokenech, což zaručuje konstantní objem tokenů a zásobu v oběhu.

Požadavky na hráče

Hráči budou potřebovat $ILU na poplatky za množení, obchodování s unikátními předměty, pozemky a nákupy na marketplace.

Sekundární token $ILIUM je následně využit k zajištění chodu Play-2-Earn systému odměn.

Tokenomika

Celková zásoba: 2 000 000 000 ILU

Primární token: $ILU

– Bude hluboce svázán s ekosystémem hry, a nakonec se stane deflační. Hráči budou motivováni k jeho držení, což způsobí přirozený růst cen.

– $ILU bude sloužit jako primární herní měna.

– Hráči budou potřebovat $ILU na poplatky za množení, obchodování s unikátními předměty, pozemky, nákup na marketplace a další.

– Pokladnice Ilu projektu bude kupovat a pálit $ILU, takže token bude přirozeně deflační, zatímco ekosystém poroste.

– Držitelé se budou moci v budoucnu účastnit hlasování o správě, coby součást nadcházejícího DAO/DAC, což jim umožní utvářet budoucnost Ilu Universe.

– Uzamknutím svých $ILU sníží držitelé zásobu v oběhu a budou odměněni dalšími $ILU, na základě úrovně spokojenosti jejich Ilu stvoření.

 

Sekundární token: $ILLIUM

– Navržen pro udržení chodu Play-2-Earn systému odměn. $ILLIUM má neomezenou zásobu, a je využíván ve čtyřech základních mechanikách Ilu Universe: množení, levelování, kouzla a spokojenost. Díky tomu je tento sekundární token ceněnou komoditou, protože je potřeba k vytvoření nových Ilu a jejich vylepšení.

– Hráči mohou získat $ILLIUM průzkumem, plněním úkolů ve hře, pěstováním plodin, shromažďováním zdrojů a prodejem herních aktiv a předmětů NPC obchodníkům.

– Token $ILLIUM bude mintován pokaždé, když hráč dokončí Play-2-Earn úkol. Bude také utrácen ve stále větší míře při množení a vylepšování Ilu.

 

Stakování (20 %): Odměňuje členy komunity za dlouhodobou investici a uzamykání svých $ILU tokenů.

Ekonomika

Jednou z hlavních filozofií uživatelské interakce v Ilu Universe je poskytnout hráčům různé způsoby, jak snadno a okamžitě vydělat prostředky.

Hra nabízí následující způsoby výdělku:

– Boj proti nestvůrám (PvE).

– Boj proti ostatním hráčům (PvP/GvG).

– Multiplayerové akce (PvP/GvG turnaje, raidy na bossy).

– Pěstování zdrojů na farmě.

– Vytváření a prodej NFT předmětů.

– Prozkoumávání světa a hledání vzácných NFT předmětů.

– Plnění denních a příběhových úkolů.

– Množení a prodej Ilu stvoření.

– Program doporučení.

– Program odměn.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Ilu Universe je nadcházející RPG fantasy hra, ve které budou hráči moci množit stvoření Ilu a získávat tokeny hraním či dalšími herními mechanismy. Například objevováním neprozkoumaných herních lokací, plněním úkolů, porážením bossů a bojem proti ostatním hráčům a zlým nestvůrám.

Tým začal s vývojem v dubnu 2022, takže je stále co dolaďovat, protože hra vypadá nekompletně a neučesaně.

Mně osobně design postav neoslnil. Vnímám nedostatek originality. Umění je inspirováno Pokémony, Zeldou a Studiem Ghibli, což je zajímavý zdroj kreativity. Bude však ještě potřeba zainvestovat do grafiky a inovace designu postav, stejně jako do sociálních médií a marketingu.

Na druhou stranu vypadá Ilu Universe jako příjemná hra. Může ji hrát každý, protože je snadno pochopitelná a ovladatelná. Bude dobrou volbou pro ty, co chtějí vyměnit herní aktiva a NFT za digitální měny jednoduchým způsobem, protože tým má jasný koncept tokenomiky.

Neshledal jsem žádné riziko z hlediska podvodu. Projekt se pomalu a bezpečně posouvá z původní struktury „pod dohledem“ k plně decentralizované online hře. Dalším důležitým detailem je, že držitelé se budou moci v budoucnu účastnit hlasování o správě, jako součást nadcházejícího DAO/DAC, což jim umožní utvářet budoucnost Ilu Universe. Tým Ilu Universe bude sledovat míru inflace a zajistí udržení optimální rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou.

Tým Ilu Universe plánuje v příštím čtvrtletí vydat trailer, stejně jako ukázku hry a počáteční prodej NFT. Na začátku posledního čtvrtletí roku 2022 bude Ilu Universe k dispozici pro PC a Mac a na začátku roku 2023 pro Android a iOS.

Osobně bych se věnoval jiným, originálnějším a zajímavějším projektům, ale stále zbývá několik fází k dokončení, takže tento projekt sledujte.“

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 23.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář