Přihlásit se
Přidej se k nám
« KingSpeed Legend Of Mitra »

Infinity Skies

Publikováno: 11.11.2022

Infinity Skies je sandboxová hra, kterou vyvíjela společnost Dreamfuel Games, v září však oznámili bankrot a ukončili vývoj. Tudíž se finální hry nejspíše nikdy nedočkáme.

Oficiální trailer

Základní informace

Ve hře Infinity Skies si hráči budují vlastní zámek sbíráním NFT dekorací, skinů a stavebních dílů. Dále mohou podnikat dobrodružné výpravy do dungeonů, navštěvovat zámky ostatních hráčů, obchodovat NFT na marketplace a získávat kosmetické doplňky na úpravu postav. Hra je k dispozici pro systémy Windows a MacOS.

Road Map

leden 2022

 • Vydání tokenů.
 • Demo

červenec 2022

 • Prodej pozemků.

Q2 2022

 • Spuštění marketplace.

Začátek Q3 2022

 • NFT kolekce pro 1. sezónu.
 • Vyvolávací krystaly.
 • Výměna bankovek.

Q3 2022

 • Vydání předběžného přístupu.

Q4 2022

 • Patch 1.1a: leveling.
 • Hlasování
 • Patch 1.2a: herní guilda.

2023

 • Adventure mode.

O hře

Hra má čtyři hlavní prvky: budování (Building), společenský život (Socializing), obchodování (Trading) a dobrodružství (Adventures).

Budování:

Ostrovy jsou k dispozici v různých variantách, například sněhové, vodní nebo travnaté. Všechny mají mřížku 10×10, na kterou lze umístit podlahu a stěny, čímž vznikne základ zámku. Na stěny lze připevnit okna a dveře. Vývojáři uvažují o přidání zakřivených stěn.

Objekty lze umístit pomocí mřížky nebo i volně, pokud nekolidují s jinými dekoracemi či strukturami. K dispozici je mnoho předmětů, například sochy, obrazy, židle, stoly a další, jež mají různé úrovně vzácnosti.

Společenský život:

Použitím mapy světa je možné navštěvovat ostatní hráče. Hráči spolu komunikují pomocí chatu, emotikonů nebo použitím NFT předmětů. Ty jim umožňují hrát proti sobě v minihrách (šachy, air hockey, pong atd.). Je možné si přidávat přátele a vstupovat do guild, což dává hráčům více možností, jak získávat hlasy pro svůj zámek a soutěžit o velké odměny v žebříčcích.

Obchodování:

Systém obchodování je inspirován aukční síní WoW a tržnicí RuneScape. Hráči mohou vytvářet, kupovat nebo prodávat objednávky na NFT. Pokud objednávka na předmět, který se snažíte koupit nebo prodat, již existuje, bude vyřízena okamžitě. V opačném případě budete muset počkat na její dokončení, abyste získali své $ISKY nebo NFT.

Dobrodružství:

Tento režim je typu hack-and-slash, rogue-lite inspirované hrami Hades a Diablo. Hráč vstoupí do dungeonu plného nepřátel a dalších nástrah. Může zde najít zbraně, kouzla a vybavení pro svoji postavu. Jakmile je úroveň dokončena nebo postava umírá, může hráč dungeon opustit. Na základě svého postupu bude odměněn. Po dosažení určitého milníku může hráč za získané body nakoupit stříbrné nebo zlaté fragmenty obsahující NFT

Požadavky na hráče

Hra je Free-2-Play. Je třeba si ji stáhnout z webových stránek pro Windows nebo MacOS a vytvořit si účet. Při prvním vstupu do hry dostane hráč ostrov v zóně Deep-Sky, který není NFT, a několik non-NFT aktiv jako jsou stěny, podlahy a dekorace, aby si mohl postavit zámek. S ostrovem a předměty, jež nejsou NFT, nelze obchodovat.

Tokenomika

Hlavní herní měnou v Infinity Skies je $ISKY. Běží na Polygonu (ERC-20) a používá se v celém ekosystému. Počáteční zásoba v oběhu je 7 milionů.

$ISKY je možné stakovat a získat stříbrné fragmenty (Quicksilver Fragments) jako odměnu. 1000 stříbrných fragmentů lze sloučit do stříbrného krystalu (Silver Crystal), který obsahuje NFT.

Ekonomika

$ISKY můžete získat různými způsoby: stakováním, získáváním NFT z krystalových fragmentů, obchodováním NFT na marketplace, zdoláním dungeonů nebo zlepšováním pozice v žebříčku za účelem zisku odměn.

Partneři

Tým

Názor analytika

GAME OVER!

Samuel Pereira

Samuel Pereira

Publikováno: 11.11.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář