Přihlásit se
Přidej se k nám
« Axie Infinity Naga Kingdom »

JunGo

Publikováno: 17.9.2022

Jedinečná strategická hra, kde mohou hráči na základě technologie Play-2-Earn získat NFT odstřelováním svých protivníků, podobně jako ve hře Angry Birds. Dokážete porazit ostatní zvířata a bojovat o území? Přežijí jen ti nejsilnější…

Oficiální trailer

Základní informace

JunGo je strategická hra, kde mohou hráči získávat NFT na základě technologie Play-2-Earn tím, že budou odstřelovat své protivníky, podobně, jako ve hře Angry Birds. Stejně jako v jiných hrách mohou hráči své postavy vyvíjet a obchodovat s nimi. Ve hře jsou jako hlavní postavy hráčů používána zvířata, kterých je více než 50 druhů. Každé zvíře má své silné a slabé stránky. Každé je také jinak silné a má jinou hodnotu.

Místo, kde zvířata visí, zatímco mezi sebou bojují, se nazývá Věšák. Některé Věšáky mají silnou obranu proti tupým zbraním, zatímco jiné jsou silně odolné vůči zbraním ostrým. Díky speciálním Věšákům lze dokonce obnovovat životy zvířat, která na nich visí.

Road Map

Q3 2021

Design tokenů a NFT.

Vývoj produktů.

Q4 2021

Private round.

Získávání finančních prostředků.

Q1 2022

JunGo – uzavřené alfa testování.

Vývoj mobilní aplikace.

Q2 2022

Vydání NFT.

IP kolaborace.

Q3 2022

Nabídka kryptoměnových tokenů na decentralizované burze.

Gaming Guild System.

Q4 2022

JunGo Magic Academy.

Funkce živého streamování ve hře.

O hře

Hra je inspirována jedinečným příběhem džungle, do které se zřítil meteor, přinášející virus, jenž infikoval většinu zvířat, která musela začít soupeřit o potravu a území.

Posláním JunGo nebylo pouze vytvořit perfektní hru, ale také herní platformu, jež spojuje majitele krypto a NFT s hráči a streamery.

Hra nabízí dva základní typy:

Free-2-Play:

Každý hráč dostane tři zvířata zdarma, která lze použít k získávání $BLG ve hře.

Bezplatná zvířata nabízejí méně příležitostí k výdělku a ve srovnání se zvířaty prémiovými s nimi hráči nemohou obchodovat. Tato zvířata se nemohou účastnit speciálních akcí a jsou také omezena z hlediska jejich vývoje.

Play-2-Earn:

Hráči si zakoupí zvířata, se kterými mohou poté obchodovat či vyhrávat zápasy. S těmito zvířaty se hráči mohou účastnit všech speciálních akcí a vylepšovat je.

Hra také nabízí dva základní herní módy:

 • Režim PvE, který zahrnuje úrovně, přes které se hráč musí dostat. Na určitých úrovních získává bonusy.
 • Režim PvP, který je založen na žebříčkovém systému. Hodnocení si hráči mohou vylepšit či snížit při výhrách a prohrách jednotlivých zápasů. V budoucnu bude k dispozici mnoho PvP režimů včetně velkých cen, turnajů či speciálních akcí.

Tokenomika

Ve hře JunGo se používají dva základní tokeny. Jejich hlavním úkolem je odměňování hráčů za interakci a zároveň motivovat hráče k využívání tokenů pro transakce k vytvoření vnitřní oběhové ekonomiky.

$JUNGO

Celková zásoba tokenu činí 10 000 000 000.
Hráč získá token hraním PvE a PvP.

Využití:

 • Vývoj karet, zvířat a Věšáků.
 • K podpoře decentralizovaného komunitního řízení sítě. Umožní držitelům vytvářet a hlasovat o návrzích řízení v řetězci, konkrétně k určení budoucích vlastností a parametrů JunGo.

 

$BLG

Je hlavní měna, používaná v operacích JunGo. Lze ji získat hraním hry. Jakmile hráč token získá, může si ho uložit do peněženky. Získat ho je možné třemi způsoby:

 1. Přihlášením hráče – JunGo dá každému hráči bonus za každodenní přihlášení.
 2. Počtem odehraných zápasů a úrovní hráče.
 3. Při plnění zadaných úkolů.

Celková zásoba tokenů je neomezená.

Využití:

 • Hráč používá token $BLG k evoluci zvířat a Věšáků.
 • Token lze také použít pro cechovní a další herní systémy.

Ekonomika

Ve hře je možné vydělat pěti základními způsoby:

 1. Bez vstupních investic – hráči použijí zvířata, která mají k dispozici zdarma, k účasti v bitvách. Při výhrách pak nashromáždí dostatek odměn v podobě herních banánů.
 2. S počáteční investicí – hráči si zakoupí zvířata z trhů za token $JUNGO, kdy ve srovnání se zvířaty zdarma nemají tato prémiová zvířata žádné omezení. Při vylepšení svých střeleckých dovedností a strategií hráč vydělá více.
 3. Jako držitel digitálních aktiv – hráč může s prémiovými zvířaty a Věšáky zacházet jako s digitálními aktivy, která mohou získávat odměny či příjmy v boji s ostatními hráči.
 4. Jako hráč – hráč může trávit čas zlepšováním svých dovedností a strategií, a tím optimalizuje své příjmy v ekosystému.
 5. Jako Streamer – hráč může streamovat své hry a tím přilákat jiné hráče, kteří ho podpoří. Tím získá odměny od komunity JunGo.

Partneři

Tým

Eric

Spoluzakladatel, krypto a NFT nadšenec.

Robert Frost

Spoluzakladatel, bývalý Tencent Engineer a FunPlus BD.

Daniel

Producent hry, bývalý producent Square Enix a Konami.

Lee

Technický ředitel, bývalý hlavní inženýr Activision Blizzard.

Lucy

Umělecká ředitelka, bývalá umělkyně TiMi Studios a NetEase.

Názor analytika

„Hra má velice zajímavý koncept. Nejvíce se mi líbí obsáhlý příběh, kterým je tato hra inspirována. Na hře je super, že má Free-2-Play model, tudíž si ji může zahrát i ten, kdo do hry nechce investovat. Co se týče vývoje komunity, na Discordu i Telegramu je značný nárůst členů, na YouTube a Mediu je však počet členů nízký a za poslední dobu nijak nevzrostl. Hru bych si určitě zahrála.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář