Přihlásit se
Přidej se k nám
« Clash of Lilliput Carnage Carnival »

Knight War

Publikováno: 15.12.2022

Oddychová bojová hra s širokým spektrem postav a zbraní.

Oficiální trailer

Základní informace

Knight War: The Holy Trio je připravovaná polo-decentralizovaná hra. Její spuštění je plánováno na více blockchainech se zaměřením nejprve na Binance Smart Chain a později na Polygon Layer-2 scaling solution.

Hra se pyšní propracovaným systémem zbraní, avšak na úkor vývoje postav. Podstatou je jednoduché a zábavné prostředí, kde si mohou hráči odpočinout, zabavit se a vydělat si.

Knight War: The Holy Trio se zaměřuje na vlastní metaverzum a tak by všechna hráčská NFT mohla být časem převedena do virtuálního světa.

Hra patří do žánru ARPG (action role-playing game) s velmi zajímavou mechanikou automatického souboje. Díky konceptu války mezi takzvanou Aliancí a démony budou mít hráči šanci vyzkoušet rozmanitý systém dobře navržených postav a zbraní.

Jedná se o Free-2-Play a Play-2-Earn hru, v níž hráči bojují proti démonům (PvE), čímž generují odměny. Mohou si též vytvořit pětičlenné týmy bojující proti sobě (PvP), aby porovnali své hráčské dovednosti.

Oficiální herní verze je již ke stažení na PC (Windows a Mac) a mobilní zařízení (Android). Verze na iOS je v očekávání.

Road Map

Již proběhlo IDO tokenu. V posledním čtvrtletí 2021 také proběhl prodej NFT zbraní a byla zveřejněna Alpha verze hry. Na konci ledna 2022 došlo k uvedení oficiální verze.

Q1 2022

 • Uvedení oficiální verze hry.
 • PvP Arena Alpha verze.
 • Přidání nové hratelné postavy (Démon) + nové NFT zbraně.

Q2 2022

 • Oficiální uvedení PvP Areny.
 • Více NFT předmětů (brnění, prsteny…).

Q3 2022 a později

 • Podpora Cardano a Ethereum cross-chainu.
 • Prodej pozemků a Alpha verze metaverza.
 • VR (virtuální realita) metaverse.
 • Alpha verze PvP ve virtuální realitě.

O hře

Knight War: The Holy Trio nabízí hráčům velmi odlišný zážitek ve srovnání se všemi ostatními blockchainovými hrami. Je velmi jednoduchá a dá se hrát bez větší námahy, což umožní uživatelům prožívat hru bez potřeby prosedět u obrazovky spoustu hodin.

Hráč prochází různými regiony země Kahlla a bojuje s démony ze svých hradů. Hra má také funkci World Boss Hunt, kde se hráči z celého světa společně účastní tažení na velmi mocného démona.

V nadcházejících měsících se očekává uvedení režimu PvP Arena. Hráči si budou moci vytvořit sestavu 5 válečníků, aby porovnali své strategické schopnosti proti ostatním.

Single player – PvE kampaň (proti počítači)

Kampaň je nejdůležitějším herním režimem. Je v souladu s příběhem Knight War: The Holy Trio a obsahuje mnoho důležitých ingrediencí pro vytvoření NFT, jako jsou Meteor Remnant Essence (MRE), speciální materiály nebo recepty.

Multiplayer – Spolupráce hráčů v souboji s Mega bossem

Mega bossové jsou neuvěřitelně silní nepřátelé. Udělením zranění Mega bossovi hráč získá odměny odpovídající ubraným životům (HP).

PvP Arena

PvP aréna vyzkouší taktické schopnosti hráčů v boji týmů. Každý tým se bude skládat z pěti postav a souboj bude probíhat stylem automatické PvP arény. Systém hodnocení rozhodne o nejsilnější sestavě a každý měsíc odmění nejlepší hráče.

Postavy

Knight War: The Holy Trio podporuje herní žánr Idle defense, zahrnující válečné souboje mezi Aliancí a démony, a poskytuje hráčům revoluční zážitek. Hráči získají přístup ke třem třídám: mocný Rytíř, bystrý Lučištník a chytrý Mág. Každý v souboji využívá rozdílné zbraně (NFT).

Různé postavy budou mít různé dovednosti a také různé přednosti. Aby mohli hráči postupovat hrou, musí pochopit síly svých šampionů a vytvořit vhodné strategie k poražení nepřátel. Za každou třídou stojí rozsáhlý příběh popisující její vznik a život.

 Rytíři

 • Rytíři jsou stateční hrdinové v první linii. Útočí na jeden cíl občasným útokem a mohou jej omráčit.

Lučištníci

 • Lučištníci útočí ze zadních řad. Střílí šípy na nepřátele v rychlém sledu s neuvěřitelným poškozením, však nedokážou zranit rytíře.

Mágové

 • Mágové vytváří rovnováhu mezi lučištníky a rytíři. Mohou útočit na více cílů najednou.

NFT zbraně

 • Jelikož se ve hře objevují zatím 3 třídy, jsou dostupné také 3 typy zbraní – meče, luky a magické hole. Extra účinnost budou mít tyto zbraně jen se správnou třídou postav (luk a šípy s lučištníkem atd.).
 • Každá NFT zbraň se skládá ze tří částí. Uživatel bude muset vždy získat všechny 3 části, aby mohl zbraň vyrobit. Meč se skládá z rukojeti, záštity a čepele. Luk se skládá z rukojeti, končetiny s tětivou a šípu. Magická hůl se skládá z těla, hlavy a mocného jádra. Po shromáždění dostatečného množství MRE (token), KWS (token), přísad a receptů mohou hráči vytvořit kompletní NFT s jedinečnými statistikami.
 • Každá vyrobená zbraň bude mít 4 základní statistiky: poškození, rychlost, šance na kritický zásah a životy.

Hráči, kteří si nebudou chtít obstarávat zbraně hraním a získáváním surovin, si je mohou koupit na MARKETPLACE. Nejdražší zbraň se momentálně prodává okolo 300 USD. Možnost nakupovat lepší zbraně s sebou nese riziko, že se ze hry stane Pay-2-Win.

Požadavky na hráče

Pro vstup do hry není vyžadována žádná investice. Hráči postupně získávají lepší a lepší zbraně. Pro jednotlivce, co chtějí progres ve hře urychlit, existuje možnost nákupu na herním marketplace, kde si mohou koupit zbraně vyšší kvality. Bude je to však stát nemalé množství peněz.

Tokenomika

Hra Knight War: The Holy Trio je poháněna 2 tokeny:

 1. Tokenem ekosystému a užitku Knight War Spirits ($KWS).
 2. Herním tokenem Meteor Remnant Essence ($MRE).

Všichni mohou získat $MRE hraním režimů pro jednoho hráče i pro více hráčů. $MRE může být plně obchodovatelný s jinými BEP-20 tokeny. Bude existovat limit na maximální částku $MRE, kterou lze získat za den, aby se zabránilo inflaci.

Token $KWS lze získat pouze ve speciálních komunitních událostech, jako je měsíční hodnocení, zabíjení Mega bosse či PvP turnaje. $KWS je také governance tokenem Knight War: The Holy Trio.

Token ekosystému: $KWS – Knight War Spirit

 • Protokol: BEP-20
 • Celková zásoba: 500 000 000
 • Počáteční nabídka: 13 840 000
 • IDO cena: 0,035 USD (0,75 CZK)
 • Momentální cena: ZDE
 • Token je dostupný na burzách Gate.io a PancakeSwap.
 • Stakování: hráči budou moci token stakovat na oficiálních stránkách a získat tak pasivní příjem.

Herní token: $MRE – Meteor Remnants Essence

 • Protokol: BEP-20
 • Celková zásoba: neomezená
 • Původní cena: 0,021 USD
 • Momentální cena: ZDE
 • Token je dostupný pouze na PancakeSwap.

Ekonomika

Hra je velmi jednoduchá, a proto obsahuje i jednoduché způsoby výdělku. Jedna z možností je sbírání a získávání herních tokenů, jež lze později prodat. Ke slušnému výdělku je však potřeba obrovské množství tokenu. Lepší varianta může být výroba NFT zbraní, kde je šance, že uživateli padne čtyř, pěti nebo dokonce šestihvězdičková zbraň, čímž by si mohl slušně vydělat.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Jedná se o velmi dobře vypadající a propracovanou hru. Myšlenka je jasná, nekonkurovat jiným blockchainovým hrám, ale dopřát uživatelům uvolňující herní požitek. Zaměření na zbraně a možnost jejich výroby hodnotím také kladně, jelikož to oživí a udrží herní komunitu.

Příběhy postav i démonů jsou velmi dobře zpracované a dodávají hře něco navíc. Tým a sponzoři vypadají také solidně, takže si myslím, že tato hra je ideální pro nenáročné hráče, kteří si chtějí odpočinout a třeba i něco vydělat.

Nejedná se o hru s masivními výdělky, ale lepší něco než nic. Pozor si také musíme dát na velké riziko Pay-2-Win díky možnosti nakupovat NFT zbraně přes marketplace.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář