Přihlásit se
Přidej se k nám
« Heroes of the Land Civitas »

Krabots

Publikováno: 23.10.2022

Bojujte o odměny s NFT bojovými auty, která bude řídit váš NFT mazlíček.

Základní informace

Krabots je bojová hra na síti Binance Smart Chain, kde hráči vlastní své NFT kraboty a součástky k nim. Souboje krabotů jsou ve formátu 3v3 a hráč má možnost zaměnit jejich součástky, pořadí, nebo i zvolit jiného krabota.

Road Map

Q1 2021

 • Vývoj testnetu.

Q4 2021

 • Začátek projektu.

Q2 2022

 • Průzkum trhu a vývoj.
 • PvE kampaň.
 • PvP ranking systém.

Q3 2022

 • IDO
 • Spuštění mainnetu.
 • Marketplace
 • Turnaje

Q4 2022

 • Funkce předpovídání zápasů.
 • Boss fight.

O hře

Krabots je bojová hra, kde musí hráči sestavit tým 3 krabotů proti svému protivníkovi. Zápasy jsou rozděleny na 3 až 5 kol, dle vývoje situace. Kraboti jdou automaticky do sebe, takže hráči musí vybudovat strategii a určit pořadí svých krabotů před začátkem zápasu, poté už nemohou nic ovlivnit.

Vítěz v daném kole se v kole následujícím postaví dalšímu protivníkovi v řadě. Přenáší si však veškeré poškození, a všechny použité jednorázové schopnosti a nástroje zůstávají vyčerpané. Po deseti sekundách se v každém kole začnou pohybovat zdi, které tisknou kraboty k sobě a při doteku je poškozují. Vyhrává ten, kdo porazí všechny soupeřovy kraboty.

Hra nabídne 2 módy. V PvP módu se hráči utkají proti sobě, aby vyšplhali po žebříčku a získali vyšší odměny. Nekonečná PvE kampaň pak hráčům umožní postavit se proti unikátním a naprosto absurdním bossům, které by hráči v PvP nikdy nepotkali.

Kraboti se budou skládat z různých NFT součástek, jež mají jak kosmetické, tak funkční bojové mechaniky. Každý krabot bude mít svého zvířecího řidiče a své unikátní tělo, které slouží pouze jako kosmetický předmět. Dále se budou skládat ze zbraní s různými mechanikami, například střelné kanony nebo kotoučové pily. Poslední součástkou krabotů jsou kola, která se odlišují svou velikostí a přítlačnou silou. Hráči si budou moci součástky craftit, vylepšovat a slučovat pomocí KraGold a KraCoin tokenů.

Požadavky na hráče

Abyste hru mohli začít hrát, musíte si koupit NFT kraboty. Hra bude dostupná na Windows, iOS a Android.

Tokenomika

KraCoin je governance token, který bude možné zakoupit na burzách nebo ho hráči budou moci získat ve hře za soutěže a Boss raidy.

Bude možné ho stakovat a jeho maximální zásoba je 100 000 000 jednotek.

Token KraGold je herní měna získaná hraním. Hráči budou s jeho pomocí nakupovat boxy, vylepšovat součástky a sázet na zápasy ve hře.

Ekonomika

Hráči mohou prodávat a nakupovat své NFT součástky na marketplace a budou mít možnost získat KraGold za každý zápas v PvE kampani a PvP zápasech. Čím výš je hráč v PvP žebříčku, tím více KraGold dostane za jeden zápas.

Dále budou mít kreativní hráči možnost ve Workshopu vytvářet těla krabotů, jež mohou prodat.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Jako obvykle mě do hry přitáhla zvířátka, tentokrát piloti řídící kraboty. Byl jsem však trochu zklamán, protože jsou vidět pouze v menu a v následném boji své roztomilé piloty už vůbec neuvidíte. Osobně nejsem velkým fanouškem her s automatickým soubojem typu Krabots nebo Shakes and Fidget. Možná tak nejsem schopen tuto hru plně docenit, ale nepřijde mi jako velká zábava. Navíc mimo boj mám jen možnost vylepšování a nakupování. K mému překvapení má Krabots slušné sledování na sociálních sítích, což mě udivuje. Když jsem ptal na jejich Telegramu ohledně nutné investice do hry, přišlo mi, že se otázce vyhýbají. Neustále opakovali, že Beta verze je zdarma, což jsem vědět nechtěl. Nakonec mi bylo řečeno, že NFT zdarma nejsou, z čehož jsem usoudil, že investice nutná bude.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář