Přihlásit se
Přidej se k nám
« TRIBALPUNK Creature Hunters »

MegaWeapon

Publikováno: 28.10.2022

Představte si battle royale Minecraft na blockchainu Ethereum. Získávejte ceny za to, že zůstanete jako poslední ve hře. Vyhrajte ještě více, když vsadíte své tokeny.

Oficiální trailer

Základní informace

MegaWeapon je multiplayerová battle royale střílečka na blockchainu Ethereum. Hráči budou mít možnost účastnit se online zápasů a vsázet tokeny $WEAPON proti ostatním hráčům v zápasech. Ty jsou dostupné v několika úrovních rizika, přičemž vyšší úrovně vyžadují více tokenů $WEAPON pro vstup a nabízejí hráčům možnost výrazně vyšší odměny.

Road Map

Fáze 1.
Vydání tokenu $WEAPON
Audit společností Certik
Spuštění stakování

Fáze 2.
Degenerator S01
Alfa testování
Beta testování

Fáze 3.
Free-2-Play
Degenerator S02
Megaweapon turnaj

Fáze 4.

Spuštění Win-2-Earn
Další Degenerator v budoucnu
Příprava MegaVerse

O hře

Hra je z pohledu třetí osoby a bude se odehrávat v kompetitivním prostředí, kde se utkají hráči proti sobě. Je dostupný i Free-2-Play režim, kdy hráč nemusí nic platit za vstup do zápasu. V placených zápasech hráči vsází své tokeny. Zápasy jsou rozděleny do několika úrovní. Čím vyšší úroveň, tím vyšší poplatek, ale také vyšší výhra. Hráči si vyberou úroveň, které se chtějí zúčastnit, a vstoupí do lobby nebo do fronty na nadcházející zápas. V placených tierech se spolu se sázkou hráče vybírá i vstupní poplatek.

Po zahájení vybraného zápasu se hráči postaví proti sobě a rozdělí si podíl z vkladu pro daný zápas. Pokud budou hráči ve hře zabiti, budou mít před koncem zápasu omezený počet příležitostí k respawnu. Pokaždé, když se hráč respawne do zápasu, bude spotřebována část jeho vkladu. Když je hráč zabit, vypadne tato část jako mince, kterou mohou ostatní hráči získat. Vítězem se stává ten, kdo přežije až do vypršení času nebo aktivuje MEGAWEAPON. Ti, co prohrají, přijdou o část svého vkladu spotřebovaného při respawnování do zápasu.

Požadavky na hráče

Ke hraní není potřeba vlastnit žádné NFT.

Hra vyjde na Windows PC a později i na mobilní zařízení. Neměla by být graficky náročná.

Tokenomika

$WEAPON má celkovou zásobu 10 milionů tokenů. To je maximální počet tokenů, které kdy budou mintovány. Pokud se vytvoří další pool s jiným párem, bude to jediný případ, kdy budou mintovány další tokeny. Tyto dodatečné tokeny by však byly vždy spojeny pouze s jejich základním párem a nebudou mít přímý vliv na ostatní pooly, likviditu ani na hodnotu přidružených tokenů. Jednostranné stakování je základní mechanikou interakce mezi platformou MegaWeapon a sítí Ethereum.

$WEAPON lze stakovat na oficiálních stránkách.

Ekonomika

Tokeny budou hráči moci získat z vyhraných zápasů. Dále si mohou koupit a prodávat NFT skiny pro svoji postavu, zvané Degenerator. Ty budou rozděleny na hlavu, vlasy, doplňky, tělo a také vizuální a zvukové efekty.

Tým

Improvised Weapon – Vedoucí vývojář.

Ludicrous Gibs – Vedoucí herní designér.

BOOM – Marketingová komunikace a zvukový design.

Chief Dexo – E-sportový konzultant.

Boba Fett – Marketingový ředitel.

Názor analytika

„V současnosti jsou battle royale hry velmi populární. Nevypadá to, že jejich popularita v blízké době klesne, v čemž má MegaWeapon výhodu žánru. Má i velmi zajímavý design, který nejspíš nesedne každému, ale za mě je v pořádku a líbí se mi. Přál bych si jenom trochu živější barvy. Dále jsem byl nadšen z aktivní komunity projektu, včetně vývojářů. Nestává se často, aby vedoucí herní designer streamoval každý druhý týden na discordu, kde odpovídá na otázky. Očividně jim o hru jde a baví je to, což je vzácné a opravdu si takové snahy cením.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář