Přihlásit se
Přidej se k nám
« SolChicks Animalia »

Metalands

Publikováno: 15.5.2022

Akční first person shooter PvP hra, která působí podobně jako CSGO a Valorant v metaverzu. Stavíte svůj bunkr, kde shromažďujete své odměny v podobě NFT tokenů.

Oficiální trailer

Základní informace

Metalands je Free-2-Play, Play-2-Earn FPS hra, postavená na BSC a Polygon blockchainu. Hra je od společnosti ARVRS STUDIO a v tuto chvíli si již můžete vyzkoušet alfa verzi. Na začátku hry dostanete vlastní bunkr, v němž se můžete scházet s přáteli nebo ho používat na ukrývaní předmětů, které vyhrajete v zápasech.

Road Map

 • Q1 2022

  – Vydání alfa verze.

  – Spuštění hry.

  – Aktualizace, které přinášejí celkem 4 herní režimy na 4 různých mapách.

  – Plná integrace bunkru.

  – Zavedení RewardPass do P2E.

  – NFT marketplace.

   

  Q2 2022

  – Vydání beta verze.

  – Více map, bunkrů, zbraní a vybavení.

  – Mini hry.

  – Počáteční zavedení klanů.

  – Systém pronajímání předmětů ve hře.

   

  Q3 2022

  – E-sport turnaje a akce.

  – Battle pass.

   

  Q4 2022

  – Úvodní představení otevřeného světa.

  – Vydání mobilní alfa verze.

O hře

Hra nabízí 4 různé herní módy a 4 různé mapy:

 1. Team Death match
 2. Free for All
 3. Capture the Flag
 4. Bunker

Budete si moci vybrat vlastní postavu. Jelikož jde ve hře hlavně o to zvítězit nad nepřátelským týmem, máte na výběr ze spousty zbraní, díky nimž pak můžete rozdrtit své protihráče. Za výhru můžete vyhrát skiny nebo bedny. Předměty si budete moci vylepšit ve speciálním stroji, který se bude nacházet ve vašem bunkru. Všechny tyto předměty jsou NFT a můžete je prodávat na marketplace. Pokud budete dobří a budete se ve hře zlepšovat, můžete začít stoupat do vyšších ranků.

Požadavky na hráče

Jedna hra na PC trvá přibližně půl hodiny, o mobilní verzi ještě tolik nevíme, ta bude spuštěna až v Q4 2022, ale na počítači by hra ve finální verzi neměla být příliš HW náročná. Dokonce bude mít i plnou podporu pro hraní s ovladačem. Hra je Free-2-Play a předměty můžete získat i zdarma, avšak lepší si budete muset koupit na marketplace, či je získat přes battlepass. Předměty budete moci posílat i svým přátelům a udělat jim radost. Veškeré transakce budou probíhat skrze herní měnu CIFI pomocí peněženky, která podporuje Binance smart chain, například MetaMask

Tokenomika

Ve hře se bude platit herním tokenem CIFI. CIFI je víceřetězcový ekosystém s podporou her, NFT marketplace a decentralizace. V tuto chvíli ho můžete koupit na decentralizované směnárně PancakeSwap. Celkové množství je 50 000 000 CIFI. CIFI půjde stakovat, ale o APY či APR se ještě vývojáři nezmínili. Budou však probíhat airdropy na vaši peněženku, pokud token držíte. CIFI si budete moci vydělat mnohými způsoby, jako je například prodávání předmětů, skinů nebo beden, které budou mít 6 úrovní vzácnosti.

Vydělávat si budete moci i moderováním zápasů nebo sázením na ně.

Partneři

Názor analytika

„Jedná se o jednu z mála NFT stříleček z pohledu první osoby. Možnost Play-2-Earn máme i u podobné hry Counter Strike, jež Metalands značně připomíná, ať už grafickým zpracováním či mechanikou hry. Avšak jedno Counter Strike nemá, a to je Bunkr, ve kterém se hráči mohou scházet. To je u Metalands rozhodně revoluční. Token CIFI má velmi malý market cap a velké ATH. Vzhledem k tomu, co vše Metalands chystá, vidím v této hře potenciál.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář