Přihlásit se
Přidej se k nám
« Spellfire The Harvest »

Metarun

Publikováno: 29.11.20022

Běžecká hra s cílem vybavit svého hrdinu, aby překonal veškeré překážky a dostal se na vyšší úrovně.

Oficiální trailer

Základní informace

Metarun je mobilní NFT hra podobná Subway Surfers. Začíná výběrem jedné ze tří postav. Postavy se dělí dle zdraví, poškození při srážce a maximální rychlosti. Každá má své silné a slabé stránky. Hráč může vylepšovat zbraně své postavy nebo jí dokonce pořídit domácí zvířátko. Hráč překonává jednotlivé úrovně, kde každá obsahuje různé překážky. Ty musí postavy hráče přeskočit, proklouznout pod nimi, nebo se jim vyhnout.

Road Map

Q1 2022

 • Rebranding produktu.
 • IDO na MoonStarter, OxBull, ScaleSwap, Poolz, Redkite.
 • Soukromé kolo whitelistingu.
 • TGE
 • Vydání gameplay videa.
 • Alpha verze

Q2 2022

 • Vydání oficiálního traileru.
 • Odhalení struktury NFT.
 • WL kampaň.
 • Spuštění marketplace.
 • Spuštění NFT staking dApp.
 • NFT staking.
 • Prodej NFT.
 • Program mintování likvidity $MRUN.

Q3 2022

 • Spuštění uzavřené bety.
 • Globální spuštění hry.
 • Přidání nových postav a herního obsahu.

O hře

Ovládání je velice jednoduché. Díky podobnosti se známou hrou Subway Surfers si to dokáže zahrát a užít opravdu každý. Metarun nabídne několik herních módů.

Endless-Run (PvE mód)

Jedná se o nekonečný závod, v němž se hráč snaží přežít co nejdéle a nasbírat co nejvíce zlata. Pokud hráči zemře postava, může být vzkříšena za určitý počet opálů a pokračovat v závodě. Ze země hráč sbírá zlato, za zabití protivníka získá safír a plněním denních misí získá opál.

Battle-Run (PvP mód)

Mód určený pro více hráčů, kteří mezi sebou závodí. Vítězí nejrychlejší hráč. Ze země sbíráte zlato, za zabití protivníků získáte safír a vítěz za odměnu diamant.

Free-2-Play

Pokud hráč nechce do hry investovat, může zkusit Free-2-Play verzi, kde má k dispozici bezplatnou startovní postavu. Pokud by však chtěl postavu vylepšovat, je nutná investice.

Ve hře je ukryto mnoho dalších příležitostí.


NFT ve hře:

Hrdinové – ve hře se nachází tři základní hrdinové, mezi kterými si hráč může vybrat. Jsou rozděleni dle jednotlivých tříd, přičemž hrdina každé třídy má jedinečné schopnosti a dovednosti, jež mu pomohou k vítězství v boji. Zpočátku hry budou k dispozici tři třídy – řemeslník, bojovník a sprinter. Dále lze hrdiny dělit dle jejich vzácnosti, vzácnosti jejich skinu a jejich schopností. Hrdinové mají aktivní a pasivní vlastnost. Do aktivních se řadí například projektily nebo ohnivé koule. Mezi pasivní schopnosti můžeme zařadit např. dvojitý skok nebo zrychlení s dokonalým úhybem.

Všichni hrdinové začínají na úrovni 1 a postupným vylepšováním vlastností a dovedností se mohou dostat až na úroveň 15. Jejich vlastnosti mohou dosáhnout maximální úrovně 45.

Boosters – slouží k okamžitému a dočasnému posílení postavy. Spustí se automaticky pokaždé, když hráč přejde přes protihráče. Jsou umístěny náhodně na mapě a mají podobu políček. Pokud hráč přes políčko přejde, získá náhodný booster.

Mazlíčči – jsou společníci postav a poskytují jim pasivní schopnosti. Každý hrdina může vlastnit jen jednoho mazlíčka, kterého získá náhodně z truhly. Schopnosti zvířátka nelze měnit. Dají se koupit na sekundárním trhu. Každé zvíře začíná na úrovni 1 a maximálně může dosáhnout 30. úrovně.

Artefakty – poskytnou hráči dodatečnou sílu v boji. Lze je získat na sekundárním trhu v truhle nebo je hráč může vytvořit pomocí speciálního lektvaru.

Požadavky na hráče

Jelikož hra nabízí možnost Free-2-Play, můžete si ji vyzkoušet bez potřeby vkladu čistě za účelem zábavy.

Lze hrát pouze na mobilním telefonu, tudíž si musíte stáhnout aplikaci. V současné době je aplikace přístupná pouze pro Android, pro iOS se plánuje.

Tokenomika

Token $MRUN

Je hlavní měnou projektu a udržuje ekosystém hry. Token $MRUM je založený na systému BEP-20 a ve je hře používán pro správu a řízení.

 

Využití tokenu:

 • Vylepšování postav.
 • Vylepšení úrovně skinu postavy.
 • Zakoupení truhly Metarun.
 • Zakoupení postav.
 • Vstupenky do bitev.
 • Absolvování mise battle pass.
 • Pronájem postavy.
 • Hlasování o změnách platformy.

Stakování a farming

Uživatelé hry se mohou zapojit do stakovacích a farmářských poolů pomocí tokenu $MRUN. Každý pool bude obsahovat procentuální odměnu, což bude hráče motivovat k účasti na farmaření $MRUN a vzácných NFT.

Mintování $MRUN

Tokeny vydává fond pro rozvoj ekosystému skrze odměny z poolů. Jestliže fond klesne pod 25 %, je zahájeno další mintování. Fond se jednou za hodinu doplní o 5 %, dokud nedosáhne 70 %. Tokeny se poté vrací zpět do fondu a lze je použít pro potřeby rozvoje projektu, odměny pro hráče nebo mohou být poslány do pokladních fondů.

Hra obsahuje také měny, které hráč může získat plněním úkolů. Ty se dělí podle třídy a typu měny. Základní dělení je na tvrdé a měkké měny.

Měkké měny – lze je získat a používat výhradně ve hře a nelze je směnit na tokeny $MRUN. Jsou to: zlato, safír a diamant.

Tvrdé měny – lze je získat ve hře a směnit za tokeny $MRUN. Ve hře existuje jen jedna tvrdá měna a tou je opál. Opál je virtuální měna vázaná na USD v poměru 1:270 a hráč ho může směnit za $MRUN pomocí “cenových věštíren”.

Ekonomika

Ve hře lze vydělat aktivitami v módu PvE a PvP, obchodováním na marketplace nebo pronájmem hrdinů. Získat můžete také jednu z měn projektu: token $MRUN nebo další měny, jako je zlato, opál, safír a diamant.

Partneři

Názor analytika

„Když jsem hru viděla poprvé, okamžitě mi připomněla již známou “Subway Surfers”. Ta byla velkým hitem před pár lety. Hra Metarun je velice dobře propracovaná, co se týče doplňků k hrdinům a množství režimů, mezi kterými si hráč může vybrat. Bohužel je dostupná pouze na mobilním telefonu, nelze si ji zahrát online v prohlížeči. Na sociálních sítích má projekt vybudovanou silnou komunitu, hlavně na Twitteru a Discordu. Hru jsem si nemohla vyzkoušet, jelikož stále není dostupná verze pro iOS.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář