Přihlásit se
Přidej se k nám
« Ready Player Me Sinverse »

Metastrike

Publikováno: 18.4.2022

Ponořte se do herního světa, navrženého podle CSGO a Call of Duty. Obchodujte se svými NFT a postřílejte co nejvíce nepřátel.

Hodnocení hry Metastrike
Metastrike celkové hodnocení

Oficiální trailer

Základní informace

Střílečka založená na Smart Chain blockchainu se sbírkou zbraní, kterými se hráč může vybavit, vylepšit úroveň, dokončit misi a vydělat NFT & tokeny. Hráči mohou mít sbírku zbraní, stavět mapy pro boj a krást NFT ostatním hráčům. Metastrike je projekt FPS, tedy First person shooter, Free to play, Play-2-Earn, a zahrnuje NFT trading. Metastrike funguje jako hra zdarma, kde jsou nákupy herních aktiv pro vylepšení herního zážitku zcela volitelné. Hráči mohou zakoupený předmět upgradovat a svou původní „investici“ znovu zařadit na tržiště za účelem zisku. Více lepších herních aktiv lze také sbírat, když hráči postupují hrou nebo vytvářejí ze stávajících předmětů něco užitečnějšího pro svoji strategii, jako jsou zbraně nebo části brnění.

Road Map

Q4 2021
– IDO
– Vydání pre-alfa verze

Q1 2022
– Marketplace
– Uzavřená Beta verze
– Prodej NFT

Q2 2022
– Otevřená beta verze: lidská AI, přepínání zbraní, potápěčský režim, laserový zaměřovač
– Prodej pozemků

Q3 2022
– Otevřená beta verze: DeathMatch mód
– Přístup do metaverza

Q4 2022
– Kompletní 3D modely
– Vydání nových NFT: mapa, skin zbraně
– Funkce vylepšení zbraní
– Verze Metaverse 1.0

O hře

Hráči mohou využít několik různých herních režimů. Mezi nimi jsou team mode, deathmatch mode a zombie mode, každý přizpůsobený jinému typu zážitku. V režimu zombie se hráč musí nalodit a projít sólo misí. Pokud je úspěšný, získá herní tokeny na základě svého výkonu a výsledku. Hráči se mohou zapojit do týmového režimu, kde mohou vsadit své NFT a tokeny předtím, než se pustí do boje, přičemž vítěz bere vše. Jako součást většího metaverza se hráči mohou účastnit vzájemných cechovních bojů, aby ukradli půdu, postavili svůj dům a získali své vlastní sídlo.

Při hraní mohou hráči vstoupit do Design Roomu, což je místo v herním prostředí, kde se testuje kreativita a mapy se stávají NFT vytvořenými na blockchainu. Členové komunity pak budou moci hlasovat o nejlepším designu, aby měli šanci zavést jej do týmového režimu Metastrike.

Zbraně ze hry Metastrike

zdroj: https://metastrike.io/index.html

  • Deathmatch: Samostatná nebo týmová bitva pro všechny, ve které musí hráči porazit (zabít) své protivníky co nejvícekrát. Vítězství může být založeno na počtu zabití ve stanoveném časovém limitu nebo na limitu zabití.
  • Demoliční režim: Hra na zneškodňování bomb. Strategicky si vyberte 4 partnery, kteří budou bojovat proti ostatním týmům – bude testována vaše odolnost a mentální výdrž!
  • Casual Mode: Eliminační režim se dvěma týmy, ve kterém musí hráči porazit ostatní hráče v týmu soupeře.
  • Sniper vs. Sniper: Myslíte si, že jste nejlepší střelec? Nyní máte příležitost to dokázat! V tomto herním režimu se hráči utkají s nepřátelským týmem pouze za použití odstřelovacích pušek.
  • Capture the Flag: Představte si oblíbenou hru pro základní školy, jak ji pamatujete, ale s realistickou FPS grafikou a arzenálem, který může poskytnout elitní bojovou sílu! Ukořistěte vlajku druhého týmu a zůstaňte naživu, abyste vyhráli.

Tokenomika

$MTS token

Celkem – 565 000 000

MetaMask – Smart Chain

CoinMarketCap

Lze koupit na gate.io a Kucoin burze

Možnost stakování zde – 30 dní – 40% APR / 60 dní – 60% APR / 80 dní – 100% APR

$MTS token bude sloužit jako hlavní měna Metastrike a umožní hráčům nakupovat na herním tržišti. Aby byli ve hře úspěšní, budou hráči potřebovat rozmanitý arzenál vybavení, který zahrnuje různé zbraně, postavy Metastrike, projektily, metaverse land, NFT boxy a další. Všechna tato herní NFT lze získat pomocí $MTS.

Token bude sloužit i jako hlasovací prostředek o důležitých rozhodnutí platformy, jako jsou budoucí zbraně, cenové fondy a termíny turnajů.

Během cechovních turnajových bitev se hráči utkají, aby porazili své protivníky, a jednou z odměn, kterou získají za vítězství, bude $MTS. Tento token je také důležitý pro mise, protože jej lze použít k postupu v mapách. A konečně, držení $MTS může aktivovat vzácné NFT dropy.

$MTT token

Slouží k posílení hry Metastrike a rozrůstání ekonomiky. Hráči si budou muset kupovat předměty, jako jsou běžné spotřební doplňky, a upgradovat své zbraně.

Držení požadovaného počtu $MTT tokenů umožní hráčům účastnit se různých turnajů a událostí. Držení $MTT také umožní účastnit se běžných herních režimů.

Kdykoli je provedena transakce pomocí $MTT, jsou tyto tokeny trvale spáleny, pouze 10 % transakce je přidáno do týdenního výherního fondu. Tyto odměny budou rozděleny mezi nejvýše postavené hráče v ekosystému Metastrike a také přiděleny na turnajové odměny.

Partneři a investoři

Partneri projektu Neos Metaverse

Zdroj: https://metastrike.io/index.html

Tým

Metastrike je tým 25+ členů, kteří mají silnou vášeň pro hry i blockchain, bohaté zkušenosti s virtuálním uměním, vývojem her a designem, díky 10 letům vývoje her s partnery jako Ubisoft (Hungry Dragon) či Square Enix (Final Fantasy).

Tým projektu Neos Metaverse

zdroj: https://metastrike.io/index.html

Názor analytika

„Hra vypadá opravdu dobře po všech stránkách. Vývojářský tým má skvělý marketing, o čemž svědčí i uzavřená partnerství. Pro všechny milovníky Call of Duty nebo CSGO bude tato hra skvělá příležitost, jak skloubit hraní s obchodováním. Velmi kladně hodnotím, že hra bude koncipovaná i jako Free to play, a tudíž nebude potřeba základní investice, abyste si mohli zahrát.

Bohužel zatím nejsou informace, jak bude hra časově náročná a kolik bude potřeba investovat, aby se hra stala výdělečnou. Celkově se mi projekt líbí a určitě je na zvážení, zda do něho investovat.“

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář