Přihlásit se
Přidej se k nám
« Hash Rush Sollarion »

Mouse Haunt

Publikováno: 21.5.2022

3D týmová hra, ve které spolu soupeří týmy myšáků a duchů o NFT a především o pěkně uzrálý kus sýra. Soupeřte o předměty, vylepšujte postavy a vytvářejte celé úrovně na způsob Dungeon Builder her.

Oficiální trailer

Základní informace

Myši a duchové soupeří o NFT.

Mouse Haunt je hra pro více hráčů, ve které uživatelé sbírají NFT, získávají tokeny, šlechtí postavy a vytvářejí herní prostředí. Hráči se mohou stát hrdiny, padouchy i architekty hradů. Hra je postavena na technologii cross-chain. Hlavní prioritou Mouse Haunt je zábava, která je zaručena velmi zajímavým herním designem, jenž zaručeně hráče ohromí. Tvorba hry začala na síti BSC kvůli nízkým transakčním poplatkům a velkému rozšíření. Původně byla hra vyvíjena mimo blockchainový ekosystém. Unikátní hrdinové, hrady, duchové, předměty a bossové z prostředí, které plně vlastní hráči, přinášejí velkou hodnotu, zábavu a hratelnost. Proto se do světa blockchainu skvěle hodí.  

Od 27. října 2022 je hra k dispozici ke stažení a hraní pro Windows i Mac.

Mouse haunt obrázek ze hry

Road Map

Fáze 1

 • Listing tokenu na PancakeSwap.
 • $MHT token pre-sale.
 • Prodej postaviček Mouse heroes.

Fáze 2

 • Alfa verze hry Lock ‘n Load (PvE).
 • Spuštění marketplace.

Fáze 3

 • Otevřená alfa verze hry Lock ‘n Load.
 • Beta verze hry Lock ‘n Load.
 • NFT Swap.
 • NFT Level Up System.

Fáze 4

 • Legendary Ghost Presale.
 • Hra Castle Heist PvP.
 • NFT Renting and Guilds System.

Fáze 5

 • Spuštění hry Castle Heist PvP.
 • Předprodej pozemků Castle Land.
 • Breeding.

Fáze 6

 • Možnost vlastnit zámek (Land).
 • Mód Tower Defense (PvP).

O hře

Momentálně je dostupná alfa verze, avšak pro její spuštění je nutné zakoupit NFT myšáky na marketplace. Stejnou podmínku bude mít nejspíše i finální verze.

Mouse Haunt: Lock and Load
V tomto herním módu si hráči postaví svoji myší četu ze zakoupených NFT. Minimální počet myší v četě jsou tři. Myšáci prohledávají hrad a v případě objevení truhly ji zničí, což se opakuje, dokud se myšáci neunaví. Vyčerpaného myšáka musí hráč poslat k ohništi, kde si energii opět doplní. Tímto způsobem myšky získávají tokeny Mouse Haunt ($MHT). Tento mód je méně rizikový a zaručuje konzistentní odměny.

Mouse Haunt: Castle Heist
Tento PvP režim je založený na týmové spolupráci. Tři hráči začínají bojovat za „Myšky“ a jeden za „Ducha“. Úkolem hráče v roli myšáka je dostat se na konec hradu k odměně. Všichni myšáci mohou střílet, běhat a nabíjet. Každý z nich je však jedinečný, neboť má jiný kožich, klobouk, zbraně, oblečení, ocas, uši, oči, nos a zuby. Tyto rozdílnosti nejsou jen estetickými prvky, ale jejich jedinečné vlastnosti jsou důležité pro hraní. Vzácnost NFT myšáků je velmi důležitá, jelikož určuje speciální schopnosti. Ty mohou být běžné (common), vzácné (rare), epické (epic) nebo legendární (legendary).Každý myší hrdina má pasivní a aktivní schopnost. Pasivní je aktivována na základě jiné akce nebo události a aktivní schopnost se aktivuje klasickým stisknutí tlačítka. Hráč je odměněn i v případě úmrtí myšky během zápasu.

Tokenomika

Vývojáři chtějí vytvořit silnou a dlouhodobou ekonomiku pro Mouse Haunt Universe. Za tímto účelem zavedou dva tokeny. První, tzv. Mouse Haunt Token ($MHT), je deflační a má omezené množství – 100 000 000 kusů. Druhý token, tzv. Mouse Cheese ($MCHEESE), je inflační a oplývá nekonečnou zásobou. Hráči mohou tokeny použít k nákupu předmětů z obchodu „Mouse Haunt Store“, pronájmu hrdinů a pozemků, nákupu energie pro další hraní, DAO a staking. Na začátku projektu bude $MHT hlavní odměnou a stane se tak fantastickým lákadlem pro rostoucí hráčskou základnu. $MHT bude potřeba pro nejdůležitější transakce ve hře, například na šlechtění legendárních NFT (myší) a vylepšování hradů. Tento token také představuje finanční podíl a hlasovací právo každého uživatele v DAO, pokud je aktivně stakován. $MCHEESE bude nutný pro přizpůsobení myších hrdinů, duchů, hradů a všech dalších funkcí, které jsou plánované na 2. čtvrtletí 2022.

Partneři

Tým

Tým je silný, aktivní a rozšiřuje se. V době psaní tohoto článku pracuje pro herní společnost více než 27 zaměstnanců na plný úvazek. Tým oznámil svůj záměr přijmout nové členy s cílem podpořit stále rostoucí společnost. Zde je odkaz na volné pozice – Kariéra.

Mouse Haunt tým

Názor analytika

„Hra vyhrála v roce 2018 „Best Game Design“ na DreamHack (DreamHack je švédská produkční společnost, která se specializuje na e-sportové turnaje a další herní akce). Líbí se mi možnost hrát single player za účelem klidného „vydělávání“. Hra má potenciál vysoké míry zábavy. Mnohé uživatele bohužel odradí nutnost zakoupení NFT, která se pohybují od cca 10$ až po 300$. Tým je silný a aktivní, zahrnuje 22 členů a většina má odkaz na svůj LinkedIn. Nikde nejsou uvedeni partneři či investoři. Finance již nejspíše získali v roce 2018. Studio pracuje ještě na druhé hře „Dogma“, ale ta nejspíše zůstane mimo NFT svět a blockchain.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Nasdaq pomůže investorům ukládat kryptoměny

Země G7 budou diskutovat o kryptoměnách

První fyzické NFT prodejny na světě

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář