Přihlásit se
Přidej se k nám
« Mech.com The Next World »

Psyker

Publikováno: 20.8.2022

Bojová hra na blockchainu Solana podobná hře Tekken s nádechem dystopického cyberpunku, kde silnější bere vše v podobě tokenů a NFT.

Oficiální trailer

Základní informace

Psyker je bojová hra na blockchainu Solana, jež se snaží o revoluci ve svém žánru pomocí Webu 3.0NFT a GameFi, pomocí níž budou hráči schopni změnit svůj způsob interakce mezi ostatními hráči a přivydělat si tak. První verze vyjde na iOS a Android.

Road Map

Fáze 1

Vytvoření konceptu hry

Průzkum trhu

Sestavení týmu

Fáze 2

Vytvoření designu

Testování prototypu na UnrealEngine

Design herní mechaniky

Uvedení NFT Genesis (NFT klíče)

Fáze 3

Partneři

NFT stakování

Vytvoření herních aktiv

Vývoj herní mechaniky                            

Fáze 4

Demo verze

Spuštění uzavřeného Alfa testování

Úprava webových stránek

Fáze 5

Spuštění Marketplace

Nový partneři

Fáze 6

Spuštění Beta verze

IDO a vydání tokenů

Zalistování na CEX burzy

Zpracování upoutávky

O hře

Vstoupíte do dystopického cyberpunkového světa, kde umělí paraziti nanobotů unikli z laboratoře a proměnili některé obyvatele města Solana City v biomechanické, geneticky upravené válečníky zvané Psykers. Solana City je zpustošeno násilím a chaosem a je na pokraji zhroucení. Hlavní hrdina “Z“ se vydává na cestu, aby dal dohromady to, co ze Solana City zbylo, a přitom si osvojuje nově nabyté schopnosti proti těm, kdo se mu postaví do cesty.

Herní módy:

PvE story experience

Příběhová kampaň o 15. fázích, kterými musíte projít, abyste kampaň překonali. V každé fázi se utkáte s jedním bossem.

PvP experience

Klasické PvP, kde se můžete utkat v zápasech s ostatními hráči a vybojovat si výhru.

Seasonal Ladder&Rankings

Každou sezónu (každé 3 až 4 měsíce) bude k dispozici kompetitivní mód s žebříčkem, ve kterém se můžete porovnat s ostatními hráči na základě hodnocení ELO.

Degen mode

PvP souboje, kde budete sázet své prostředky, abyste mohli vstoupit do zápasu. Ostatní hráče vyzvete prostřednictvím matchmakingu nebo přímé domluvy, poté vsadíte své NFT a bojujete o výhru. Tyto zápasy mají vysoké riziko, ale také vysokou odměnu, a jsou spíše pro hardcore hráče. 

Social space

Otevřený svět, kde hráči používají své postavy ve třetí osobě k interakci s NPC, prodejci a hráči. Můžete zde prozkoumávat Solana city, nacházet eastereggy a plnit úkoly. Najdete zde hráče, se kterými se můžete rvát nebo vytvářet klany.

Herní mechanika

Na začátku každého zápasu mají oba hráči určité množství energie. Tu mohou využít k aktivaci režimu Psyker, který jejich postavu přemění na Psykera. Přeměnit se mohou kdykoli, když se v „indikátoru Psykera“ pod ukazateli životů postavy objeví písmeno „P“. Psyker mode rozšiřuje počet dostupných bojových pohybů, zvýší hmotnost postavy, obnoví 3 % života a zvýší její schopnost skákat. Po aktivaci Psyker módu se Psyker indikátor zabarví modře. Když postava utrpí poškození, modrá energie se zmenší. Během aktuálního kola se však modrá energie nedobíjí.

Požadavky na hráče

Hra je Free-2-play a při založení účtu dostane každý nový hráč svou postavu, se kterou bude moci jít bojovat a vylepšovat ji pomocí itemů a perků. Pokud, ale hráč bude chtít do Degen módu, musí počítat se sázením svých NFT a tokenů. V případě kompetitivního a příběhové módu si hráči budou muset koupit battle pass.

Tokenomika

Hra bude používat dva tokeny PSYK a KER. PSYK je token, který se bude dát koupit, a jeho plánovaná zásoba je 100 000 000 tokenů, která bude pevně stanovena, a počáteční cena za token bude 0,0132 USD. PSYK se bude moct stakovat a bude se s ním moct volit a podílet se tak na tom, jakým směrem se hra bude vyvíjet. KER je token, který hráči získají jako odměnu za účast v bojích a má nekonečnou zásobu. S tokenem KER bude možné otvírat loot boxy, opravovat zbraně a brnění, vylepšovat perky, platit poplatky v ekosystému a sázet v Degen módu.

Psyker také začlení několik metod stabilizace k ochraně tokenu před nadměrnou volatilitou:

  • Tokeny budou reinvestování do příjmu týmu Psyker po dobu dvou let.
  • Pravidelné akumulace tokenů na sekundárním trhu, aby se prokázal závazek a plná odpovědnost vůči komunitě
  • Marketingové kampaně s cílem zvýšit a rozšířit komunitu příznivců a aktivních hráčů.
  • Strategická partnerství
  • Silný tlak na e-sporty a kompetitivní prostředí

Partneři

Fractal

OpenSea

Cardinal

GateLabs

Názor analytika

„Bojové hry jsou jednou z nejstarších herních žánrů, příkladem je třeba Tekken nebo MortalCombat, které mají obrovskou hráčskou základnu. Pokud tedy bude vše, jak má být, tak si bojové hry, jako je Psyker, své hráče vždy najdou. Proto má hra podle mě obrovský potenciál, co se týče herního zážitku se směsí monetizace, neboť sázet na to, že vyhraji pěsťový souboj získám odměnu, zní jako splněný klukovský sen.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář