Přihlásit se
Přidej se k nám
« Metastrike Playermon »

Sinverse

Publikováno: 13.4.2022

Ponořte se do mafiánského světa plného akce a dobrodružství. Staňte se magnátem a ovládněte celé město hříchů.

Hodnocení hry Sinverse
Celkové hodnocení sinverse

Oficiální trailer

Základní informace

Hrajte pro zábavu a vydělávejte peníze. Cílem Sinverse je hrát hry, účastnit se aktivit v podsvětí a používat nástroje z NFT marketplace pro rozšíření svého impéria.

K velkému zájmu o koncept a ekosystém Sinverse byla vytvořena nadace Sinverse Foundation, jejímž cílem je investovat do omezených partnerství s dalšími herními, hazardními a NFT protokoly, aby se jejich projekty dostaly do Sinverse metaverza. Pro tyto projekty bude v metaverzu k dispozici vyhrazená digitální půda, na které budou moci hostovat své hry.

Hra by měla být spuštěna na Playstationu.

Road Map

Q2 2021

  • Představa a testování konceptu

Q3 2021

  • Předprodej a spuštění IDO
  • Počáteční prodej pozemků (první fáze)

Q1 2022

  • Vývoj otevřeného světa

Q2 2022

  • NFT Business License Office & CEX Listings

Q3 2022

  • Demo a alfa verze hry

Q4 2022

  • Spuštění otevřeného světa SinVerse

O hře

Hra Sinverse je 3D akční thriller, který je sice smyšlený, ale odehrává se a je vytvořen podle nejkontroverznějších zločineckých měst po celém světě. Cílem hry je stát se největším magnátem. Budou se zde budovat kluby, místa pro online události a bude možné soutěžit v různých aktivitách a získávat odměny ve hře. Hra bude postavena na realistických obrazech spolu s funkcemi hlasového a textového chatu, které mají hráče vtáhnout do prostoru rozšířené reality.

Cesta do města hříchu začíná získáním pozemku. Celý děj se odehrává přímo ve fiktivním Sinverse, které se nápadně podobá některým skutečným městům, jak prozrazuje bližší pohled na pojmenování a architekturu. Město má 17 čtvrtí s celkem 15 000 pozemky, které si uživatelé mohou koupit a vlastnit. Každá čtvrť má svou vlastní jedinečnou frakci; uživatelé se do ní mohou zapsat a využívat zdroje, poskytované kteroukoli čtvrtí, v níž se chtějí usídlit. Ve městě hříchu nelze zaujmout neutrální pozici, jinak budete snadno ovládnuti a poraženi. Po celém městě existuje několik gangů, ke kterým se můžete přidat, ale chytrým krokem by bylo přidat se k frakci, která ovládá vaši čtvrť.

Sinverse původně začíná jako nezastavěná digitální mapa s 15 000 pozemky. Jak se Sinverse začne rozvíjet podle plánů virtuálního města, bude vznikat zastavěné městské prostředí. Každý si může zakoupit a vlastnit jeden nebo více pozemků ve městě a rozvíjet je pomocí sad SDK, poskytovaných ve vývojové aréně. Vývojáři hry spolupracovali se společností Vulcan Verse, která využívá nejmodernější technologie virtuální reality; včetně vytvoření VR kasina.

Zdroj: https://www.sinverse.com/game-info

4 druhy pozemků

Soukromé pozemky – Všechny pozemky byly již prodány v dražbě a představují pozemky, které mají v současné době stávající vlastníky s bezpodmínečným vlastnictvím.

Okresní pozemky – Soubor jednotlivců se může spojit do skupiny. Taková skupina se může rozhodnout koupit a vlastnit pozemky. Tyto pozemky mohou být vydraženy na trhu nebo na nich mohou být postaveny stavby.

Veřejné pozemky – Jedná se o pozemky určené k veřejnému užívání. Na těchto místech se mohou lidé scházet k diskusím, odpočinku, cvičení a dalším aktivitám.

Veřejné silnice – Jedná se o odlišný typ komunikace, než veřejný pozemek, i když je také využívána širokou veřejností.

První prodej pozemků již skončil, další je naplánován na Q2 2022, přesné datum není známo.

Prodalo se celkem 3 100 pozemků z celkových 15 000.

4 000 Sin za jeden pozemek, tedy cca 1 000 USD(prosinec 2021).

Tokenomika

$SIN–celkové množství 1 000 000 000

Lze obchodovat  na gate.io, MEXC burze a KuCoin

CoinMarketCap

Lze stakovat zde

Uzamčení 75 dní, APY 120%

Metamask – BSC síť

Partneři

Zdroj: https://www.sinverse.com/home

Tým

Zdroj: https://www.sinverse.com/about-us

Názor analytika

„Tým se účastní výstav v Dubaji, jako je Gitex Global, a zapojuje se do komunitních setkání na Twitteru. Na svých sociálních sítích sdílí ukázková videa z miniher a každý měsíc aktualizuje vývoj. Staking pool OG se naplnil již po týdnu a žádné další staking pooly zatím nebyly oznámeny. Komunita na Discordu není příliš aktivní, ale aktivně odpovídají na dotazy, aby pomohli nováčkům. V současné době se vyvíjí sekundární tržiště, které je propojeno s herní peněženkou. Osobně si však myslím, že aktualizace a vývoj této hry nejsou ve srovnání s ostatními hrami příliš uspokojivé. Obzvláště pokud vezmeme v úvahu fakt, že tato hra je kopií GTA, očekávání budou vždy vysoká a kritika bude na místě. Pokud tedy vývojáři nevytvoří něco opravdu úžasného, můj názor na tuto hru nebude příliš pozitivní.

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář