Přihlásit se
Přidej se k nám
« Arsenal Paradise Tycoon – Harvest season »

SLEEP

Publikováno: 9.11.2022

SLEEP je první NFT lifestyle aplikace, ve které hráči generují zisk během spánku. Vývojáři chtějí touto hrou poukázat na jeho důležitost.

Základní informace

Hra SLEEP přichází s myšlenkou Sleep-2-Earn. Aplikace má být dostupná na mobilní zařízení. Celý projekt je založen na Binance Smart Chainu. Možnost vydělávání má být za spánek, relaxaci a odložení telefonu. Cílem je, aby si lidé více uvědomovali rizika spojená s používáním telefonu.

Road Map

Q2 2022 – Zrození konceptu Sleep-2-Earn, studie proveditelnosti, budování týmu, identita značky, první designové návrhy, struktura ekosystémů, začátek vývoje, spuštění sociálních sítí, začátek mintování tokenu a jeho marketing.

Q3 2022 – Marketingové aktivity, vývoj iOS a Android aplikace, zalistování tokenu na burzy (IDO, IEO, CEX a DEX), dokončování pilotního projektu.

Q4 2022 – Rozšíření aplikace o funkci trade, multi-chain peněženka, systém pronajímání.

Q1 2023 – Vývoj platformy SocialFi, systém žebříčků v aplikaci, skutečné komunitní akce pro účely duševního zdraví a uhlíkové neutrality.

 

Fáze

 

 • Počáteční fáze – zvýšení povědomí o projektu SLEEP, tvorba partnerství a budování komunity, spuštění tokenu $SLEEP na blockchainu BNB, navázání kvalitních partnerství, tvorba povědomí prostřednictvím médií a influencerů, programy Airdrop & bounty.
 • Vývojová fáze – spuštění marketplace, pokračování v rozšiřování komunity napříč hráči a dalšími účastníky sítě, tvorba atraktivního vstupního bodu DeFi pro neuživatele, organizace společenských akcí, rozšíření povědomí o duševním zdraví a kryptografickém prostoru.
 • Expanzní fáze – zalistování na nejlepších burzách, rozšíření hráčské základny, zvýšení odměn ve hře, navázání partnerství se špičkovými burzami a dalšími DeFi protokoly.

O hře

Ve hře budou 3 hlavní GameFi režimy s možností výdělku $ZZZ tokenu:

 1. Spánek (sleep režim).
 2. Řízení auta (driving režim).
 3. Mentální zdraví a odpočinek (monk režim).

Každý herní režim má svou vlastní kategorii NFT. Abyste mohli vydělávat $ZZZ v daném režimu, musíte vlastnit odpovídající NFT.

 • Spánková kategorie – NFT postel.
 • Řídící kategorie – NFT auto.
 • Odpočinková kategorie – NFT Buddha.

Uživatelé potřebují mintnout první NFT, aby mohli začít hrát. Poté mohou zvyšovat úroveň svých NFT a nakupovat/prodávat NFT na trhu.

Požadavky na hráče

Hra nebude nijak časově náročná ani omezená. Výdělky se budou odvíjet od délky a typu vykonávané činnosti. Základní investici budete muset udělat do herních NFT dle kategorie činnosti, kterou budete chtít vykonávat. Jelikož je hra založena na Binance Smart Chainu, platby dočasně probíhají za pomoci měny BUSD, než vývojáři vyvinou herní token. Pro transakce budete potřebovat nejlépe MetaMask peněženku. Transakce pro zakoupení NFT mystery-boxu probíhají na oficiálním webu. Hra bude výdělečná až po základní investici, jež momentálně činí 80 USD. Hra nebude náročná na zařízení ani na internetové připojení.

Tokenomika

SLEEP vyvinul 2 tokeny:

 1. $ZZZ – herní token na Binance Smart Chainu s neomezenou zásobou. Pomocí tohoto tokenu si budete schopni vydělávat ve hře a vylepšovat a opravovat NFT.
 2. $SLEEP – governance token s maximální zásobou 1 000 000 000 jednotek na Binance Smart Chainu. Budete si za něj moci koupit NFT, rozhodovat díky službě DAO a zvyšovat výdělky.

Ekonomika

 • Zamykání telefonu při řízení auta v režimu driving.
 • Uzamčení telefonu během spánku v rámci režimu spánku.
 • Pronájem NFT ostatním hráčům.
 • Obchodování NFT s ostatními hráči za účelem zisku.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Na to, jak je projekt nový, mě překvapuje jeho velká komunita. Také mě zaujala originalita projektu. Má velmi nabytou a zajímavou Road Map. Co se týče webových stránek, některé věci, jako například odkaz na Telegram, jsou zde špatně vyhledatelné. Od října 2022 zmizela možnost nakoupit NFT. Těžko říct, jaká bude budoucnost projektu. Za Charlie Gaming však projekt nadále sledujeme, jelikož nás velice zaujal.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář