Přihlásit se
Přidej se k nám
« Mytheria: Clash of Pantheons KingSpeed »

StarSharks

Publikováno: 12.11.2022

StarSharks je komunitou řízená NFT hra vyvinutá na Binance Smart Chain. Hráči mohou vlastnit, obchodovat, tvořit a soutěžit o odměny. Využijte své žraločí mazlíčky v různých hrách v rámci Shark metaverse.

Ukázka ze hry

Základní informace

Podstatou StarSharks je využívání stejných postav v různých hrách v rámci žraločího světa. Shark metaverse je definován tak, aby měli hráči spoluvytvářením obsahu a gameplaye kontrolu nad svými NFT. Hráči se mohou zabavit vzájemnou komunikací a vytvářet zisk.

Road Map

Fáze 1:

 • Spuštění první hry (StarSharks, Warrior).
 • Systém boostování.
 • Stakování SSS.
 • DAO správa v1.
 • Spuštění kampaně Shark Adventurer (Žraločí dobrodruh).
 • Spuštění NFT Shark Commander (Žraločí velitel).
 • Spuštění partnerského programu StarSharks.
 • Spuštění Treasure box.
 • Nový herní režim (Kulatý stůl).
 • Spuštění verze pro iOS.

Fáze 2:

 • INO druhé hry.
 • Hackathon vývoj nezávislé hry.
 • IDO Launchpad.
 • IGO Launchpad.
 • Doplnění DeFi funkcí (optimalizace výnosů, půjček atd.).
 • Spuštění druhé hry (StarSharks Land – pracovní název).
 • Spuštění první hry vytvořené ve spolupráci s jiným studiem.
 • LP farming na DEX.
 • Oficiální zalistování na 1-3 CEX.

Fáze 3:

 • Rozšíření veřejných chainů.
 • Spuštění vlastního sidechainu.
 • SDK pro vývoj hry.

Fáze 4:

 • Spuštění třetí hry.

O hře

StarSharks obsahuje různé režimy:

– Adventure mode: hráč může odemknout nové úrovně dobrodružství a projít storyline.

– PvE bitva: žraločí bojovníci si vyberou úroveň dobrodružství a bojují.

– PvP bitva: hráči se objeví v zápase s protivníkem vybraným na základě hodnocení. Dva spřátelené týmy se stejným hodnocením jsou propojeny do vzájemného utkání. Vítěz získá odměnu v podobě vyššího hodnocení a $SEA.

– Simulace výchovy žraloků: najdeme zde mechanismy jako základní výchova (Basic Raising), pokročilá výchova (Advanced Raising), dědění žraločích atributů (Inheritance of Shark Attributes) a žraločí seznam (Shark List). Přínosem těchto simulací je optimalizace žraločích genů.

– StarShark Lands: hráči mohou vylepšovat a chránit svá území, aby je následně využili ke zlepšení žraločích schopností. Tato území nabízejí výhody, jako například tokeny $SEA, ingredience pro syntézu lektvarů zvyšujících zkušenosti, přizpůsobená území a materiály pro generování vzácných karet. Mechanika je založena na stavbě, využívání a aukcích pozemků a týmových bitvách.

– Žraločí závody: jedná se o 3D parkurové závody NFT žraloků z pohledu třetí osoby, jež lze využít ve hrách napříč platformou k získávání $SSS a vzácných karet.

– Karty StarSharks: jedná se o tahovou karetní hru, ve které získáváte $SSS na základě taktiky, strategie a druhu karet.

– Aréna: v tomto režimu mohou hráči získávat tokeny $SEA. Za umístění v žebříčku lze vyhrát $SSS. Hraje se v měsíčních sezónách a pro účast je nutné vlastnit minimálně 3 žraloky.

– Kulatý stůl: v tomto režimu hrajete proti ostatním hráčům ve vyřazovacím systému. Pro vstup si hráč musí zakoupit lístek za 100 $SEA. Odměnou za první místo je 560 $SEA a za druhé 160 $SEA.

Požadavky na hráče

Základní požadavky jsou PC nebo mobilní zařízení, 138 MB volného prostoru a peněženka podporující Binance Smart Chain (BSC).

Tokenomika

V ekonomice StarSharks najdete systém dvou tokenů:

– $SSS: governance token s celkovou zásobou 100 milionů. Držitelům poskytuje práva na sdílení hodnot duševního vlastnictví StarSharks metaverza prostřednictvím DAO. Hráči a investoři mohou token získat prostřednictvím směny, jako odměnu za umístění v PvP žebříčku nebo jako odměnu za doporučení.


– $SEA: herní měna s maximální zásobou 200 milionů, kterou hráči používají k budování vlastních zkušeností v metaverzu. Lze ji získat vítězstvím v bitvách a v režimu Aréna.

V rámci stakování lze uzamknout své $SSS tokeny v DAO prostřednictvím oficiálních webových stránek StarSharks pro získání podílu na většině (více než 70 %) výdělků platformy.

Mezi výhody stakování $SSS patří hlasovací práva, rozhodování o budoucnosti projektu a posílení governance tokenu.

Ekonomika

Existuje několik způsobů, jak získávat odměny a vydělávat ve StarSharks:

 • Plněním denních úkolů lze získat $SEA tokeny.
 • V PvP nebo PvE sezónních bitvách mohou hráči v závislosti na výsledku získat nebo ztratit PvP body. 500 nejlepších hráčů získá slušné bonusové $SSS balíčky.
 • Zapůjčením StarSharks NFT na 6 hodin získá pronajímatel část $SEA odměny.

Partneři

Investoři

Tým

Franky – generální ředitel.

Turi – spoluzakladatel, producent.

Kevin – spoluzakladatel, technický ředitel.

Vanessa – spoluzakladatelka, marketingová ředitelka.

Názor analytika

„StarSharks je blockchainová herní platforma. Nenabízí pouze jednu herní kategorii, ale řadu vzájemně propojených her, které integrují její metaverzum a vytvářejí nezávislé duševní vlastnictví. Tým vyvinul celkem 5 her, z nichž každá má jiné nastavení, herní vylepšení a sofistikované funkce.

Líbí se mi, že tým StarSharks vytvořil motivační programy podporující rozšiřování komunity. Hráči mohou získat odměny za pozvání přátel a sdílení zážitků z této 3D antropomorfní hry, aplikované na mobilní herní platformu.

Důvěryhodné projekty se hledají těžce, proto je dobré vědět, že vývojáři StarSharks mysleli i na zabezpečení aktiv v peněžence uživatele. Hra byla auditována více než jednou společností třetí strany, což je taktéž ukazatel spolehlivosti.

Tým se rozhodl vyvíjet hru na BNB chainu kvůli výhodám pro hráče – nižší gas fee a spousta uživatelů, což vytváří silnější komunitu. Tým se chystá rozšířit ekosystém StarSharks budováním vlastního vedlejšího řetězce, aby byla všechna herní data plně decentralizovaná. Zmínili též nabídku svých IDO a IGO Launchpadů projektům s velkým potenciálem, aby mohli spolupracovat a vybudovat komplexnější metaverzum. Začnou se také propojovat s dalšími řetězci, jako je Ethereum, Solana a Polygon.

Jak víme, obchodování s kryptoměnami podléhá vysokému riziku. Věřím, že díky použití governance tokenu se jedná o stabilní projekt, do kterého lze investovat. Tým bere vážně každý krok, proto bych tuto hru doporučila.“

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 12.11.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář