Přihlásit se
Přidej se k nám
« Mytheria: Clash of Pantheons KingSpeed »

StarSharks

Publikováno: 12.11.2022

StarSharks je komunitou řízená NFT hra vyvinutá na Binance Smart Chain. Hráči mohou vlastnit, obchodovat, tvořit a soutěžit o odměny. Využijte své žraločí mazlíčky v různých hrách v rámci Shark metaverse.

Ukázka ze hry

Základní informace

Podstatou StarSharks je využívání stejných postav v různých hrách v rámci žraločího světa. Shark metaverse je definován tak, aby měli hráči spoluvytvářením obsahu a gameplaye kontrolu nad svými NFT. Hráči se mohou zabavit vzájemnou komunikací a vytvářet zisk.

Road Map

Fáze 1:

 • Spuštění první hry (StarSharks, Warrior).
 • Systém boostování.
 • Stakování SSS.
 • DAO správa v1.
 • Spuštění kampaně Shark Adventurer (Žraločí dobrodruh).
 • Spuštění NFT Shark Commander (Žraločí velitel).
 • Spuštění partnerského programu StarSharks.
 • Spuštění Treasure box.
 • Nový herní režim (Kulatý stůl).
 • Spuštění verze pro iOS.

Fáze 2:

 • INO druhé hry.
 • Hackathon vývoj nezávislé hry.
 • IDO Launchpad.
 • IGO Launchpad.
 • Doplnění DeFi funkcí (optimalizace výnosů, půjček atd.).
 • Spuštění druhé hry (StarSharks Land – pracovní název).
 • Spuštění první hry vytvořené ve spolupráci s jiným studiem.
 • LP farming na DEX.
 • Oficiální zalistování na 1-3 CEX.

Fáze 3:

 • Rozšíření veřejných chainů.
 • Spuštění vlastního sidechainu.
 • SDK pro vývoj hry.

Fáze 4:

 • Spuštění třetí hry.

O hře

StarSharks obsahuje různé režimy:

– Adventure mode: hráč může odemknout nové úrovně dobrodružství a projít storyline.

– PvE bitva: žraločí bojovníci si vyberou úroveň dobrodružství a bojují.

– PvP bitva: hráči se objeví v zápase s protivníkem vybraným na základě hodnocení. Dva spřátelené týmy se stejným hodnocením jsou propojeny do vzájemného utkání. Vítěz získá odměnu v podobě vyššího hodnocení a $SEA.

– Simulace výchovy žraloků: najdeme zde mechanismy jako základní výchova (Basic Raising), pokročilá výchova (Advanced Raising), dědění žraločích atributů (Inheritance of Shark Attributes) a žraločí seznam (Shark List). Přínosem těchto simulací je optimalizace žraločích genů.

– StarShark Lands: hráči mohou vylepšovat a chránit svá území, aby je následně využili ke zlepšení žraločích schopností. Tato území nabízejí výhody, jako například tokeny $SEA, ingredience pro syntézu lektvarů zvyšujících zkušenosti, přizpůsobená území a materiály pro generování vzácných karet. Mechanika je založena na stavbě, využívání a aukcích pozemků a týmových bitvách.

– Žraločí závody: jedná se o 3D parkurové závody NFT žraloků z pohledu třetí osoby, jež lze využít ve hrách napříč platformou k získávání $SSS a vzácných karet.

– Karty StarSharks: jedná se o tahovou karetní hru, ve které získáváte $SSS na základě taktiky, strategie a druhu karet.

– Aréna: v tomto režimu mohou hráči získávat tokeny $SEA. Za umístění v žebříčku lze vyhrát $SSS. Hraje se v měsíčních sezónách a pro účast je nutné vlastnit minimálně 3 žraloky.

– Kulatý stůl: v tomto režimu hrajete proti ostatním hráčům ve vyřazovacím systému. Pro vstup si hráč musí zakoupit lístek za 100 $SEA. Odměnou za první místo je 560 $SEA a za druhé 160 $SEA.

Požadavky na hráče

Základní požadavky jsou PC nebo mobilní zařízení, 138 MB volného prostoru a peněženka podporující Binance Smart Chain (BSC).

Tokenomika

V ekonomice StarSharks najdete systém dvou tokenů:

– $SSS: governance token s celkovou zásobou 100 milionů. Držitelům poskytuje práva na sdílení hodnot duševního vlastnictví StarSharks metaverza prostřednictvím DAO. Hráči a investoři mohou token získat prostřednictvím směny, jako odměnu za umístění v PvP žebříčku nebo jako odměnu za doporučení.


– $SEA: herní měna s maximální zásobou 200 milionů, kterou hráči používají k budování vlastních zkušeností v metaverzu. Lze ji získat vítězstvím v bitvách a v režimu Aréna.

V rámci stakování lze uzamknout své $SSS tokeny v DAO prostřednictvím oficiálních webových stránek StarSharks pro získání podílu na většině (více než 70 %) výdělků platformy.

Mezi výhody stakování $SSS patří hlasovací práva, rozhodování o budoucnosti projektu a posílení governance tokenu.

Ekonomika

Existuje několik způsobů, jak získávat odměny a vydělávat ve StarSharks:

 • Plněním denních úkolů lze získat $SEA tokeny.
 • V PvP nebo PvE sezónních bitvách mohou hráči v závislosti na výsledku získat nebo ztratit PvP body. 500 nejlepších hráčů získá slušné bonusové $SSS balíčky.
 • Zapůjčením StarSharks NFT na 6 hodin získá pronajímatel část $SEA odměny.

Partneři

Investoři

Tým

Franky – generální ředitel.

Turi – spoluzakladatel, producent.

Kevin – spoluzakladatel, technický ředitel.

Vanessa – spoluzakladatelka, marketingová ředitelka.

Názor analytika

„StarSharks je blockchainová herní platforma. Nenabízí pouze jednu herní kategorii, ale řadu vzájemně propojených her, které integrují její metaverzum a vytvářejí nezávislé duševní vlastnictví. Tým vyvinul celkem 5 her, z nichž každá má jiné nastavení, herní vylepšení a sofistikované funkce.

Líbí se mi, že tým StarSharks vytvořil motivační programy podporující rozšiřování komunity. Hráči mohou získat odměny za pozvání přátel a sdílení zážitků z této 3D antropomorfní hry, aplikované na mobilní herní platformu.

Důvěryhodné projekty se hledají těžce, proto je dobré vědět, že vývojáři StarSharks mysleli i na zabezpečení aktiv v peněžence uživatele. Hra byla auditována více než jednou společností třetí strany, což je taktéž ukazatel spolehlivosti.

Tým se rozhodl vyvíjet hru na BNB chainu kvůli výhodám pro hráče – nižší gas fee a spousta uživatelů, což vytváří silnější komunitu. Tým se chystá rozšířit ekosystém StarSharks budováním vlastního vedlejšího řetězce, aby byla všechna herní data plně decentralizovaná. Zmínili též nabídku svých IDO a IGO Launchpadů projektům s velkým potenciálem, aby mohli spolupracovat a vybudovat komplexnější metaverzum. Začnou se také propojovat s dalšími řetězci, jako je Ethereum, Solana a Polygon.

Jak víme, obchodování s kryptoměnami podléhá vysokému riziku. Věřím, že díky použití governance tokenu se jedná o stabilní projekt, do kterého lze investovat. Tým bere vážně každý krok, proto bych tuto hru doporučila.“

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 12.11.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář