Přihlásit se
Přidej se k nám
« Pethereum Aavegotchi »

Tank Battle

Publikováno: 28.5.2022

Tank battle (Tankové bitvy) je strategická hra, v níž mohou uživatelé kooperovat se spoluhráči v PvE módu nebo bojovat o odměny v PvP módu.

Oficiální trailer

Základní informace

Tank Battle je hra ve zcela novém stylu s různými herními módy. Uživatel nebude ve hře úspěšný, pokud bude hrát samostatně. Pro hráče je tedy výhodné oslovit své přátele, aby se připojili k jejich bitvám o hodnotné odměny. Strategické a týmové myšlení mezi hráči je klíčem k získání cenných zdrojů, vylepšování svých tanků a vytvoření neporazitelné jednotky, jež bude dobývat světy. Na webových stránkách je dostupná první verze hry, pro jejíž spuštění se stačí zaregistrovat a připojit krypto peněženku. Po vstupu do hry obdržíte dva tanky zdarma, které však nemůžete prodat. Hra je k dispozici v obchodě Google Play a Apple Store.

Road Map

Listopad 2021
– Výtvarný návrh a vývoj hry.
– Whitepaper.
– Webové stránky verze 1.0.
– Gameplay demo video.

Prosinec 2021
– Webové stránky verze 2.0.
– Budování komunity fáze 1.
– Private sale.
– Audit „Chytrých smluv“.

Leden 2022
– NFT marketplace.
– Předběžný prodej NFT.
– Veřejný prodej & zalistování.
– Beta test hry.

Q1 2022
– Vydání verze hry 1.0.
– Vydání hry pro systém Android.
– Aukce a pronájem tanků.
– Zalistování na CEX.

Q2 2022
– Aktualizace modelů.
– Mód PvP.
– 1. sezóna turnajů.

Q3 2022
– Zveřejnění mapy.
– Mód Aliance war.
– iOS verze.

Q4 2022
– Modernizace rozhraní.
– 1. e-sport Sezóna.
– Přidání nových funkcí.

O hře

Minimální počet tanků potřebných pro bitvu je jeden a maximální počet je pět. Tanky se dělí do několika tříd a všechny mají různé vlastnosti, které pomáhají jednotce v různých taktických situacích. Uspořádání jednotky vyžaduje promyšlenou vítěznou strategii.

PvE – Hráči mohou v každé bitvě postavit jeden až pět tanků. Uživatelé před zápasem vidí rozestavení soupeřových tanků, tudíž si mohou rozmístit své jednotky a vymyslet strategii, jež zvýší šance na vítězství.

PvP – Hráči se mohou zapojit do bitvy s celou jednotkou tří až pěti tanků a bojovat proti ostatním. Výběr protivníků bude založen na adekvátní úrovni hráče. Uživatelé si vyberou jednoho náhodného protivníka a připraví se k bitvě.

Tokenomika

$TBL je governance token, jenž se oficiálně používá v celém systému hry. Jeho využití je následující: staking, farming, obchodování na marketplace a nákup NFT. Celkem je k dispozici 1 000 000 000 tokenů $TBL a lze jej zakoupit na DEX.

Dále je ve hře využíváno zlato, které lze získat směnou za $TBL a naopak. Zlato je nejcennější herní měnou. Užívá se k nákupu beden a téměř všech herních funkcí a mimo jiné pomáhá snižovat poplatky za potvrzení transakcí.

Partneři

Tým

Názor analytika

Barevná nenáročná mobilní hra s tanky, kde je velkým lákadlem Play-2-Earn. Hra nabízí nespočet možností, jak vylepšit své tanky a tím získat výhodu a vyhrávat v bitvách. Přesně tento princip mi připomněl hru Cats: Crash Arena, která byla v roce 2018 velmi populární. Možnost kombinovat jednotky na herní ploše tak, aby se navzájem podporovaly a bylo dosaženo určitého efektu pro všechny, mi evokuje žánr auto-chess. Hra je velmi jednoduchá a nejspíše bude i velmi návyková.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář