Přihlásit se
Přidej se k nám
« Pethereum Aavegotchi »

Tank Battle

Publikováno: 28.5.2022

Tank battle (Tankové bitvy) je strategická hra, v níž mohou uživatelé kooperovat se spoluhráči v PvE módu nebo bojovat o odměny v PvP módu.

Oficiální trailer

Základní informace

Tank Battle je hra ve zcela novém stylu s různými herními módy. Uživatel nebude ve hře úspěšný, pokud bude hrát samostatně. Pro hráče je tedy výhodné oslovit své přátele, aby se připojili k jejich bitvám o hodnotné odměny. Strategické a týmové myšlení mezi hráči je klíčem k získání cenných zdrojů, vylepšování svých tanků a vytvoření neporazitelné jednotky, jež bude dobývat světy. Na webových stránkách je dostupná první verze hry, pro jejíž spuštění se stačí zaregistrovat a připojit krypto peněženku. Po vstupu do hry obdržíte dva tanky zdarma, které však nemůžete prodat. Hra je k dispozici v obchodě Google Play a Apple Store.

Road Map

Listopad 2021
– Výtvarný návrh a vývoj hry.
– Whitepaper.
– Webové stránky verze 1.0.
– Gameplay demo video.

Prosinec 2021
– Webové stránky verze 2.0.
– Budování komunity fáze 1.
– Private sale.
– Audit „Chytrých smluv“.

Leden 2022
– NFT marketplace.
– Předběžný prodej NFT.
– Veřejný prodej & zalistování.
– Beta test hry.

Q1 2022
– Vydání verze hry 1.0.
– Vydání hry pro systém Android.
– Aukce a pronájem tanků.
– Zalistování na CEX.

Q2 2022
– Aktualizace modelů.
– Mód PvP.
– 1. sezóna turnajů.

Q3 2022
– Zveřejnění mapy.
– Mód Aliance war.
– iOS verze.

Q4 2022
– Modernizace rozhraní.
– 1. e-sport Sezóna.
– Přidání nových funkcí.

O hře

Minimální počet tanků potřebných pro bitvu je jeden a maximální počet je pět. Tanky se dělí do několika tříd a všechny mají různé vlastnosti, které pomáhají jednotce v různých taktických situacích. Uspořádání jednotky vyžaduje promyšlenou vítěznou strategii.

PvE – Hráči mohou v každé bitvě postavit jeden až pět tanků. Uživatelé před zápasem vidí rozestavení soupeřových tanků, tudíž si mohou rozmístit své jednotky a vymyslet strategii, jež zvýší šance na vítězství.

PvP – Hráči se mohou zapojit do bitvy s celou jednotkou tří až pěti tanků a bojovat proti ostatním. Výběr protivníků bude založen na adekvátní úrovni hráče. Uživatelé si vyberou jednoho náhodného protivníka a připraví se k bitvě.

Tokenomika

$TBL je governance token, jenž se oficiálně používá v celém systému hry. Jeho využití je následující: staking, farming, obchodování na marketplace a nákup NFT. Celkem je k dispozici 1 000 000 000 tokenů $TBL a lze jej zakoupit na DEX.

Dále je ve hře využíváno zlato, které lze získat směnou za $TBL a naopak. Zlato je nejcennější herní měnou. Užívá se k nákupu beden a téměř všech herních funkcí a mimo jiné pomáhá snižovat poplatky za potvrzení transakcí.

Partneři

Tým

Názor analytika

Barevná nenáročná mobilní hra s tanky, kde je velkým lákadlem Play-2-Earn. Hra nabízí nespočet možností, jak vylepšit své tanky a tím získat výhodu a vyhrávat v bitvách. Přesně tento princip mi připomněl hru Cats: Crash Arena, která byla v roce 2018 velmi populární. Možnost kombinovat jednotky na herní ploše tak, aby se navzájem podporovaly a bylo dosaženo určitého efektu pro všechny, mi evokuje žánr auto-chess. Hra je velmi jednoduchá a nejspíše bude i velmi návyková.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář