Přihlásit se
Přidej se k nám
« Genopets Big Time »

The Parallel

Publikováno: 22.4.2022

Svět z kostek, které sbíráte a stavíte si vlastní NFT!

Hodnocení projektu The Parallel
Celkové hodnocení hry The Parallel

Základní informace

The Parallel je metaverse, který na první pohled vypadá jako levná kopie Minecraftu. Je to svět z kostek, ale ten se bude vyvíjet a bude v něm možné vytvořit téměř cokoliv.

Obrázek světa the Paralllel

Zdroj: https://theparallel.io/

Díky neomezené tvůrčí síle představivosti jsou hráči designéry svého vlastního světa a mohou spolupracovat s ostatními na budování neomezeného vesmíru The Parallel.

Výtvory hráčů budou chráněny bezpečným vlastnictvím autorských práv prostřednictvím systému Hydra, což je technologie, která překonává současnou ochranu autorských práv. Tato technologie využívá umělou inteligenci pro skenování identity, aby zajistila, že každý vytvořený NFT je jedinečný – žádné dva NFT nemají více než 85 % společných znaků. To znamená, že hráči mohou převzít konečné vlastnictví svého jedinečného výtvoru a generovat příjmy z licencování nebo pronájmu samotného NFT, aniž by se museli obávat potenciálního plagiátorství.

Tvůrci se zaměřují na směr Enjoy-To-Play. Vytváří svět strategicky navržený tak, aby každému hráči poskytoval plnou autonomii. Chtějí, aby hráči vydělávali peníze tím, co je baví, ne tím, co baví zakladatele projektu. Hráči přitom mají možnost vydělávat SKUTEČNÉ peníze v podobě kryptoměny $PRL nebo hodnotných NFT. Chcete být dobrodruhem? Umělcem? Architektem? Sochařem? Válečníkem? Zpěvákem? V The Parallel je to možné.

Dlouhodobým cílem je vytvořit komunitu tvůrců, která se bude bavit tím, co dělá. Získat tak sbírku mistrovských děl a zhmotnit největší krypto komunitu nadšenců i nenadšenců krypto světa.

Road Map

Fáze 1.
IDO.
Prodej NFT krabic.
NFT Paragon Creator.
Spuštění marketplace.

Fáze 2.
Private test.
Alpha test.
Spuštění hry.
Následující hra Runes Hunter Series.
Integrace SDK pro tvůrce her a zábavní studia.
Integrace VR Action.

Fáze 3.
Koncept otevřeného světa.
Prodej pozemků.
Alpha test otevřeného světa.
Beta test otevřeného světa.
Zpřístupnění a spuštění otevřeného světa.

O hře

Svět je tvořen runami, které se sbírají a vyrábějí se z nich různé další věci. V první hře, která bude existovat, by měla být možnost kácet stromy a tím runy získávat. Každé vytěžení bude transparentní a hráči tak budou moci sledovat svůj postup.

Suroviny ze hry The Parallel

Zdroj: https://theparallel.io/

Z run dále budete tvořit paragony. Paragon je jakákoliv postava, budova, příšera… vytvořená vámi, která se tak stane vaším NFT. Další hra bude inspirovaná seriálem Squid Game, v Česku se hra obecně nazývá „Cukr, káva, limonáda…“. Prozatím bylo spuštěno základní vytváření Paragonů, ale stále se čeká na ochranný systém Hydra a na lepší nástroje ke tvorbě.

Požadavky na hráče

Projekt nevyžaduje určitou časovou náročnost, hrát ho můžete ve svém volném čase. Některé závody nebo události mohou být v určitý čas, nicméně jinak můžete hru svobodně hrát, těžit a vyrábět kdykoliv se Vám zachce.

Hra navíc není nijak graficky náročná a není zapotřebí žádné speciální techniky.

Monetizace

Ve hře můžeme vydělat mnoha způsoby. Je to buď hraní her, jež tvůrci plánují implementovat a spouštět, nebo těžbou vzácných run, které bude možné prodávat na Marketplace projektu. Zde bude také možné prodávat výtvory z run, jež sami vytvoříte. Každé vaše dílo je originálem a nikdo nemůže postavit stejné. Maximální možná shoda děl nemůže být vyšší než 85 %. Můžete tak třeba stavět kontroverzní osoby, světová díla, nebo svoje vlastní originální kusy.

Tokenomika

Celkové množství tokenů je 1,000,000,000 jednotek Parallel (PRL).

Token byl zalistován 28. 12. ve 14 hodin SEČ. Je veden na Binance Smart Chain a nalezneme ho na decentralizovaných burzách PancakeSwap a Hoo.

Token má sloužit na stakování a farmaření, ale také jako poplatková a platební jednotka na tržišti a odměna ve hrách.

CoinMarketCap

Ve hře bude jiný token: PowerStone. Jeho počet je neomezený a bude se používat jako měna v metaverzu.

Graf tokenomiky projektu the Parallel

Zdroj: https://docs.theparallel.io/tokenomic/prl-the-governance-token

Stakování

Stakování bylo spuštěno na začátku dubna a stakovat můžete přímo na hlavní stránce projektu: https://theparallel.io/mining.

Ze stakování prozatím získáváte i základní runy.

Partneři

Tým

Louis Nguyen – Generální ředitel, více než 5 let zkušeností v oblasti blockchain a fintech.

Bui Ba Hien – Provozní ředitel, CEO Box Studio 10 let zkušeností v marketingu a herním průmyslu.

Tým projektu the Parallel

Zdroj: https://theparallel.io/

Poradci projektu

Harry Holmwood – 28 let v herním průmyslu, člen týmu Sony při uvedení PlayStation na trh, spoluzakladatel Stardew Valley, generální ředitel Magicave.

Hung Dinh – Zakladatel společností RADA, JoomlArt, DesignBold, VIC Partners.

Santiago R Santos – Investování do kryptoaktiv ve společnosti ParaFi Capital, zakladatel společnosti Roca Capital, poradce společnosti Synthetix.

Názor analytika

„Hru jsme měli možnost sledovat od začátku, kdy vypadala jako levná kopie Minecraftu, ovšem v kryptosvětě. Projekt se tvářil tak, že nemůže a nebude mít konkurenci. Při zalistování tokenu udělal show, kterou jsem do té doby neviděl a bylo vidět, že si je projekt naprosto jistý každým svým krokem a svou dokonalostí.

Jenže se zmýlili a opak byl pravdou. Token neudělal žádný boom, projektu se nepodařilo napoprvé spustit stakování, na které se čekalo o více než čtvrt roku déle a vývoj hry se zasekl na jinak geniálním ochranném prvku Hydra. Opakované označování na discordu nebylo tak zajímavé a proto více než polovina discordu projekt opustila. Hra tedy stagnuje a lidé odcházejí, projekt si dokonce většinu reakcí na oznámení dává sám.

Studená sprcha, rychle rozjetý projekt narazil na zeď a jeho tempo je pryč, zájem opadl a i když má projekt stále potenciál, měl na daleko víc.

Po spuštění bude metaverzum dále poměrně zajímavé a nabízí mnoho příležitostí, jak na něm vydělat. Je tedy jen na vašem uvážení, zda si projekt získá vaši přízeň.“

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář