Přihlásit se
Přidej se k nám
« Heroes TD Moniwar »

Treeverse

Publikováno: 26.11.2022

Treeverse je Play-2-Earn MMORPG hra pro mobilní zařízení, umožňující uživatelům využívat NFT v otevřeném interaktivním světě.

Oficiální trailer

Základní informace

Treeverse je Free-2-Play MMORPG hra kombinující společenské prvky, bojový systém a mechaniku Play-2-Earn. takže hráči mohou vydělávat hraním a postupovat na vyšší úrovně v herním systému.

Vývojáři se zaměřují na poskytování společenského herního zážitku, takže mnoho z připravovaných funkcí k tomu bude směřovat.

Road Map

Nejsou dostupné bližší informace a na webových stránkách chybí Road Map.

O hře

Treeverse je komunitní hra zaměřená na NFT, která se může pochlubit různými herními režimy:

 

   Quests and Exploration: Úkoly nabízené NPC postavami s jedinečnými příběhy a střetnutími v daných lokacích pomohou hráči objevovat svět Treeverse.

    – Building and Forging: Hrajte za majitele pozemků nebo kováře. Hráči mohou na svých pozemcích stavět domy a umožnit v nich pobyt ostatním dobrodruhům nebo je držet v soukromí pro návštěvy a posezení s přáteli. Hráči mohou získávat vzácné suroviny a vyrábět speciální zbraně, s nimiž lze obchodovat na marketplace.

    – Cooperate and Fight: V mnoha lokacích můžete bojovat samostatně nebo v týmu proti mocným nestvůrám. Hráči musí být připraveni na každou výzvu a boj, aby se stali těmi nejsilnějšími dobrodruhy.

Existuje mnoho dovedností, jejichž úroveň lze vylepšovat, například útok zblízka a na dálku, magie, řemeslná výroba, těžba, dřevorubectví a rybolov.

Kolekce Treeverse zahrnují NFT zvaná NFTrees, Plots a Timeless.

    – NFTrees: Tyto stromy mohou v závislosti na svých vlastnostech produkovat jedinečné plody, jež si mohou majitelé nacenit. Ostatní hráči je mohou kupovat a konzumovat, aby získali dočasný boost (posílení).

    – Plots: Hráči mohou uvnitř Treeverse umisťovat pozemky a stavět na nich. Lze je upravit do podoby domova s možností uzpůsobení interiéru i exteriéru. Lze je také pronajímat ostatním hráčům za cenu určenou majitelem.

    – Timeless: Hráči Treeverse se mohou odlišit od ostatních pomocí jedinečných anime postav. Jsou navrženy tak, aby mohly existovat v řadě virtuálních světů. Jsou však čistě „kosmetické”, bez specifických dovedností.

Požadavky na hráče

Hra je dostupná v prohlížeči na jakémkoli mobilním zařízení se systémem Android.

Treeverse je Free-2-Play.

Tokenomika

Zatím nejsou k dispozici oficiální dokumenty popisující tokenomiku.

Herní tokeny jsou na blockchainu ERC20.

    – $ROOT je governance token.

    – $SEED token mohou hráči získat ve hře.

Ekonomika

Režim Play-2-Earn bude zahrnovat odměny za MMORPG aktivity, jako je farming a boj s moby. Později budou přidány války guild a komunitní funkce.

Hráči mohou pomocí NFTrees produkovat ovoce, které pak mohou prodávat ostatním hráčům. Mohou také umisťovat a upravovat pozemky a pronajmout je jiným hráčům.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Treeverse je ještě v rané fázi vývoje a plánuje mnoho nových funkcí na podporu aktivity, např. minihry, guildy, domácí mazlíčky a další. Tato hra byla vytvořena v retro stylu podobném Pokémonům. Jistě přiláká mnoho fanoušků tohoto typu umění.

Tým Endless Clouds je poměrně zkušený, protože pracoval na hrách jako LoL, Rainbow 6 Siege, Horizon Zero Dawn, Dark Souls 3, Marvel Spiderman a další. Mají skvělé předpoklady k rozkvětu Treeverse. 1. srpna 2022 vydali první kolekci NFT v podobě 10 420 soukromých pozemků nazvaných „Founders‘ Private Plot“. Cena každého z nich byla stanovena na 520 USD. Kolekce se vyprodala během hodiny, což mě nadchlo a vidím v tom potenciál hry do budoucna.

Tým je poměrně aktivní a každý měsíc jsou vydávány aktualizace, aby byla komunita dobře informována. Vylepšování hry probíhá průběžně. Od posledního čtvrtletí 2021 se týmu podařilo rozšířit účet na Twitteru o přibližně 50 000 sledujících.

Skvělou vlastností Treeverse je, že ke hře nemusíte vlastnit krypto peněženku, žádné NFT ani být Web 3.0 nadšenci. Hra je jednoduchá, uživatelsky přívětivá a navíc zábavná. Zároveň je ale stále ještě v plenkách, takže se těším, co bude dál!”

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 26.11.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář