Přihlásit se
Přidej se k nám
« Heroes TD Moniwar »

Treeverse

Publikováno: 26.11.2022

Treeverse je Play-2-Earn MMORPG hra pro mobilní zařízení, umožňující uživatelům využívat NFT v otevřeném interaktivním světě.

Oficiální trailer

Základní informace

Treeverse je Free-2-Play MMORPG hra kombinující společenské prvky, bojový systém a mechaniku Play-2-Earn. takže hráči mohou vydělávat hraním a postupovat na vyšší úrovně v herním systému.

Vývojáři se zaměřují na poskytování společenského herního zážitku, takže mnoho z připravovaných funkcí k tomu bude směřovat.

Road Map

Nejsou dostupné bližší informace a na webových stránkách chybí Road Map.

O hře

Treeverse je komunitní hra zaměřená na NFT, která se může pochlubit různými herními režimy:

 

   Quests and Exploration: Úkoly nabízené NPC postavami s jedinečnými příběhy a střetnutími v daných lokacích pomohou hráči objevovat svět Treeverse.

    – Building and Forging: Hrajte za majitele pozemků nebo kováře. Hráči mohou na svých pozemcích stavět domy a umožnit v nich pobyt ostatním dobrodruhům nebo je držet v soukromí pro návštěvy a posezení s přáteli. Hráči mohou získávat vzácné suroviny a vyrábět speciální zbraně, s nimiž lze obchodovat na marketplace.

    – Cooperate and Fight: V mnoha lokacích můžete bojovat samostatně nebo v týmu proti mocným nestvůrám. Hráči musí být připraveni na každou výzvu a boj, aby se stali těmi nejsilnějšími dobrodruhy.

Existuje mnoho dovedností, jejichž úroveň lze vylepšovat, například útok zblízka a na dálku, magie, řemeslná výroba, těžba, dřevorubectví a rybolov.

Kolekce Treeverse zahrnují NFT zvaná NFTrees, Plots a Timeless.

    – NFTrees: Tyto stromy mohou v závislosti na svých vlastnostech produkovat jedinečné plody, jež si mohou majitelé nacenit. Ostatní hráči je mohou kupovat a konzumovat, aby získali dočasný boost (posílení).

    – Plots: Hráči mohou uvnitř Treeverse umisťovat pozemky a stavět na nich. Lze je upravit do podoby domova s možností uzpůsobení interiéru i exteriéru. Lze je také pronajímat ostatním hráčům za cenu určenou majitelem.

    – Timeless: Hráči Treeverse se mohou odlišit od ostatních pomocí jedinečných anime postav. Jsou navrženy tak, aby mohly existovat v řadě virtuálních světů. Jsou však čistě „kosmetické”, bez specifických dovedností.

Požadavky na hráče

Hra je dostupná v prohlížeči na jakémkoli mobilním zařízení se systémem Android.

Treeverse je Free-2-Play.

Tokenomika

Zatím nejsou k dispozici oficiální dokumenty popisující tokenomiku.

Herní tokeny jsou na blockchainu ERC20.

    – $ROOT je governance token.

    – $SEED token mohou hráči získat ve hře.

Ekonomika

Režim Play-2-Earn bude zahrnovat odměny za MMORPG aktivity, jako je farming a boj s moby. Později budou přidány války guild a komunitní funkce.

Hráči mohou pomocí NFTrees produkovat ovoce, které pak mohou prodávat ostatním hráčům. Mohou také umisťovat a upravovat pozemky a pronajmout je jiným hráčům.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Treeverse je ještě v rané fázi vývoje a plánuje mnoho nových funkcí na podporu aktivity, např. minihry, guildy, domácí mazlíčky a další. Tato hra byla vytvořena v retro stylu podobném Pokémonům. Jistě přiláká mnoho fanoušků tohoto typu umění.

Tým Endless Clouds je poměrně zkušený, protože pracoval na hrách jako LoL, Rainbow 6 Siege, Horizon Zero Dawn, Dark Souls 3, Marvel Spiderman a další. Mají skvělé předpoklady k rozkvětu Treeverse. 1. srpna 2022 vydali první kolekci NFT v podobě 10 420 soukromých pozemků nazvaných „Founders‘ Private Plot“. Cena každého z nich byla stanovena na 520 USD. Kolekce se vyprodala během hodiny, což mě nadchlo a vidím v tom potenciál hry do budoucna.

Tým je poměrně aktivní a každý měsíc jsou vydávány aktualizace, aby byla komunita dobře informována. Vylepšování hry probíhá průběžně. Od posledního čtvrtletí 2021 se týmu podařilo rozšířit účet na Twitteru o přibližně 50 000 sledujících.

Skvělou vlastností Treeverse je, že ke hře nemusíte vlastnit krypto peněženku, žádné NFT ani být Web 3.0 nadšenci. Hra je jednoduchá, uživatelsky přívětivá a navíc zábavná. Zároveň je ale stále ještě v plenkách, takže se těším, co bude dál!”

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 26.11.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář