Přihlásit se
Přidej se k nám

Charlie Gaming

Objevujte s námi rozlehlé vesmíry, galaxie a zapojte se do her, které nás zaujaly, jsou zábavné, a jako bonus nám generují zisk. 

Kdo jsme?

Jsme tým vášnivých hráčů, analytiků, traderů a investorů, kteří věří, že NFT hry založené na technologii blockchain mají budoucnost a že se tento model postupně stane dominantním aspektem herního průmyslu.

Co vám přinášíme?

Cílem Charlie Gaming je provést vás světem krypto her, NFT a metaverza tak, aby to pro vás byla zábava a zároveň další příležitost, jak zhodnotit váš kapitál.

Detailní analýzy NFT her a METAVERSE projektů

Vyhledáváme projekty napříč herním spektrem tak, aby zde každý našel to své. Hry hodnotíme ze všech úhlů – od komunity, až po sílu vývojářského týmu, abyste si mohli vybrat ty nejlepší projekty na trhu, do kterých se můžete zapojit a zhodnocovat své prostředky. 

CHARLIE NEWS

Přinášíme vám aktuální dění z domova i ze světa včetně zajímavostí, které ovlivňují NFT a krypto sektor. Sledujeme pro vás všechny novinky napříč našimi projekty i mimo ně, abychom byli připraveni na vše, co nás může potkat, ovlivnit a udat jiný směr v tomto dynamickém odvětví.

Chcete být pořád v obraze?

Sledujte Charlie gaming na sociálních sítích: 

Chceš být jedním z nás?

Zajímá tě metaverse, kryptoměny a NFT hry? Možná jsi to právě ty, kdo může rozšířit naše řady!

Podívej se na nabídku volných pracovních pozic: