Přihlásit se
Přidej se k nám

Charlie news

Aktuální dění z domova i ze světa včetně zajímavostí, které ovlivňují NFT a krypto sektor. Sledujeme pro vás všechny novinky napříč našimi projekty i mimo ně, abychom byli připraveni na vše, co nás může potkat, ovlivnit a udat jiný směr v tomto odvětví.

Přehled novinek (356)

Novinka 6. 10. 2022

UPS vstupuje do metaverza

Nejnovější značkou, která vstoupila do metaverza je společnost UPS, která se zabývá logistikou a přepravou balíků. Společnost se rozhodla otevřít první virtuální showroom v metaverzu, který vytvořil Decentraland. Takový krok má pomoci oslovit více individuálních zákazníků a malých podniků.

Novinka 6. 10. 2022

Investice do blockchainových her raketově rostou

Podle nejnovější zprávy společnosti DappRadar, investice do blockchainových her raketově rostou, ačkoli celkový trh s kryptoměnami zažívá medvědí období. Velcí hráči v oblasti kryptoměn se vrhají do investic a ze zprávy vyplývá, že herní projekty od srpna 2022 shromáždily investice v hodnotě 748 milionů dolarů.

Logo Cryptoměn
Novinka 6. 10. 2022

A zase ty daně…

Studie, kterou zveřejnila kryptoanalytická společnost Coincub, ukazuje nejhorší země z hlediska míry zdanění kryptoměn. První příčku v seznamu obsadila Belgie s 33% daní z kapitálových výnosů a 50% daní z příjmů z kryptoobchodů. Za Belgií následují Izrael, Filipíny, Japonsko a Island.

Novinka 5. 10. 2022

Novinky ve hře Aavegotchi

Aavegotchi jsou vzácné krypto-sběratelské předměty na blockchainu Etherea s podporou DeFi od společnosti Aave. Mají tři atributy, které určují jejich celkovou hodnotu a vzácnost ve vesmíru Aavegotchi – sílu ducha, vlastnosti a vzhled.

Logo NFT tokenů
Novinka 5. 10. 2022

Meta přináší důležitou NFT aktualizaci

Meta oznámila aktualizaci svých funkcí NFT na Facebooku a Instagramu. Odteď obě platformy sociálních médií umožní uživatelům v USA a jiných zemích integrovat své peněženky a sdílet své vlastní NFT s přáteli a sledovateli.

Novinka 5. 10. 2022

Historie a současnost počítačových her

Počítačové hry tvoří v dnešní době běžnou součást lidského života. Mnozí z nás jejich hraním tráví dokonce většinu svého volného času.

Novinka 4. 10. 2022

Univerzita v Nankingu otevírá kurz zaměřený na metaverzum

Čínská univerzita v Nankingu vytvořila nový studijní obor věnovaný znalostem metaverza. Univerzita oznámila, že cílem je poskytnout nové kurzy související s metaverzem, které umožní mnoha dalším studentům kvalifikovat se na tuto technologii.

Novinka 4. 10. 2022

Zaregistrujte se do Illuvium Beta testu

Illuvium je velmi ambiciózní projekt, který v Charlie Gaming bedlivě sledujeme, věříme mu a pravidelně do něj investujeme.

Novinka 4. 10. 2022

Základní problémy NFT her a jejich řešení

Přední entity v NFT hrách začínají pomalu přesedlávat z pojmu Play-2-Earn na Play-&-Earn, který více připomíná model, jehož se tvůrci NFT her snaží dosáhnout.

Logo NFT tokenů
Novinka 3. 10. 2022

Apple povoluje NFT, je zde však velké „ALE“

Apple přidává do App Store standardizované přijímání aplikací založených na NFT.