Přihlásit se
Přidej se k nám

Charlie news

Aktuální dění z domova i ze světa včetně zajímavostí, které ovlivňují NFT a krypto sektor. Sledujeme pro vás všechny novinky napříč našimi projekty i mimo ně, abychom byli připraveni na vše, co nás může potkat, ovlivnit a udat jiný směr v tomto odvětví.

Přehled novinek (511)

Logo NFT tokenů
Novinka 1. 2. 2023

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Dva velké NFT projekty využívající síť Solany, budou přecházet na chainy Polygonu a Etherea v prvním čtvrtletí roku 2023, a to na základě opt-in volby držitelů NFT.

Logo NFT tokenů
Novinka 31. 1. 2023

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

O oficiálních NFT obrázcích bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa mluvil nejen celý krypto svět, byly jimi zahlceny i sociální sítě. Dokonce se o nich mluvilo v různých večerních televizních pořadech. O pár týdnů později skončil humbuk okolo celé této NFT mánie a hodnota prudce klesla.

Novinka 29. 1. 2023

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

Ambiciózní hra Bullieverse přichází s novým partnerstvím. Tentokrát se tvůrci rozhodli spojit síly s projektem Ready Player Me.

Logo NFT tokenů
Novinka 28. 1. 2023

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Big Time je akční RPG pro více hráčů, ve kterém se s přáteli vydáváš za dobrodružstvím napříč časem a prostorem.

Logo NFT tokenů
Novinka 26. 1. 2023

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Donald Trump vysvětlil, co ho vedlo k myšlence vytvořit vlastní NFT kolekci. Bývalý americký prezident je fanouškem NFT umění a obrázky s jeho podobiznou mu připadaly „docela roztomilé“.

Novinka 25. 1. 2023

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

Účastněte se bitev, získávejte odměny a rozvíjejte své bojovníky, abyste mohli bojovat s těmi nejlepšími z nejlepších! Svět BattleVerse je opravdu rozmanitý! Na své si v něm přijde opravdu každý.

Logo Cryptoměn
Novinka 23. 1. 2023

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Není třeba nikoho přesvědčovat, že spojení digitální aktiva už bylo slyšet téměř v každém koutě světa. Fakta mluví sama za sebe. Věděli jste však, že digitální aktiva se stále více stávají předmětem práce filmařů a natáčí se o nich stále více dokumentů? Představujeme vám 5 filmových snímků věnovaných kryptoměnám, které se vyplatí sledovat pro zábavné i vzdělávací účely.

Novinka 22. 1. 2023

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

League of Kingdoms je první strategická hra MMO na světě ovládaná hráči, ve které se můžete stát vlastníkem území, na kterém se odehrávají bitvy mezi aliancemi…

Novinka 20. 1. 2023

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

BMW chce využít technologii blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu. Společnost začíná využívat technologie Coinweb a Binance.

Novinka 19. 1. 2023

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Mastercard spolupracuje s Polygonem na spuštění akceleračního programu pro hudebníky, kteří chtějí využívat technologii Web 3.0.