Přihlásit se
Přidej se k nám
« Pavia Victoria VR »

FARM ME

Publikováno: 28.3.2022

Farmářská budovatelská hra pro více hráčů se survival prvky, které vám pomohou vnořit se do přitažlivého fantasy metaverza.

Oficiální trailer

Základní informace

Farm Me je budovatelská hra pro více hráčů, která běží na platformě Near Blockchain. Farm Me byla vytvořena jako farmářská hra se survival prvky, které vám pomohou se vnořit do přitažlivého fantasy metaverse.

Platformy – Android, iOS a PC

Free to Play – Free to earn, neboli zdarma k hraní a vydělávání, je nová definice a byla navržena zejména Farm Me mechanikou tržiště, ve kterém hráči hledají příležitost zahrát si hru tím, že si pronajímají NFT jiného hráče a investují svůj čas a úsilí do sdílení výhod na základě dohody o chytré smlouvě.

Play to Save: existuje kategorie Dar, kterou prezentuje Farm Me Community Fund (FMCF), jejímž cílem je podporovat projekty CSR, jako jsou projekty v oblasti životního prostředí a kulturních hodnot, prostřednictvím herních aktivit a akcí.      

Možnosti hraní: bitvy (PvE, PvP), eventy (denní, týdenní, měsíční), minihry (Krájení ovoce, závody, rybářské soutěže)

Road Map

zdroj: www.farmme.io/

O hře

Na začátku si vyberete jednu z postav: farmář, agent, policie, voják, speciální jednotka, superhrdina. Pak začnete farmařit, vytvářet produkty, chovat zvířata. Za každodenní úkoly budete získávat odměny. NFT, které může hráč ve hře vlastnit jsou: hrdina, pozemek, domácí mazlíček a zbraně.

Co hráči potřebují, aby se mohli zapojit do světa Farm Me?

 • Každá osoba si musí na trhu koupit alespoň jednoho hrdinu a jednu zemi, aby mohla začít se základními operacemi, které tvoří základ pro nové činnosti spojené s budováním farmy. Každý hrdina bude mít 0-2 pasivních dovedností. Kromě toho dostanou hráči také základní truhlu, která obsahuje zemědělské nástroje: dřevěný krumpáč, dřevěnou sekeru, dřevěnou konev, dřevěný srp a balíček 10 semínek brambor, aby mohli začít farmařit.
 • Po určité době mohou hráči získat více půdy. Během tohoto upgradu budou mít hráči také možnost získat více hrdinů a vzácných hrdinů, aby ušetřili náklady na další aktivity.
 • Maximální počet bloků, které Farm Me umožňuje hráčům otevřít, je 8 000 bloků. V závislosti na vývoji hry a potřebách hráčů se bude metaverzní svět Farm Me dále rozšiřovat.
 • Mapa Farm Me obsahuje oblasti farmaření, město, les, důl a pláž, odpovídající různorodým a zajímavým aktivitám, které mohou hráči prozkoumat.

Monetizace

Ve Farm Me můžete hrát a vydělávat mnoha způsoby:

 1. Jako investor/vlastník NFT:

Můžete nejprve investovat do NFT a poté je nabídnout k pronájmu, abyste umožnili jinému hráči pronajmout si vaše vlastní aktiva prostřednictvím $ FAME nebo podle toho sdílet výhody. Můžete také prodávat položky NFT nebo $FAME na tržišti typu peer-to-peer (Hire & Work).

 1. Jako hráč můžete profitovat několika způsoby:
 • Dokončíte všechny denní úkoly, abyste získali token $ME a sbírali úlomky, na jejichž základě vytvoříte nové NFT.
 • Účastníte se eventů ve hře a turnajů (denní/týdenní/měsíční akce) a získáváte odměny.
 • Vyhrajete kolo bitvy (role sólo/tým), abyste získali přímou odměnu v podobě tokenu $FAME a vzácných předmětů, jako jsou: Hero Shard, Pet Shard, Weapon Shard.
 • Získejte šťastný tiket účastí v loterii / denním fondu odměn.
 1. Jako KOL/Influencer

Můžete se připojit k eventům a streamovat hry, abyste přilákali nové hráče, podpořili projekt a získali odměny od komunity Farm Me.

Tokenomika

 • Token (FAME): Token je základním faktorem herní platformy a je to měna hry, používaná pro transakce

        Zatím lze koupit jen na DODO.

 • Token (ME): Sekundární token, používaný v herním ekosystému

zdroj: docs.farmme.io/token-metrics/token-supply

Partnerství

Partneri hry Farm me

zdroj: www.farmme.io/

Tým

Tým vývojářů hry Farm.me

zdroj: www.farmme.io/

Názor analytika

Projekt je řízen velmi solidním týmem s mnohaletými zkušenostmi napříč různými odvětvími. Graficky podle teaserů vypadá hra velmi dobře propracovaná a zajímavá, velmi se mi líbí grafické zpracování postaviček a opravdu mě láká si ji zahrát, už jen kvůli roztomilosti příšerek, které jsou vidět v teaseru.

Jako klad hodnotím také několik možností výdělku, ať už je to formou pronajímání NFT nebo díky hraní samotné hry a v neposlední řadě se také můžete stát influencerem a streamovat herní zážitky.

Jsou tu ale i stinné stránky, tokenomika za několik měsíců nijak nepokročila a token Fame je stále nabízen jen na Pancakeswapu za velmi nízkou cenu. Hodnotím investici do tohoto projektu jako celkem rizikovou, ale nevyvracím možnost výdělku do budoucnosti.

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář