Přihlásit se
Přidej se k nám
« Sidus Heroes

Megaverse

Publikováno: 25.3.2022 

V tomto metaverzu se budete moci setkávat se svými přáteli nebo celebritami na mapě, na které si zároveň budete moci koupit vlastní pozemek. Megaverse by měl sloužit i jako sociální síť. 

Základní informace

Megaverse je multichain metaverse postavený především na Polygonu, ale také Binance Smart Chainu, Avalanche a Ethereovém blockchainu. Byl vytvořen proto, aby lidem představil svět decentralizovaného metaverza. Bude dostupný na PC a VR. Bude free to play, play to earn, neboli zdarma ke hraní a umožní vydělávat peníze hraním hry.

Road Map

Kompletní Road Map

  • Vývoj
  • Spuštění webové stránky
  • Listing tokenu
  • Spuštění mapy
  • Spuštění marketplace
  • Spuštění systému
  • Spuštění na PC
  • Spuštění na VR

O hře

V tomto metaverzu se budete moci setkávat se svými přáteli nebo celebritami na mapě, na které si zároveň budete moci koupit vlastní pozemek. Megaverse by měl sloužit i jako sociální síť. Budete si schopni zvolit svého vlastního avatara. Předměty, které budete vlastnit, by mělo být možné přeposílat a používat i v jiných metaverzech.

Tyto předměty nejenže můžete koupit, ale také vytvořit pomocí editoru, který bude Megaverse nabízet. Ve městě budete moci chodit na párty, sportovat, komunikovat s lidmi pomocí chatu, nebo cestovat veřejnou dopravou. Hru bude podporovat DAO, díky kterému budou HODLeři tokenu MEGA rozhodovat o chodu hry.

zdroj: https://megaverse.gitbook.io/megaverse-litepaper-a/introduction

Požadavky na hráče

Samotné hraní hry Megaverse nebude nijak časově omezené. Základní investice nebude pravděpodobně potřeba. Každopádně veškeré transakce budou probíhat v herním tokenu MEGA. Během hry budete dále moci investovat do pozemků a dalších předmětů.

zdroj: https://megaverse.gitbook.io/megaverse-litepaper-a/the-megaverse-map

Tokenomika

Megaverse bude představovat vlastní token MEGA. Víc, než jeho tokenomiku, o něm nevíme a vývojáři se nezmínili ani o blockchainu nebo možnosti stakování. Ve hře se ale bude používat na veškeré transakce. Megaverse chce vybudovat vlastní decentralizovanou směnárnu MegaFi, na které budou lidem umožňovat vyvíjet metaverse a herní crypto-projekty. Token MEGA si ve hře budete moci vydělat hraním miniher nebo prodáváním předmětů.

zdroj: https://megaverse.gitbook.io/megaverse-litepaper-a/mega-dao-governance-token

Tým

Tým se skládá z 16 členů – zveřejněna jsou pouze jejich celá jména. Reálné fotografie ani profily na sociální sítě nejsou k dispozici.

Názor analytika

“ O hře téměř nic nevíme a projekt je skutečně v plenkách. V litepaperu téměř nic není. Token má za sebou zatím pouze fázi presale za cenu 0,01$.

V Megaverse je pochybností více, než kladů. Začneme u toho, že na oficiální webové stránce nefunguje odkaz na reddit a discord. Na CoinMarketCapu není jediné info o jejich projektu. Celý projekt existuje pouze chvíli, první Twitter příspěvek byl vydán 13.1.2022. Nikde není dostupná ukázka projektu, pouze na webu za textem běží video. Na všech sociálních sítích mají málo sledujících a příspěvků. Zatím tento projekt nevypadá vůbec dobře.

Update 14.8.2022: Megaverse už delší dobu projevuje neaktivitu jak na sociálních sítích tak ve vývoji hry. Vše završilo smazáním oficiálního Twitter účtu, po kterém se neobjevil téměř žádný vzkaz o tom, že by se projekt nadále vyvíjel.“

 

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář