Přihlásit se
Přidej se k nám
« Mobland DeFi Land »

Gala Games

Publikováno: 7.4.2022

Gala Games, velká ryba v rybníčku NFT her. Nenechte si jejich projekty ujít!

Oficiální trailer

Základní informace

Gala Games je jedno z největších vývojářských herních studií, zaměřujících se na NFT hry. Řídí se zásadou, že hry by měly být zábava a využití blockchainu téměř neviditelné. Hráči by měli doopravdy vlastnit, co vyhrají, tzn. když na platformě Gala Games vyhrajete meč, budete ho vlastnit a moci s ním obchodovat. Cílem Gala Games je vést herní odvětví jiným směrem, a to předáváním moci nad hrou hráčům. Hráči mohou vlastnit NFTs a ovlivňovat řízení her v rámci ekosystému Gala Games. Pomocí mechanismu „Zakladatelských uzlů“ mohou hráči ovlivnit jaké hry bude studio vyvíjet a jaké hry obdrží finanční prostředky.

Gala Games je zajímavé tím, že nabízí blockchainové hry různých kategorií, u kterých se řídí tím, že zábava je na prvním místě. Pro všechny tyto hry chtějí vytvořit vlastní Metaverse, ve kterém by je mohli propojit. Studio zatím vydalo jednu hru – Town Star a NFT kolekci – VOX.

VOX je kolekce Gala Games sběratelských NFT avatarů.  Každý avatar je unikátní a jinak vzácný. Držitelé avatarů mohou uzamknout GALA token a získávat VOXcoin hraním her se svými avatary.

Gala uzly

Uživatelé mohou provozovat Gala uzly, které podporují Gala síť. Za odměnu obdrží GALA token, limitované NTFs a další příležitosti. Ekosystém se skládá z trojitě ověřovaného uzlového systému – proof-of-work (PoW), proof-of-stake (PoS) a proof-of-storage.

Zjednodušeně – uzlem je myšlený software, který běží na počítači uživatele a který pomáhá chránit celý ekosystém studia. Za provozování uzlu dostaneme odměnu, takže jde prakticky o těžbu kryptoměny. Provozovatelé uzlu mohou navíc hlasovat o osudu celého ekosystému, např. měnit výši odměn v hrách.

zdroj: app.gala.games/about

Town Star

Town Star je kompetetivní farmářská hra, od zakladatele společnosti Zynga, která stojí za hrou Farmville.

Hra spočívá ve vybrání si území a následném budování farmy, pěstování plodin a jejich prodávání, stavění dalších budov a obdělávání pozemků. Každý den plní hráči Play-2-Earn výzvy pro získání TownCoinu a každý týden vyhrávají nejlepší hráči v žebříčku ceny. Cílem je růst a hledat si svou cestu k postavení nejefektivnějšího a nejproduktivnějšího města.

Některé předměty ve hře může vlastnit kdokoli a dají se koupit pouze za herní peníze, některé předměty jsou NFT a mají hodnotu v reálném světě.

Abychom získávali odměny musíme v našem městě, které stavíme, využívat NFTs.

Hru je možné si zahrát jak na mobilu, tak na počítači. Každý týden čekají pro nejlepší hráče odměny v celkové hodnotě 10 000 dolarů. Celkově je ve hře už 700 000 unikátních měst.

zdroj: www.thesun.co.uk/tech/16964210/town-star-guide-how-to-earn-gala-coin/

Mezi další hry, které jsou ve vývoji patří:

  • Fortified je PvP (hráč proti hráči), tower defense hra, odehrávající se ve středověkém světě. Hráči budou soutěžit v tom, kdo si vybuduje tu nejlepší strategii pro bránění své věže.
  • Mirandus je RPG odehrávající se v obrovském světě, kde vládne 5 hráčských monarchií. Hráči budou moci vlastnit herní aktiva a nárokovat si část herního území.
  • Echoes of Empire je sci-fi strategická hra, odehrávající se ve válečné galaxii. Hráči budou moci vlastnit své vesmírné lodě a kontrolovat části galaxie.
  • Spider Tank Project MOBA je hra, která umožňuje hráčům možnost výběru pavoučího tanku, se kterým budou bojovat proti ostatním hráčům.

Ve snaze budování dobrých vztahů s hráči, mají členové komunity na discordu možnost zkoušet nové hry a hodnotit je.

Tokenomika

Token GALA = hlavní token projektu a je spuštěn na ETH síti.

Můžeme ho získat dvěma způsoby:
1) Hraním her

2) Provozováním uzlů (prakticky težba)

GALA na CoinMarketCap

Maximalní celková zásoba bude 35 miliard GALA tokenu. Momentálně
je v oběhu okolo 7 miliard.

Denně je rozděleno 17 123 286 GALA. Každým rokem se bude tato suma
o polovinu zmenšovat.

GALA slouží jako užitečný token, který se používá pro pořizování itemů ve hře.

Token je možné koupit na Binance, CoinBase, crypto.com, Okex, Kucoin, gate.io a Uniswap.

Tým

Gala Games založil Eric Schiermeyer, což je zakladatel společnosti Zynga, která vyvíjí mobilní hry. Pod jeho vedením Zynga vydala hry jako Poker, Mafia Wars a Farmville.

V roce 2019 založil Gala Games, aby mohl vytvářet blockchainové hry a dal hráčům více vlastnictví nad jejich hrami.

Od založení se Gala Games rozrostla na 1,3 milionu aktivních měsíčních hráčů. 26 000 NFT bylo prodáno, přičemž nejdražší kus byl prodán za 3 miliony dolarů.

V týmu je přes 90 vývojářů.

Názor analytika

“ Myšlenka Gala Games je přinejmenším zajímavá, projekt uspokojí velkou škálu hráčů, kteří si mohou vybrat hru podle svého gusta a i investorů, kteří jejich token mohou v podstatě i těžit.

Projekt má přímý kontakt s dalším herním studiem, Zynga, který nese úspěch v podobě farmářské hry Farmville. Oba projekty totiž mají stejného zakladatele. Tým má přes 90 vývojářů.

Vize projektu se pravděpodobně daří plnit, protože aktivních hráčů je přes 1,3 milionu, prodalo se přes 26 tisíc NFT a úspěchem je i nejdražší prodané NFT za 3 miliony dolarů.

Hra dále působí transparentně a drží si dobré vztahy s komunitou, to je vždy plus.

Pro investory by mohla být alarmující celková zásoba tokenu, což je 35 miliard jednotek, a to je opravdu velké množství, které může bránit ceně v růstu. 

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář